Csak egy kérdés

2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #305550 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!
A battle pass mindhárom fejezetét megvettem kb 3 órája,de sehol semmi.Valakinek van hasonló tapasztalata?Most ticketet sem lehet küldeni.
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305551 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
Arról volt szó, hogy ne legyen konteó az oldalon. Akkor Bagó.botszar miért fröcsögheti a sületlenségét újra meg újra?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pecséri.noémi, attila.jeno
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305560 Írta: Gyulapapa1
Megválaszolva: Gyulapapa1
Kb. fele-fele. De vesztesre is kéne kapni, ha benne vagy az első tízben xp szerint.Volt, hogy szakaszban mentünk a kollégámmal, nyertes csata, ő kapott pontot, én nem, pedig én az első voltam xp szerint, ő a nyolcadik.
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305561 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, a most elért kedvezmény a Rankerben az megmarad, és tudnám folytatni a kedvezmény gyűjtést egy újabb szezonban, vagy előröl kezdődne? Például ha valami 10 000 kötvény az alap ára, elértem mínusz 2000 kedvezményt, és így 8000 kötvény, ezt lehetne-e tovább csökkenteni, vagy az új szezonba újra 10 000 kötvénybe kerülne?
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305564 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek ...
... nem tudjátok véletlenül hogy miért nem tudok bejelentkezni a WG fiókomba?
Ez a logó van reggel óta.

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305565 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, a most elért kedvezmény a Rankerben az megmarad, és tudnám folytatni a kedvezmény gyűjtést egy újabb szezonban, vagy előröl kezdődne? Például ha valami 10 000 kötvény az alap ára, elértem mínusz 2000 kedvezményt, és így 8000 kötvény, ezt lehetne-e tovább csökkenteni, vagy az új szezonba újra 10 000 kötvénybe kerülne?
 

A rankedben szerezhető kedvezmény mindig egy szezonra vonatkozik. Egy szakasz 3 szakaszból áll, ez volt a 3. A szezonok között nincs semmilyen kedvezmény vagy token átvitel.
Ugyanakkor a nyáron volt már többször "teszt" időszak, melyre nem vonatkozik a reset. Ezen felül a szezonok között néha változik (csökken) egyes dolgok ára.
Az automatikus tokenbeváltás szeptember elejére van kitűzve, feltételezhető, hogy addig nem fog elveszeni semmilyen eddig elért kedvezmény, akkor viszont minden visszaáll a szezon eleji állapotra.
Remélem segítettem ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, PZoli
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305567 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi

Arról volt szó, hogy ne legyen konteó az oldalon. Akkor Bagó.botszar miért fröcsögheti a sületlenségét újra meg újra?

Szerencsére valaki vette a fáradtságot és lépett végre előre , azzal hogy kirakta innen . Úgyis maholnap itt lesz de , de talán egy kis ideig nyugi is lesz végre! 
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305569 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Sziasztok!

Elértem ezt:
 

Hogy tudom ki venni a jutalmat? Vagy mikortól lehet kivenni? Hogy működik ez? Igazából mostanában nem játszok, most is csak a kvalifikációt csináltam meg hogy meglegyen a hat token aztán nagy örömmel léptem is ki. Most beléptem hogy vége a krankednek már biztos ki lehet venni a jutalmat de sehol semmi.

Köszi előre is a segítséget. Üdv.!
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #305570 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@CheckEngine
"Your Annual Reward and all the prizes it contains will be credited to your account within two weeks of the end of the Season"

Annyit tudni biztosan, hogy két héten belül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CheckEngine
Téma zárolva.
2 éve 5 napja - 2 éve 5 napja #305581 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Nincs neki topic, nem is szándékozom nyitni, viszont felkeltette az érdeklődésem.
Próbálta valaki a DCS World-öt?
Nézegettem róla videókat, de nem sikerült kibogarásznom, hogy milyen is valójában a játék, talán túlságosan is leragadtam a WoT-nál.
Szóval, azon kívül, hogy free to play-ként hirdeti magát, hogy kell elképzelni a játékot? Ebben is van egy fejlesztési fa, ahol haladni lehet előre a küldetések teljesítésével, és ezáltal kinyílnak az egyre jobb gépek, mint a World of Warplanes-ben, vagy csak simán megvan az elején minden elérhető gép, és te választod ki, hogy milyen küldetést és mivel akarod teljesíteni? Esetleg itt is vannak sok a sok ellen csatamódok, vagy csak kampányokat lehet benne teljesíteni gépenként?
Láttam, hogy vannak hozzá pénzért vehető gépek, amikhez járnak küldetések is.
Annó szerettem a repülőgép szimulátorokat, a Lock On: MAC-tal repültem pár órát.
Köszi.
Téma zárolva.
2 éve 9 órája #305600 Írta: MrWolfiee
Megválaszolva: MrWolfiee

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, a most elért kedvezmény a Rankerben az megmarad, és tudnám folytatni a kedvezmény gyűjtést egy újabb szezonban, vagy előröl kezdődne? Például ha valami 10 000 kötvény az alap ára, elértem mínusz 2000 kedvezményt, és így 8000 kötvény, ezt lehetne-e tovább csökkenteni, vagy az új szezonba újra 10 000 kötvénybe kerülne?

 

A rankedben szerezhető kedvezmény mindig egy szezonra vonatkozik. Egy szakasz 3 szakaszból áll, ez volt a 3. A szezonok között nincs semmilyen kedvezmény vagy token átvitel.
Ugyanakkor a nyáron volt már többször "teszt" időszak, melyre nem vonatkozik a reset. Ezen felül a szezonok között néha változik (csökken) egyes dolgok ára.
Az automatikus tokenbeváltás szeptember elejére van kitűzve, feltételezhető, hogy addig nem fog elveszeni semmilyen eddig elért kedvezmény, akkor viszont minden visszaáll a szezon eleji állapotra.
Remélem segítettem ;)

Nekem 1-2 napja eltűntek a kedvezményeim és minden visszaállt az alap árra. Ez valami hiba vagy így kellene lennie? Megvettem a 3D stílust a kpz-re, de nem tudtok róla, hogy csak egy tárgyra vonatkozna a kedvezményes bond ár.
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305616 Írta: márk.szőke
Megválaszolva: márk.szőke
Nem tudom kiváltani a rangsorolt nyereményem. A sárga pénzérmékre gondolok. AZt írja lent, hogy "versenyben vagy érte" miközben vége a szezonnak. Mi lehet a baj?
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305619 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Nem tudom kiváltani a rangsorolt nyereményem. A sárga pénzérmékre gondolok. AZt írja lent, hogy "versenyben vagy érte" miközben vége a szezonnak. Mi lehet a baj?
 

Hogy nem görgettél fel ezen az oldalon. (2 bejegyzéssel) 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305621 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
A kötvényért vásárolható is-6b jól tudom,hogy tier limites?
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305622 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Igen, jól tudod. Az.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.