Csak egy kérdés

1 éve 6 hónapja #306209 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Nem vagyok jó játékos,de a véleményem a FUN faktorról:

S1 kib@szott sunyi gyilkos(2GM)
AMX cida egy E25 csak tier 8ban ÉS jó átütéssel!(2GM és ritkán kell goldozni)
WZ 1forint rohadék troll
és a láthatatlan ELC aminek még volt nálam valami faktora.
A többi nem hagyott nyomot bennem,dehát kinek mi.

Kötvényesből a KV4et és a T103at szokták dicsérni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 2001Martin0625
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306210 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok! 
Van tank becserélés.
Valaki tud mondani olyan tankot amelyik fun? Van prémtankom farmolni, itt most a fun factor nekem a lényeg. Cda 105 érdekelne engem, vagy a Steyr wt, Eagle 7, Chrysler K,  HT no VI. 
Másik meg a kötvény tankok, lassan meglesz a 15k. itt is a fun a lényeg, guard megvan, imádom. KV-4 kresl., T-103, kv-5, senlac, T-34-3 esetleg?  
A válaszokat köszi előre is!
 


CDA jófajta, ajánlott. Egész jól mozog, van álca, nagy átütás, gyors lőszer, célzás, pontosság rendben van, kicsit lassan tölt.  Néha mág pattint is.
A Steyr sem rossz, de az bújkálós. Páncél semmi, az ágyú a szokásos német 88-as, gyors célzás, pontosság, gyors töltés, DE a tank nagy nyavalyája a sebessége. Rohadt lassú.
Eagle passz.
Chrysler megvolt. Páncél van, nem túl gyors, és szerintem kevés az átütést, a gold is csak 260, ami tier 10-ben bajos tud lenni.
Kötvényes tankok. T-103-at szokták dícsérni. KV-5 őskövület. A Senlac-ban én sok fantáziát nem látok.
T-34-3 tier limites, ami egy kicsit megkönnyíti a dolgokat, csőlehajlás nem sok, kemény fej, szokásos 122-es ágyú. (lassú célzás, lassú töltés, nagy szórás)
Tehát CDA szerintem mindenféle képpen. (azért nem nevezném tier8-as E25-nek :D )
A kötvényes rész pedig, valószínűleg T-103-at választanám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 2001Martin0625
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #306218 Írta: 2001Martin0625
Megválaszolva: 2001Martin0625
Cda 105 lett. nem mentem vele sok csatát, viszont ami elsőre lejött azon kívül hogy tök király a tank, az az, hogy gun az tényleg pontos (ritkán troll), frontpáncél az tényleg nagyon erős, pár csatából eddig 1500 volt a legtöbb pattanó. Mobilitás király, meg a gyors lőszer az tényleg nagyon nagy segítség, főleg kerekes tankokat szedni.
Megvan a SU-130 PM is, de ez jobban bejön, illetve megvan a WZ prém td is, ahhoz tudom hasonlítani. 
Egyébként a Caernarvon AX-et cseréltem be rá. 
Szóval köszi a tippeket, nem bántam meg! 
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #306223 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Sziasztok! Olyan kérdésem volna hogy telefonnal a tanks.gg másnak is full feketében tölti be a tankokat? Van erre megoldás? 
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306227 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Figyelem: Spoiler!

Igen, visualban nálam is fekete. Gondolom valamilyen bővítmény kellene neki, vagy esetleg másik böngésző. Nálam Crome fut.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306228 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok
Szerintetek idén lesz még frontline csatamód?
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306229 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
     


A puffin böngészővel nekem van rendes 3d modell
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306230 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok
Szerintetek idén lesz még frontline csatamód?

Valószínűleg lesz és logikusan novemberben kéne, mert az 1. május végén, a 2. augusztus végén volt. 100%-os infó nincs, mert a WG-nél sosem lehet biztosan tudni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306231 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Arról lehet tudni, hogy lesz e még maraton?
Mivel az utóbbi pár hónapban elég sok új tankról kaptunk híreket, azt hitttem csak csinálnak egyet (akkor azt hittem a Vipera lesz benne) de nem semmi, csend.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306232 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
09.16-09.26 között lesz egy "misztikus" esemény, ami pont 10 napos, szóval elvileg simán lehet hogy egy maraton lesz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, PZoli, Ravenholm
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306233 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Csak megkérdezem , hogy lemaradtam valamiről, mert 3 napja az összes arty átment sniperbe , minden lövés talál nincs menekvés , vagy ez csak nekem szól?????
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306234 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Akkor kinai vagy orosz heavy lesz egy maratonon belül. Az orosz sanszosabb szerintem.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306236 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Csak megkérdezem , hogy lemaradtam valamiről, mert 3 napja az összes arty átment sniperbe , minden lövés talál nincs menekvés , vagy ez csak nekem szól?????
 

Csak nálad van ez, szerencsére
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tre.la
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306242 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

Másfél-két év kihagyás után kedvem támadt megint játszani. Az lenne a kérdésem, h mennyit változott a meta ezidő alatt, melyek most azok az ágak, amelyek randomra és/vagy rankedre a legjobb választások?

Mikor abbahagytam, még a Progetto, kerekes szar, SC, Obj 277 volt a sláger, TD-nél a V4, esetleg az STRV (bár a kifejezetten támogató tankok már akkor is sznvedősek, csapatfüggők voltak, kötve hiszem, h ez nagyon változott volna).

A CW nyeremény tankok nem opció, mert nincsenek :D

Köszönöm a segítséget.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306245 Írta: tamás.szabó
Megválaszolva: tamás.szabó
Gondoltam éjszakás műszak után még megyek egy párat, erre ba**tatják a szervert.
Kb. 20 perce. Ezt meddig folytatják? Még az álom is kiment a szememből
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.