Csak egy kérdés

2 éve 2 hete #305457 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Itt az egyikük:
   
 

A második képen van egy legördülő menü "Csata típusa" néven, ott kell végignézni az ÖSSZES opciót.
Téma zárolva.
2 éve 2 hete #305458 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Megnéztem az adott játékost, összesen 3 ágba kezdett bele, brit nehéz, francia kerekes, szovjet med. A briteket 6-os szinttől kezdte (a kezdő játékosok szabadon választhatnak egy 6-os tankot, ha teljesítenek bizonyos küldetéseket). A szovjet medekkel 3-as szintről kezdte, de hamar abbahagyta a 6-os szintnél. A francia kerekeseket az 5-ös AMX-szel kezdte és most tart a 8-asnál. Ezeken kívűl szinte csak prémium tankokkal játszott (7-et számoltam). 100%, hogy újrakezdő játékosról van szó, tudja mit csinál.
Téma zárolva.
2 éve 2 hete #305461 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Azért arra kiváncsi lennék, miért nem oldja meg a fejlesztések sokaságában azt a WG, hogy ha bemész szakaszba 2 másik játékossal / aki nem klán tag, csak úgy meghívtad a csatában szakaszba /  és valamilyen úton-módon téged kilőnek, kilépsz a csatából és addig nem mehetsz másik tankkal sem normál sem szakasz csatát , amíg  a szakaszolt csatád véget nem ér. 
Előfordúlt már, hogy döntetlennel zárúlt, és 10 percet is  várnom kellett a következő csata kezdetéig. 
Ezek  a szakasz társak nem több csatára lettek invitálva , hanem arra az egyre. .....
Van erre magyarázat...vagy ez csak igy  van kitalálva?  
 
Téma zárolva.
2 éve 2 hete #305462 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Azért arra kiváncsi lennék, miért nem oldja meg a fejlesztések sokaságában azt a WG, hogy ha bemész szakaszba 2 másik játékossal / aki nem klán tag, csak úgy meghívtad a csatában szakaszba /  és valamilyen úton-módon téged kilőnek, kilépsz a csatából és addig nem mehetsz másik tankkal sem normál sem szakasz csatát , amíg  a szakaszolt csatád véget nem ér. 
Előfordúlt már, hogy döntetlennel zárúlt, és 10 percet is  várnom kellett a következő csata kezdetéig. 
Ezek  a szakasz társak nem több csatára lettek invitálva , hanem arra az egyre. .....
Van erre magyarázat...vagy ez csak igy  van kitalálva?  

 

Eltudod hagyni a szakaszt, ha kilőttek. Olyat kérsz, ami már van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 2 hete - 2 éve 2 hete #305463 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

Azért arra kiváncsi lennék, miért nem oldja meg a fejlesztések sokaságában azt a WG, hogy ha bemész szakaszba 2 másik játékossal / aki nem klán tag, csak úgy meghívtad a csatában szakaszba /  és valamilyen úton-módon téged kilőnek, kilépsz a csatából és addig nem mehetsz másik tankkal sem normál sem szakasz csatát , amíg  a szakaszolt csatád véget nem ér. 
Előfordúlt már, hogy döntetlennel zárúlt, és 10 percet is  várnom kellett a következő csata kezdetéig. 
Ezek  a szakasz társak nem több csatára lettek invitálva , hanem arra az egyre. .....
Van erre magyarázat...vagy ez csak igy  van kitalálva?  





 

Eltudod hagyni a szakaszt, ha kilőttek. Olyat kérsz, ami már van.

Azt eddig is tudtam, de ha elhagyom a szakaszt akkor nem kapom meg a szakasz csatáért járó többletet, mivel elhagytam azt.  Erre utaltam az előzőekben.



 

Téma zárolva.
2 éve 2 hete - 2 éve 2 hete #305464 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Azt eddig is tudtam, de ha elhagyom a szakaszt akkor nem kapom meg a szakasz csatáért járó többletet, mivel elhagytam azt.  Erre utaltam az előzőekben.


 

Akkor vársz! Valamit valamiért!
A helyedben én írnák a suppurtnak, hogy az ilyen esetekre küldjenek chips-et
Téma zárolva.
2 éve 2 hete - 2 éve 2 hete #305465 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

Azt eddig is tudtam, de ha elhagyom a szakaszt akkor nem kapom meg a szakasz csatáért járó többletet, mivel elhagytam azt.  Erre utaltam az előzőekben.



 

Akkor vársz! Valamit valamiért!
Tehát jól gondoltam köszönöm.   Köszönöm a vissza igazolást.  

 

Téma zárolva.
2 éve 2 hete - 2 éve 2 hete #305471 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

Azt eddig is tudtam, de ha elhagyom a szakaszt akkor nem kapom meg a szakasz csatáért járó többletet, mivel elhagytam azt.  Erre utaltam az előzőekben.





 

Akkor vársz! Valamit valamiért!
A helyedben én írnák a suppurtnak, hogy az ilyen esetekre küldjenek chips-et
Nem szükséges írnom neki. Nálam mindíg van itthon chips, csokoládé, sör, bor, pálinka , különböző ételek. 



 

Téma zárolva.
2 éve 2 hete #305472 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Ha így értetted, akkor nem tudsz mit csinálni, mint nézni, hogy mit csinálnak a csapattársak. Néha abból is lehet tanulni valamit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Téma zárolva.
2 éve 2 hete #305473 Írta: I_W_Y_Tanks
Megválaszolva: I_W_Y_Tanks
Sziasztok!
Régóta játszom és bizonyos területeken sikerült fejlődni. Egy olyan területe van a játéknak amiben képtelen vagyok előre lépni, a hulldown közelharc. Esélytelen vagyok, bármely tankban ülők. Abban tudtok segíteni, mit tegyek, hogy ezen a téren javuljak, mire kéne jobban figyelni, törekedni?
Téma zárolva.
2 éve 2 hete #305480 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

Ez vajon személyre szóló vagy mindenki ezt kapja?

Ezt most tényleg komolyan kérdezed? :)
Téma zárolva.
2 éve 2 hete #305482 Írta: gid
Megválaszolva: gid
Sziasztok!

Kérlek segítsetek, van valami ami miatt az mm szélsőségesen büntet?

Nem vagyok egy nagy játékos, 52% közelében van a winrate-m, 1500 a wn8-am. Nem is játszottam lassan 10 hónapja. Mondjuk akkor a recent 2k felett volt.

2 hete tettem fel megint, de mostanában viszont masszívan veszítek. Egyszerűen vállalhatatlan mm-ekbe tesz a játék. 5 perc nem telik el és vége a csaták nagy részének.
Kihúztam a kranwagen-t és próbálok vele játszani, általában tárasokkal jól ment.
De winrate-m lement 36%-ra. :)
Annyira jó nem vagyok, hogy megfordítsak egy ilyen csatát, 2-6 k között sebzek ha c sata 5 percig tart legalább. :(
Itt egy jellemző kép egy átlagos csatából.
Az egy dolog hogy átlagos vagyok, de hogy 3-4 perc alatt simán lerohannak és bedarálnak mindenkit, kicsit frusztráló.
Az én részemről kb. 20 csatából egynél fordul elő egy 15-3 -as nyereség, viszont kb. a fele a vesztéseknek ilyen arányú.
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #305487 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Sziasztok ! Egy újabb érdekesség a játékban amit még nem tapasztaltam. Csapatunk tagját 60TP - be űlve  kilövik, és a játék nem írja ki  hogy  ki  volt aki megsemmisítette. 07:28 - 07:14 ig semmi. Ennyi idő alatt már régen ki kellett volna írnia.  07:10 nél jelezte , hogy az 50TP megsemmisült, amit szintén a csapatunk tagja volt. Én még sose tapasztaltam ilyet. Ti jártatok már így? 


   
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #305488 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

... a játék nem írja ki  hogy  ki  volt aki megsemmisítette. ... Én még sose tapasztaltam ilyet. ....

 

  1. Van mod telepítve, így nem biztos, hogy a játékkal van a gond. (kapcsold ki a modot)
  2. Képeket küldtél, nem lehet belőlük semmit sem kikövetkeztetni.
    (küldj replay-t)
  3. Egyéb beállítások: nem ott jelenik meg valami, ahol gondolod, vagy be van állítva hogy ne jelenjen meg. Az 1. pont miatt kikövetkeztethetetlen.
  4. Replay beállítások nem ismertek, ha a képek abból vannak az 1. pont miatt megint csak kikövetkeztethetetlen.
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305489 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

... a játék nem írja ki  hogy  ki  volt aki megsemmisítette. ... Én még sose tapasztaltam ilyet. ....


 

  1. Van mod telepítve, így nem biztos, hogy a játékkal van a gond. (kapcsold ki a modot)
  2. Képeket küldtél, nem lehet belőlük semmit sem kikövetkeztetni.
    (küldj replay-t)
  3. Egyéb beállítások: nem ott jelenik meg valami, ahol gondolod, vagy be van állítva hogy ne jelenjen meg. Az 1. pont miatt kikövetkeztethetetlen.
  4. Replay beállítások nem ismertek, ha a képek abból vannak az 1. pont miatt megint csak kikövetkeztethetetlen.
Nem értem...mit nem lehet kivenni?
Ha kilőnek egy tankot akkor a térkép felett  kiírja az információt, hogy ki  kicsodát lőtt ki. 
Van mod telepítve.
Évek óta ezekkel játszom. Soha még egyetlen egyszer sem fodúlt elő ilyen.
Ma kb 90 csatát mentem, ma se fordúlt elő csak ennél az egy csatánál. 
Nincs semmi olyan beállításom ami miatt ezek ne jelennének meg az előzőekben leírtak figyelembe vételével. 
Az én véleményem, hogy ez egy ellenséges tank álltal használt cheat, amivel az éri el nem tudják , honnan és ki lőtte a célpontot.
Csak az utolsókat mentem.  Már rámentettem az újjabb csatát.  Ha ennyiből nem értelmezhető , akkor sajnálom. 
Köszi a választ.  
 

Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.