Csak egy kérdés

1 éve 7 hónapja #306078 Írta: atus7377
Megválaszolva: atus7377
Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyit kell fizetni egy gyengébb képességű játékosnak (mint például én), hogy valamelyik elől végző klán játékosa szerezzenek neki egy reward tankot?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306080 Írta: atis123Juve
Megválaszolva: atis123Juve
Annak semmi köze a képességhez, csak a tankok legyenek meg. Mondjuk egyre kevesebbet csinálnak, mert nehezebb mostmár, mivel változott a rendszer.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306081 Írta: alfonzka33
Megválaszolva: alfonzka33
Attól fugg, 20-60k forint között attól fuggően hogy mennyi tankszeruő hely van, van-e chifi vagy nem, esetleg kell-e a 3d stilus vagy a mégnehezebben megszerezhető 2ds. Aki ennél többet fizet, és van ahol ennék többet kérnek, árnyékos helyeken ott 80-90k sem ritka, az más hogy milyen ember aki annyit kifizet, mindenki döntse el...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306086 Írta: atus7377
Megválaszolva: atus7377
A képességnek talán abból a szempontból lehet jelentősége, hogy egy ügyes játékos magának is meg tudja szerezni amit akar. Hogy mennyire csinálják kevésbé azt nem tudom, de az első pár klán mindegyikében van vagy 10 acc ahol a 30-40k csata átlag wn8-a 900-1000 között mozog, majd a CW időszak elején felvételt nyer valamelyik klánba és az örömtől megrészegülten 3100wn8-as hónapot produkál. Nekem pusztán az igazságérzetemet buzerálta, hogy folyton moralizálnak ezen a fórumon, hogy az unikum játékos nem csal, a konteok miatt halál jár stb... Az viszont teljesen elfogadott, hogy pénzért szereznek reward tankot másnak ami szintén csalásnak minősül. Különösebben nem érdekel mert egyrészt nem fizetnék ezért senkinek, másrészt én szeretem az izzadságszagom érezni a tankban mikor elindulok vele. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Papamacy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306138 Írta: téttry.géza
Megválaszolva: téttry.géza
üdv 

Titeket sem enged belépni a Játékba?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306153 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, nem-e tudja körületek valaki, hogy skill4ltu játékosnak van egy gunmark telepítve, hogy az a fajta amit ő használ melyik modban van benne, vagy külön kellene-e feltelepíteni? Mert még a nevét sem tudom. 
Előre is köszönöm annak aki segítnekem. 
   
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306155 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
Marcusnak!

skill4ltu.eu/faq/
Legalul. 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306156 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
Mióta tud 5 tank egyszerre bázist foglalni?
Ténylegesen 5 tank kapja a foglalási pontokat: 35/24/22/13/6.
Nem csak az első 3 foglaló körbe beguruló számít?
Mióta van ez így? (melyik frissítésnél történt a változás?)

ui.: amúgy jó kis csata volt: 
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306157 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Köszönöm, már csak azt kéne valahol megtalálnom, melyiket, és hogyan telepítsem.
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #306172 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata
Sziasztok.

szeretném megváltoztatni a játékban az email cimemet (tiltotta a google), de a telefonszám már nem létezik amit regisztrációnál megadtam.

Van  valami kerülő megoldás?

ui: ez a nick viszont nem az enyém , de ebbe dobott bele, a kérdésre a válasz viszont valóban jól jönne. úgyhogy köszi a lehetőséget. 

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #306175 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm

Sziasztok! Van valakinek ötlete hogy miért nem lett meg a küldi?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #306177 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec


Sziasztok! Van valakinek ötlete hogy miért nem lett meg a küldi?


Igen, a választ tartalmazza az első kép.
Nem bázis foglalással nyertetek, hanem kilőttétek az összes tankot. A küldetés feltétele a bázisfoglalásos győzelem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #306178 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
ahhhh... köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #306188 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
tökéletes TD és amennyiben kicsit előrébb merészkedsz vele, arra is jó.   Sztem az egyik legmegbízhatóbb gép az ágyúja miatt. Nekem is lenne egy kérdésem. Hová kerültek a privát üzenetek? Nem találom sehol a régieket, de azt se, hogy tudnék másnak írni. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #306208 Írta: 2001Martin0625
Megválaszolva: 2001Martin0625
Sziasztok! 
Van tank becserélés.
Valaki tud mondani olyan tankot amelyik fun? Van prémtankom farmolni, itt most a fun factor nekem a lényeg. Cda 105 érdekelne engem, vagy a Steyr wt, Eagle 7, Chrysler K,  HT no VI. 
Másik meg a kötvény tankok, lassan meglesz a 15k. itt is a fun a lényeg, guard megvan, imádom. KV-4 kresl., T-103, kv-5, senlac, T-34-3 esetleg?  
A válaszokat köszi előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.