Jelenleg 156 vendég és nincs tag online

Magas Ping!!!

3 hónapja 4 hete #302362 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Hát nem javult meg! :(
Leszedtem én is a Haste-t.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 4 hete #302366 Írta: empa07
Megválaszolva: empa07
Most már reggel kezdi a 400ms pinget. 
A baj ismét itt van: if-ae-35-2.tcore2.fnm-frankfurt.as6453.net

3 hónapja 4 hete #302371 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Valaki írt már a supportnak? Én most írtam nekik egy levelet; kíváncsi vagyok, hogy pl prémium időt jóvá fognak-e írni vagy szerintük élvezzem-e ki minden percét a prémiumomnak 300+ ping mellett?! :D
De nekem is azt mutatja a WGCheck, hogy nem mifelénk van a hiba; tesztből mentem 1-2 kör Dota 2-őt és ott 32 ping-em volt (luxemburgi szerverük van), World of Warship 100~120 ping (úgy tűnik őket is érinti), Guild Wars 2 - 35-38 ping (nekik is Frankfurtban van a szerverük! szóval nem ott van a hiba). 

Nem hiszek a tér létezésében...

3 hónapja 4 hete #302373 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Valaki írt már a supportnak? Én most írtam nekik egy levelet; kíváncsi vagyok, hogy pl prémium időt jóvá fognak-e írni vagy szerintük élvezzem-e ki minden percét a prémiumomnak 300+ ping mellett?! :D
De nekem is azt mutatja a WGCheck, hogy nem mifelénk van a hiba; tesztből mentem 1-2 kör Dota 2-őt és ott 32 ping-em volt (luxemburgi szerverük van), World of Warship 100~120 ping (úgy tűnik őket is érinti), Guild Wars 2 - 35-38 ping (nekik is Frankfurtban van a szerverük! szóval nem ott van a hiba). 

Nem a szerver helyével van baj, hanem az elérési útvonallal, amit a vodafone használ. A VPN annyiban segít, hogy másik utat használ, amire a voda valamiért nem képes. Más játékoknál más útvonalak vannak, azok nem érintettek. A kérdéses szerverre ha rákeresek a neten, akkor azt látom, hogy blizzard játékokra volt panasz hónapokkal ezelőtt. (talán Overwatch, már nem tudom)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

3 hónapja 4 hete #302374 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Mivel az internetszolgálatód a ludas, így hiába írsz a WG supportnak, hogy írják jóvá a prém fiókodat, semmi közük a problémádhoz, nem ők okozzák.
Ameddig a vodafone nem javítja ki, átmenetileg tedd fel a Haste-t, az megoldja a gondod.
haste.net/downl...haste/
Csak be kell regisztrálni náluk és NE upgradelj a PRO-ra, mert az fizetős, nekünk jó az ingyenes verzió is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szabó.zoltán

3 hónapja 4 hete #302381 Írta: Echiron

Mivel az internetszolgálatód a ludas, így hiába írsz a WG supportnak, hogy írják jóvá a prém fiókodat, semmi közük a problémádhoz, nem ők okozzák.
Ameddig a vodafone nem javítja ki, átmenetileg tedd fel a Haste-t, az megoldja a gondod.
haste.net/downl...haste/
Csak be kell regisztrálni náluk és NE upgradelj a PRO-ra, mert az fizetős, nekünk jó az ingyenes verzió is.

Köszönöm Zoli. Vicc, hogy a fórumon előbb kap az ember normális megoldást mint a játék technikai supportjánál. 

3 hónapja 4 hete #302383 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

A world of warplanest is érinti a bajság, ott is 200 körüli pingek vannak

3 hónapja 4 hete #302385 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Köszönöm Zoli. Vicc, hogy a fórumon előbb kap az ember normális megoldást mint a játék technikai supportjánál. 

Mivel nem a WG-nél van a hiba, ezért nincs mire megoldást adniuk. Felesleges "mocskolni" őket.

3 hónapja 3 hete #302396 Írta: Echiron

Mivel nem a WG-nél van a hiba, ezért nincs mire megoldást adniuk. Felesleges "mocskolni" őket.

A Support végül adott értelmes választ (a sablon leveleik után) amiben ELISMERTÉK , hogy tudnak és dolgoznak a problémán. 

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #302398 Írta: Piluma
Megválaszolva: Piluma
Sziasztok! 

Az Avast VPN-je is megoldás lehet egy időre ( Avast SecureLine VPN ).
Nem kér semmien bankkártya adatot és 1 hétig ingyenes. Remélem tudtam segíteni aki hasonló cipőben jár. 

Link: www.avast.com/h...vpn#pc
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

3 hónapja 3 hete #302399 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok! 

Az Avast VPN-je is megoldás lehet egy időre ( Avast SecureLine VPN ).
Nem kér semmien bankkártya adatot és 1 hétig ingyenes. Remélem tudtam segíteni aki hasonló cipőben jár. 

Link: www.avast.com/h...vpn#pc

A Haste szerintem azért jobb, mert annál nincsen időlimit sem, de persze mindenki azt használja, amelyik tetszik.

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #302681 Írta: Feherbee18
Megválaszolva: Feherbee18
Kinyírták a haste-t nem tudom mi lesz ha megint jön a 700....

2 hónapja 3 hete #302715 Írta: andrás.hajnal
Megválaszolva: andrás.hajnal
Nálam így Haste nélkül visszaugrott 120-300 ra. Eléggé nem játszható kategória. 
Még ezzel is még 1 bőrt akarnak az emberről lehúzni... Ha jáccani akarsz, "ingyen" akkor is fizess...   undorító világ ez ...

1 hónapja 3 hete #302947 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d
Más nem tapasztalta, hogy az utóbbi pár hétben esténként megint felmegy a ping 100ms körülre és egész nap minimum 5%-os csomagveszteség van mindkét EU-s szerveren?

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.