Csak egy kérdés

2 éve 7 hónapja #302908 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Hogy megy ez a legénység áthelyezése dolog?? Eddig minden tankomnál nulláról indultam a legénységgel (biztos ezért is gyengébb a statom). Ha pl. egy 6-os szintű legénységet beleteszek egy 8-asba átképzéssel, akkor utána már 2 tankot fognak "tudni" vezetni? vagy ha az előző 6-osba visszateszem őket, akkor újra képezni kell őket?? 
 

A legénységet akkor érdemes átképezni más tankba, ha azon bizonyos mennyiségű (mindenki maga dönti el mennyi ) xp felgyűlt, tehát 100%-os, és rendelkezik valamennyi xp-vel skillekhez, perkekhez. Az átképzés ingyen vagy kreditért némi xp vesztéssel, golddal xp vesztés nélkül történik, de mindkettő esetben az adott legénységi tagokon található skillek/perkek megmaradnak.
Egy legénység csak 1 fejleszthető (tech tree) tankban lehet legénység, illetve szabadon használható bármilyen prémium és nyereménytankba, mely azonos nemzetiségű és tíousú. - Ha például egy 6-os (tech tree) tankból egy 8-asba (tech tree) átteszed és átképzed a legénységet, akkor az onnantól csak a 8-as tankban fog 100%-osan funkcionálni.

UI.: Régen a fejlesztés volt annyival hosszabb, hogy tier 5-6 -ban való játékkal kialakult egy értelmesen mozgatható legénység (főként prémium fiók nélkül). Szerintem ez jelenleg inkább tier 7-8-tól kezdődik, kivétel ha valaki sokat játszik tier 6-ban (mert ilyen prémiumtankja van, vagy mert osztagozik).

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, fabyzol3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302915 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy
Sziasztok!

Eddig nem tünt fel, csak pár napja belekezdtem egy refer a friend accba és feltünt, hogy a kapott tervrajzok mind egytől egyig 2-s tierhez jönnek. Bosszantott a dolog, megnéztem pár napos teszt alatt a nagy accon, hogy valójában mi a helyzet, de ott is azt tapasztaltam, hogy tervrajzokat nemzetenként a legkisebb nem kifejlesztett tankhoz kapok. Ez korábban biztosan random volt, mert számos magas tierű tervrajzom van. 

Más is tapasztalt hasonlót?

Előre is köszönöm!

Abashed the Devil stood, And felt how awful goodness is
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302920 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Hogy lehet ezt a betűtipust átállitani normálisra?

 

A "normális" kifejezés jelen körülmények között szubjektív. Talán, ha fennt rányomsz a "Source" gombra, akkor visszaáll a régi betűtípus.
Más megoldás, egy ticket az adminnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302921 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Hogy lehet ezt a betűtipust átállitani normálisra?
 

Ha az "idézet" opciót használod, akkor a kurzort a baloldalt szüke csíkkal jelzett részek alsó részére húzod, látsz egy piros szaggatott vízszintes vonalat, jobb oldalt egy "enter"-en található szimbólummal. Ha erre rákattintasz, akkor az adott idézetből kiugrik a kurzor és a betűstílus normális lesz.

Másik lehetőség a szekesztő ablakban a "macskaköröm" szimbólummal jelzett parancs használata, amivel idézetet tudsz létrehozni, és onnan szöveget kivenni.

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302923 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!

Eddig nem tünt fel, csak pár napja belekezdtem egy refer a friend accba és feltünt, hogy a kapott tervrajzok mind egytől egyig 2-s tierhez jönnek. Bosszantott a dolog, megnéztem pár napos teszt alatt a nagy accon, hogy valójában mi a helyzet, de ott is azt tapasztaltam, hogy tervrajzokat nemzetenként a legkisebb nem kifejlesztett tankhoz kapok. Ez korábban biztosan random volt, mert számos magas tierű tervrajzom van. 

Más is tapasztalt hasonlót?

Előre is köszönöm!

Igen, nekem is feltűnt, bár nálam nem csak a legalacsonyabb tier-űhöz kapok, de a letöbbet ahhoz, a felett lévő következőhöz tier-hez kevesebbet, de afölé nem ment az utolsó kb. 15-20 töredék esetén. Mivel a töredékekről mindig screenshotolok, ezért pontosan vissza tudom nézni. Meg kell jegyeznem továbbá, hogy sem univerzális töredéket, sem nemzeti töredéket nem kaptam azóta a napi küldikből, csak konkrét tervrajz töredékeket és azokat is csak olyan ágakra, ahol a legalcsonyabb tier-ű hiányzó tankjaim vannak (értsd: az orosz obj 277 az egyetlen ki nem fejlesztett tankom azon az ágon, de ő nem kapott, még a kínai TD ág egyáltalán nem volt kifejlesztve, illetve az "új" lengyel med és olasz heavy ág sem és azokra a legkisebb 2-tierú tankokra kapom a töredékekeket, semmi másra). Ha ez így marad, az azt jelenti, hogy tier 9-10 tankokra akkor fogok majd töredéket kapni, ha az összes nemzet összes ágán meglesznek tier 8-ig a tankkifejlesztések.
A legutóbbi patch óta tapasztalom a jelenséget. Aki jobban képben van, az tudja, hogy volt-e róla szó, hogy átdolgozzák a tervrajztöredék rendszert vagy csak úgy suttyomban állították át a működését?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302925 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Már napok óta nem enged feltölteni a wot-recordra... Mi történt? Nekem ezt mutatja:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302929 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Már napok óta nem enged feltölteni a wot-recordra... Mi történt? Nekem ezt mutatja:

Nekem se megy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302938 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Volt egy meccsem ahol az ágyú finoman sem viselte jól magát, viszont volt egy találat, amit nem tudok hová tenni. Tanks.gg-n is csekkoltam, de ott sem találtam olyan opciót ahol ez ne lett volna átütő találat.


Valaki fel tudna világosítani?

Köszi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302939 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Volt egy meccsem ahol az ágyú finoman sem viselte jól magát, viszont volt egy találat, amit nem tudok hová tenni. Tanks.gg-n is csekkoltam, de ott sem találtam olyan opciót ahol ez ne lett volna átütő találat.


Valaki fel tudna világosítani?

Köszi

 

Volt-e az útban kerítés vagy fal, ami a lövedék átütését csökkenthette volna?

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302940 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Volt egy meccsem ahol az ágyú finoman sem viselte jól magát, viszont volt egy találat, amit nem tudok hová tenni. Tanks.gg-n is csekkoltam, de ott sem találtam olyan opciót ahol ez ne lett volna átütő találat.


Valaki fel tudna világosítani?

Köszi


 

Volt-e az útban kerítés vagy fal, ami a lövedék átütését csökkenthette volna?

Még a legjobb szándék mellett is 22mm alatt van ebben a szögben a páncélvastagság, a type61 alap átütése pedig 258mm. Nem tudok elképzelni olyan pixelgalambot vagy kidőlt kerítéscölöpöt ami annyira lecsökkenthetné, hogy ezt ne üsse át. 

Egy erősebb szellentés át kellett volna menjen ebből a szögből, nem hogy ez a lövedék. Ezért vagyok meglőve, hogy ezt miként sikerült abszolválni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302948 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
mer' núb vagy

YouTube-csatorna , féjszbuk , Twitch-csatorna
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. - Új TŐGY-videó a YouTube-on: klikk ide !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302963 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Még a legjobb szándék mellett is 22mm alatt van ebben a szögben a páncélvastagság, a type61 alap átütése pedig 258mm. Nem tudok elképzelni olyan pixelgalambot vagy kidőlt kerítéscölöpöt ami annyira lecsökkenthetné, hogy ezt ne üsse át. 

Egy erősebb szellentés át kellett volna menjen ebből a szögből, nem hogy ez a lövedék. Ezért vagyok meglőve, hogy ezt miként sikerült abszolválni.
 

Ha igazad van (márpedig én hiszek neked), és 22mm a páncélja az adott helyen, akkor a type61 közvetlen találattal automatikusan átüti a tankot (a 3x-os kaliber szabály miatt). Ha nem ütötte át, az azt jelenti (és nyilván erre a szokásos replay több segítséget at), hogy a lövedék előtte mást is elért (mint írtam kerítés vagy fal, avagy lepattanó egy másik tankról, de erre valszeg emlékeznél).

Utolsó lehetőségek közt van, hogy a mod által készített kép hibás, hogy az adott lövés nem a képpel megegyezően esett a tankra, illetve hogy bugot fogtál ki (nem lehetett láthatatlan fal, és ghost shell sem, mert azok nem érik el a tankot), de ezekre is replay adhat magyarázatot.

(Illetve ha van is replay azt csak csütörtökön tudom megnézni, addig nem áll rendelkezésemre a játék futtatásához szükséges technika :) Ha van rá mód privátban küld el, és ott írok majd)

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302964 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Még a legjobb szándék mellett is 22mm alatt van ebben a szögben a páncélvastagság, a type61 alap átütése pedig 258mm. Nem tudok elképzelni olyan pixelgalambot vagy kidőlt kerítéscölöpöt ami annyira lecsökkenthetné, hogy ezt ne üsse át. 

Egy erősebb szellentés át kellett volna menjen ebből a szögből, nem hogy ez a lövedék. Ezért vagyok meglőve, hogy ezt miként sikerült abszolválni.


 

Ha igazad van (márpedig én hiszek neked), és 22mm a páncélja az adott helyen, akkor a type61 közvetlen találattal automatikusan átüti a tankot (a 3x-os kaliber szabály miatt). Ha nem ütötte át, az azt jelenti (és nyilván erre a szokásos replay több segítséget at), hogy a lövedék előtte mást is elért (mint írtam kerítés vagy fal, avagy lepattanó egy másik tankról, de erre valszeg emlékeznél).

Utolsó lehetőségek közt van, hogy a mod által készített kép hibás, hogy az adott lövés nem a képpel megegyezően esett a tankra, illetve hogy bugot fogtál ki (nem lehetett láthatatlan fal, és ghost shell sem, mert azok nem érik el a tankot), de ezekre is replay adhat magyarázatot.

(Illetve ha van is replay azt csak csütörtökön tudom megnézni, addig nem áll rendelkezésemre a játék futtatásához szükséges technika :) Ha van rá mód privátban küld el, és ott írok majd)

Elsőként is köszi a válaszod, illetve az idődet. Igazság szerint annyira nem volt mérvadó a helyzet, hogy lementettem volna miatta a replay-t, szimplán arra gondoltam, talán van olyan része a tank modelljének ami releváns magyarázatot adott volna.

Természetesen tévedhetek, ugyanakkor a tanks.gg oldalán nekem nem mutatott más felületet azon a környéken/szögből, mint ami 22mm-nél magasabb lett volna. 

Nem egy lényeges kérdés, szóval engedjük el nyugodtan.  
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302975 Írta: dcsaba1212
Megválaszolva: dcsaba1212
Üdv 
kérdésem lenne:hogy van az,hogy 2 ugyanolyan prénium jármü esetében esetében eltérö az életerö pontszám?
Jelen estetben többször tapasztaltam,hogy a LÖWE nálam 1650 pont még 1-s gamerek esetében 1820 pontal indul a játékba de ez más tankoknál is tapasztaltam pl:
Obj 705A
Köszönöm a nem "leoltogató" válaszokat

 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302977 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Üdv 
kérdésem lenne:hogy van az,hogy 2 ugyanolyan prénium jármü esetében esetében eltérö az életerö pontszám?
Jelen estetben többször tapasztaltam,hogy a LÖWE nálam 1650 pont még 1-s gamerek esetében 1820 pontal indul a játékba de ez más tankoknál is tapasztaltam pl:
Obj 705A
Köszönöm a nem "leoltogató" válaszokat

Ha fejlesztett edzés felszerelést raksz a megfelelő slotba, akkor meg tudod növelni a HP-t.
tanks.gg/tank/l....-1.-1
tanks.gg/tank/o....-1.-1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.