Jelenleg

11
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

1 éve 9 hónapja #305824 Írta: hooligan
Megválaszolva: hooligan
Sziasztok!

Aktív klánt keresek, főleg 40+ korosztályt. 8 év  után keveredtem vissza, azóta nagyon keveset játszottam. Tiszta új minden, mapok, tankok. Jelenleg 5-6 tierben játszom.
Ha valakinek szüksége van egy tanulni vágyó noobra írjon. Norbertbull néven megtalál aki szeretne. Vannak 10es tankjaim is, de nem nagyon játszom egyenlőre velük.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305837 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Sziasztok!

Aktív klánt keresek, főleg 40+ korosztályt. 8 év  után keveredtem vissza, azóta nagyon keveset játszottam. Tiszta új minden, mapok, tankok. Jelenleg 5-6 tierben játszom.
Ha valakinek szüksége van egy tanulni vágyó noobra írjon. Norbertbull néven megtalál aki szeretne. Vannak 10es tankjaim is, de nem nagyon játszom egyenlőre velük.

Amibe most vagy az nem jó? legalább a parancsnokod aktív (decemberben nyilván szakaszoltam is vele). Nálunk a parancsnok február óta nem jelentkezett, :) 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305861 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF

Sziasztok!

Aktív klánt keresek, főleg 40+ korosztályt. 8 év  után keveredtem vissza, azóta nagyon keveset játszottam. Tiszta új minden, mapok, tankok. Jelenleg 5-6 tierben játszom.
Ha valakinek szüksége van egy tanulni vágyó noobra írjon. Norbertbull néven megtalál aki szeretne. Vannak 10es tankjaim is, de nem nagyon játszom egyenlőre velük.
 


Várunk szeretettel a DD-S klánban!
Ingame gdavid093 néven megtalálsz! :)

Üdv,

Ha megkell b.szódni, akkor megkell b.szódni!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja #306449 Írta: Bloc
Megválaszolva: Bloc
A klánunk olyan aktiv játékosokat keres, akik szeretnek jó hangulatban együtt játszani  egy baráti közösség kötelékében.Minimális követelményeink:
- TeamSpeak 3 rendszeres használata,
-Legyen a garázsodban legalább 1 db teljesen felszerelt Tier VI-os, és Tier VIII-as tankod,
- Minimum kor: 18 év (ez alól kivételek az érett felfogású fiatalok),
- Káromkodást, trágár beszédet (ide értve mindennemű csatán belüli szidalmazást a chatben, és csatán kívül a garázsban) nem tűrjük. !! Ez azonnali kizárást vonhat maga után !!

Ha úgy érzed nálunk a helyed, akkor őket bátran felkeresheted a játékban CRIMSONLOVAG, blocc, vagy látogass el TS3 szerverünkre, és mi intézkedünk: IP: server35.ts3.run:10077 Jelszó: Bogárka
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306583 Írta: horvÁt.imre
Megválaszolva: horvÁt.imre
Sziasztok  a M-H-F  klán vár titeket ..napi boosterek 10 es szint ... nincs elvárás nincs sh  nincs cw és nincs  baszogatás aki akar szakaszozni van dc énk ott szoktunk ..nem kezdő hanem már nem sh- cw játszó társaság.

jó játékot mindenkinek

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #306688 Írta: egojani
Megválaszolva: egojani
 "nincs sh  nincs cw és nincs  baszogatás aki akar szakaszozni van dc énk ott szoktunk ..nem kezdő hanem már nem sh- cw játszó társaság."  Értem én, de akkor minek?
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #306695 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
A jópofa ajándékokért amiket kapsz cserébe. Mindenféle festés, leszerelő készlet, képzési füzetek stb. A játékkal farmolod a kockát, a kockáért cserébe kapod ezeket a cumókat, és még pízeső formában ( klános kreditboost) kreditet is farmolhatsz.
Nagyon sok "öreg" van akik több év alatt rengeteg cw, sh mindeféle csapatcsatákat letoltunk. Szerintem a toborzés ezen játékosoknak szól. Belefáradtunk, elég volt. A Dogs- is így megy már egy ideje. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306742 Írta: stevelubi
Megválaszolva: stevelubi
Szia engem erdekelne a klan! ezen a neven vagyok jatkbe: stevelubi kuldj egy meghivot es megyek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306745 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

Szia engem erdekelne a klan! ezen a neven vagyok jatkbe: stevelubi kuldj egy meghivot es megyek!

Hali.
Turulos lettél, ezáltal az M-H-F nem tud meghívót küldeni. A Dogs- pedig már nem toboroz, csak demokratikus úton fogadja a jelentkezéseket. Vagy felveszünk, vagy nem 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306757 Írta: dávid.deilinger
Megválaszolva: dávid.deilinger
Sziasztok Újra Dabar123Hun néven játszom a játékban immáron 12. éve a játék indítása óta. Visszatértem sok éves távollét és a wot nélkülözése után. Elkezdtük újra verbuválni a régi        -HHR- (Hungarian Hussar Regiment) klánt. Rövid idő alatt viszonylag sok régi és új tagra tettünk szert. Szerettel várunk minden érdeklődőt, főleg a régi játékosiankat. 
Elvárás nincs a klánba való csatlakozáshoz. Nekem is gyermekem van és most már tudom milyen a családos élet. Többőnk 30-40 ezer csatán túl van tapasztalt jól összeszokott aktív, vagy kevésbé aktív játékosokból áll, van aki évente csak párszor néz fel játszani. Egyelőre nem tervezünk kláncsatázni stb. Csak szeretnénk évlezni a játék adta lehetőségeket. Ha régen játszottál velünk (HHR, PHD, Turul stb klánokban várunk óriási szeretettel).
Discord használata ajánlott, de nem kötelező. 
Keresni vagy én foglak vagy Jani09, de állunk szolgálatotokra és keressetek ha még nem írtunk rátok :) 
Hajrá Magyarok! 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306797 Írta: EoX_
Megválaszolva: EoX_
IKA - Isten Keze Alakulat klánunkba új tagokat keresünk

Olyan játékosokat keresünk, akik aktivan részt akarnak venni Cw-n

Amit elvárunk:
• Légy aktív (ne csak hetente 1x)
• Átlagos játéktudás
• Megfelelő tankok osztaghoz, előrenyomuláshoz 8- és 10-es szinten
• Klánjátékon, ne légy önfejű, hallgass a taktikusokra, tapasztaltabb klántársaidra.

Előny: Early,260,Chieftain vagy Minnél több X-Heavy

Amit kínálunk:
• Segítőkész, barátias társaság (Minden korosztályból)
• Fejlődési lehetőség • Közös szakaszolás minden Tierben
• Boosterek, a gyorsabb Xp és Silver gyűjtés érdekében
• Discord szerver (Egyszerűbb kommunikáció érdekében)

Jelentkezés:
EoX_  (In-game) ,
Istvan_382 (In-game), 
HUN_Warrior_33_Defender (In-game)
farki835 (In-game)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #306863 Írta: CrazyHussars
Megválaszolva: CrazyHussars
FőNiX klán aktiv tagokat keres a Februári CW-én résztvevő csapatainkba!

Minimális elvárásaink: 
-Discord használata (csapatjátékok ideje alatt kötelező)
-Normális viselkedés, trágár beszéd mellőzése
-Legalább 2 db Tier X meta tank (Obj.279e,Obj.907,Chieftain,CS-63)
-60 Napos WN8 > 1900

Amit kínálunk:
-napi szintű bónuszok
-Cw-n való tisztes helytállás
-normális társaság
-jó játék élmény

Tagfelvétellel keresd játékban személyzeti tisztünket: Naneee
eu.wargaming.ne...14157/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #306880 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Sziasztok!

A kiírás érvényét vesztette. Aki érdekel a korábbi kiírás, a spoiler tagen belül megtalálja.
Figyelem: Spoiler!

Figyelem: Spoiler!


Üdv: Tankpeti
UI.:
  1. Ezen bejegyzést amint változás áll be a leírtakban, vagy legkésőbb február 5-én módosítom/törlöm. (a módosítások ezen listában fognak szerepelni)
  2. Február 2.: A bejegyzés tartalma érvényét vesztette, ugyanis a megadott határidő elmúlt. A tartalma továbbiakban is megtekinthető a Spoiler tagen belül.

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja #306886 Írta: EoX_
Megválaszolva: EoX_
IKA - Isten Keze Alakulat klánunkba új tagokat keresünk

Olyan játékosokat keresünk, akik aktivan részt akarnak venni Cw-n

Amit elvárunk:
• Légy aktív (ne csak hetente 1x)
• Átlagos játéktudás
• Megfelelő tankok osztaghoz, előrenyomuláshoz 8- és 10-es szinten
• Klánjátékon, ne légy önfejű, hallgass a taktikusokra, tapasztaltabb klántársaidra.

Előny: Early,260,Chieftain vagy Minnél több X-Heavy

Amit kínálunk:
• Segítőkész, barátias társaság (Minden korosztályból)
• Fejlődési lehetőség • Közös szakaszolás minden Tierben
• Boosterek, a gyorsabb Xp és Silver gyűjtés érdekében
• Discord szerver (Egyszerűbb kommunikáció érdekében)

Jelentkezés:
EoX_  (In-game) ,
Istvan_382 (In-game), 
HUN_Warrior_33_Defender (In-game)
farki835 (In-game)Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja #306996 Írta: andrás.kiss
Megválaszolva: andrás.kiss
Sziasztok!

Buteo Buteo (egerészölyv latinul) nevű klánomba keresek jóarc, nem hisztis játékost.
A hozzáállás egyelőre nem kompetitív, szakaszolunk, kredit bónuszt grindolunk, stb. :)
Rám lehet írni nyugodtan a játékban: kissandrasjr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.