Jelenleg

26
látogatónk van

SzKaman MODPack

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #162532 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
Nekem van... Szerintem aktiváld, vagy frissítsd az XVM accountodat.

Ha csata alatt megnyomod a TAB-ot, vagy átváltasz a II-es players panelra, akkor vannak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #162535 Írta: wottomi
Megválaszolva: wottomi
a Tab nem segít..... a II-es players panel az hol van ? ja és XVM acountom nincs.....

viszont felfedeztem egy hibát amit kicsit zavaró - a zoom nem jól működik! ha kint van a tank akkor túl nagyokat ugrik előre hátra a kamera, és ha 2-es zoom ból továbbnyomom sniper-ba akkor nem folytatja tovább, hanem visszadobja a kamerát 1-be .....ez zavaró .....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzKaman

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #162561 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66
Aslainsból vannak alapvetően ezek a modok.....kipróbáltam. Jónak mondható, de az általam bevitt lövés dmg sárga színe nagyon rossz, nem olvasható, csak épp mikor eltűnik. Nálam nincs hitlog sem, másnál? Ezen felül sniper módban nincs zoom érték.....kellene, de egyébként fps barát, kivéve mikor a közelemben 100-as kaliber feletti ellenséges tank lő, mert akkor kifagy 1 másodpercre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzKaman

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #162567 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
WVM accountot itt tudsz létrehozni. Érdemes, mert sok extrát ad. Csak a WOT-os felhasználóddal be kell lépni a "Sign in" gomb alatt, majd megnyomni az
- "Activate services", majd a
- "Update statistics"
gombokat.

A Player panelek között a CTRL + TAB billentyűvel tudsz váltani csata alatt.

Az alapnál érzékenyebbre és több lépésre állítottam a PMOD zoomot, így több kisebb lépésből áll, mint az alap Aslain, vagy Jacktor verziója. Mit jelent az, hogy "ha kint van a tank akkor túl nagyokat ugrik előre"
Hol van kint a tank?

A SzKaman_ModPack_v9.12.5 -öt töltötted le?
És a felmásolás előtt a teljes res_mods mappát törölni kell!!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #162568 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
Igen, így van, ahogy ezt a legelső hozzászólásban is írtam. Az azomban egy nagy különbség, hogy kézi módosítgatásokkal elég sok config fájlhoz hozzányúltam, hogy még inkább testre szabjam a dolgokat.

Nekem tök jól működik. Van Hitlog is, és a zoom is jól.

Nem tudod kicsit leszűkíteni, hogy mikor jön elő a probléma és pontosan mit tapasztalsz? Egy print screen sokat segíthetne...

A SzKaman_ModPack_v9.12.5 -öt töltötted le?
És a felmásolás előtt a teljes res_mods mappát törölni kell!!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #162575 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66

Igen, így van, ahogy ezt a legelső hozzászólásban is írtam. Az azomban egy nagy különbség, hogy kézi módosítgatásokkal elég sok config fájlhoz hozzányúltam, hogy még inkább testre szabjam a dolgokat.

Nekem tök jól működik. Van Hitlog is, és a zoom is jól.

Nem tudod kicsit leszűkíteni, hogy mikor jön elő a probléma és pontosan mit tapasztalsz? Egy print screen sokat segíthetne...

A SzKaman_ModPack_v9.12.5 -öt töltötted le?
És a felmásolás előtt a teljes res_mods mappát törölni kell!!!!

A legújabbat szedtem le, igen....újra pakoltam, van hitlog.
Lövésnél ha az közel volt, és nagy ágyús, akkor fagy egy kicsit....de csak ha a hangmodpack is fel van téve.
A zoom jó, de sniper nézetben nincs kiírva, hogy 8x 12x 16x stb....
Csak az a sárga találat jelző ne lenne :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzKaman

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #162578 Írta: wottomi
Megválaszolva: wottomi
Mit jelent az, hogy "ha kint van a tank akkor túl nagyokat ugrik előre"
Hol van kint a tank?

kint akkor van a tank amikor látom magam előtt a tankot a játékban, mielőtt zoomra görgetném az egeret...... az hogy több lépésűre tetted az zoom-ot lehet valamikor jó, ha gyorsan akarsz mondgyuk a tankról 30x zoomba kerülni, de nekem ez mégsem jön be...... inkább örülnék ha csak ezt a zoom dolgot valahogy visszalehetne hozni mondjuk a Jacktor-éra vagy akár alaphelyzetbe..... és annak is külön örülnék ha zoom jelezne az aktuális pontot zoomolás közben ahogy TheMajor66 is említette..... 2x, 4x, 8x, 16, 32x esetleg más beosztásban.... ( többféle lépcsős létezik )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162581 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
A sárgán tudok alakítani...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #162594 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
Szia!

Ezt a fájlt kell módosítani:
\res_mods\0.9.12\scripts\client\gui\mods\mod_pmod.json

Az eredeti beállítások:
"zoomXSteps": [2, 4, 8, 16, 24, 32]

Én ezt használom:
"zoomXSteps": [0.8, 1.4, 2.6, 5, 8, 11, 15, 20, 26, 33, 41, 50, 60]

Szóval én pont azt mondtam, hogy az enyém zoomol finomabban.

Zoom kijelzést megpróbálok majd összehozni valahogy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162607 Írta: wottomi
Megválaszolva: wottomi
nem azzal van a baj hogy túl finom a zoomolás, a baj az hogy amikor kint látom a tankot magam előtt akkor bont az ellenkezője történik nem finoman lehet a tankot előre hátra tologatni hanem nagy ugrással....
ami viszont ettől is nagyobb baj az az, hogy a sniper mod 0.8-al kezdődik.... ez azért baj mert ha sniper modra kapcsolok a kinti tankos nézetből, akkor máris 1x zoomra ugrik, és ezután ha tovább akarok zoomolni, nem a 2x es zoom következik, hanem a 0.8 ....... ezért töténik a viszzafelé ugrás zoom közben amit már korábban is írtam.......

tehát röviden a sniper nézet 1x zoom-al kezdődik, utána nem következhet a 0.8,hanem a 2x -nek kell következnie...... szerintem
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzKaman

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162631 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
ÉRTEM! :)

Akkor itt van egy kis különbség a játék használatában... Én sosem használom a sniper módot (legalábbis nem a shift billentyűvel). Én az egér görgőét használom zoomolásra és ott teljesen fokozatmentes...
Majd ezt is kipróbálom és akkor módosítom a beállításokat. Addig is, ahogy korábban írtam, ott saját magad is beállíthatsz bármilyen lépésközt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162636 Írta: wottomi
Megválaszolva: wottomi
többnyire én is azvegér görgetését használom, de a visszalépés úgy is látszik...... próbáld ki, hogy elindulsz a kinti tankos nézetből és elkezded görgetni az egeret..... haladj lassan lépésről lépésre és figyeld a hátteret..... amikor a tank már nem látszik és beugrik a zoom mod ott jelentkezik ez a hiba ..... ez engem azért zavar, mert én a tankot kinti nézetből vezetem, ha megjelenik a célpont és nincs túl messze, akkor töbnnyire kis zoomot használok max. 2x-4x est és és így vettem észre hogy bizony nem zoomoltam hanem egyel visszafelé mozdult a zoom.....

olyan mappát amilyet írtál nem találtam a játékba, így én magamnak sajnos nem tudom törölni a 0.8 és az 1.6-os zoomot......
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzKaman

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #162640 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
Szia!

Mellékelem a fájlt. Próbáld ki és mond el mi a helyzet. Ha jobb, akkor beépítem a packba.

Zoom upgrade

"zoomXSteps": [2, 3,5, 5, 8, 11, 15, 20, 26, 33, 41, 50, 60]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wottomi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162748 Írta: wottomi
Megválaszolva: wottomi
amint kipróbáltam jelzem hogy jó lett-e.... addig is köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #162769 Írta: wottomi
Megválaszolva: wottomi
kipróbáltam és most már jó.....


edit: mégse jó ! nem működik az Arty !!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.