Jelenleg

30
látogatónk van

Örömködő (2)

10 órája 58 perce - 10 órája 57 perce #309353 Írta: wot.replays.bagó.wot.replays
Megválaszolva: wot.replays.bagó.wot.replays
Miért gond nektek, hogy a kiválóságjel mestert arra buzdítom, hogy a viselkedése a tudásához méltó szinten legyen?
A lovagokat se csak a fegyverek használatára oktatták annak idején, minden téren kimagaslónak kellett látszaniuk.

Az meg, hogy én morgolódok és viccelődök néha, más téma.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 órája 42 perce #309354 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
3 lehetoseget látok veled kapcsolatban, Bagó:
1.tényleg olyan hulye vagy hogy meggyozodésbol irkálod a f*szságaidat
2. nem vagy hulye csak azt élvezed, hogy másokat felbosszantasz
3.sehol nem kapsz máshol figyelmet,sehol nem vesznek komolyan, sehol nem hallgatnak meg  azert rontod itt a levegot, mert még vagyunk olyan hulyek hogy szoba állunk veled
természetesen ezer mas lehetoseg is van, de nekem ez a néhany jutott most eszembe

Soha ne várj változást olyan embertol, aki meg van gyozodve hogy mindent jól csinál és nem hajlandó magába nézni.
Ti ismertek ilyet? :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Mikroby

9 órája 28 perce - 9 órája 21 perce #309355 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby

Miért gond nektek, hogy a kiválóságjel mestert arra buzdítom, hogy a viselkedése a tudásához méltó szinten legyen?

Azért, mert fel sem tudod mérni a tudását, akkor hogyan ítéled meg a viselkedését?
Olyan vagy, mint a csávó a képen, arról magyarázol, hogy milyenek kellene lennie a bab tetejének, de még sosem láttad. Az sem biztos, hogy van teteje, lehet hogy a Wg csak kamuzik, és nincs is teteje, sem gyökere, csak a játékosokat szivatni tették oda.

Most képzeld már el, hogy én kezdek magyarázni az aranyérmes spotolónak, hogy hogyan kéne edzenie, meg hogy rosszul tartja a vívótőrt....sokkal jobban csinálná ha hallgatna rám...na te pont ilyen vagy.
Az is eléggé zavaró, hogy teleömleszted az oldalt a faszságaiddal, már én is belefáradtam, pedig ahhoz el kell érni egy szintet...de istenem, jogod van hozzá. Az, hogy Zolinak akarod megmagyarázni mit hogyan kellene csinálnia nem kevésbé szomorú.
Az, hogy esetleg viccelnél, nem tűnik fel, mert egyrészt nem vicces, másrészt meg nem is humorként írod amit írsz.
Egyrészt, azt sem tudod felfogni, hogy miért választ goldot, és miért nem, de valami nemlétező szabálynak kellene megfelelni, miért is? Hogy te jól érezd magad?
Jajmár.
(Sajnos ezt sem fogod megérteni, majd kiragadsz valami faszságot, és teljesen kiforgatod, nem baj hogy köze nincs ahhoz amit mondtam, mert a csöppnyi elméd ezzel védekezik a túlterhelés ellen, egyszerűen letilt.
Pedig meddig kerestem a képet a hasonlathoz, amit nem fogsz megérteni, ajj jajjj.)
Lovagokat mire oktatták? Hát biztos nem arra, hogy csak fakardokkal kell harcolni mert az úgy "etikus".  Max az ellenség propagandája lehetett.
Az, hogy Zolinak ezen kívül mért kellene annyira sokoldalúnak lennie mint egy gömbnek megintcsak nem értem.
Azért mert jól tankozik tanuljon meg vakolni vagy mi?
Most mit csináljak, dobjak egy hatost golyóval?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

9 órája 15 perce #309356 Írta: wot.replays.bagó.wot.replays
Jani, egyik sem.

Mikroby.
Nem tűnik fel, hogy viccelnék?
Csak nem érted, ennyi.
Hiszen a goldozását kritizálni vicc, míg a kimagasló tudásához mérten néha igen alacsony szintű megnyilatkozásait meg nem.

Le lehet rólam szállni!
Tessék örömködni!

9 órája 10 perce #309357 Írta: Mikroby

míg a kimagasló tudásához mérten néha igen alacsony szintű megnyilatkozásait meg nem.

Le lehet rólam szállni!
Tessék örömködni!

Alacsony szintű megnyilvánulásait?
Ku*ra alacsony az a paszuly mi?:)

9 órája 3 perce #309358 Írta: wot.replays.bagó.wot.replays
Ok Mikroby.

Lenne még egy kérdéses dolog.
Az elmúlt néhány hétben a kedvetekért javítottam az értékeimen.
Norton parancsnok számszerűsítette is és azt átlépve azt hittem, kapok valamiféle alap kiképzést a nagyok ligájába.
Ez eddig sajna nem történt meg, pedig örömködésre adna okot számomra.

8 órája 58 perce - 8 órája 57 perce #309359 Írta: Mikroby

Ok Mikroby.

Lenne még egy kérdéses dolog.
Az elmúlt néhány hétben a kedvetekért javítottam az értékeimen.
Norton parancsnok számszerűsítette is és azt átlépve azt hittem, kapok valamiféle alap kiképzést a nagyok ligájába.

Én  személy szerint nagyon örülök neki ha fejlődsz, de a magad kedvéért kellene fejlődnöd.
Szerintem ha mérsékelnéd magad egy kicsit, és nem írkálnál ennyi f*szgot, lehet hogy lenne kedve bárkinek is bármiféle segítséget, képzést adni neked. 
De amíg folyton oda lyukadunk ki, hogy a legalapabb dolgokat sem érted/megkérdőjelezed nem tudom van e értelme bármit is elvárnod ez irányban. tudod elég kevesen bírják a szélmalomharcot.

8 órája 45 perce - 8 órája 17 perce #309360 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
az, hogy az elmult hetekben javultak az eredményeid, az annak koszonheto, hogy Pike forumtars tanacsat megfogadtad. Olyan tankokkal játszottal, amik OPnak szamitanak a szintjukon ill. olyan tankokkal amik neked kezre alltak. 1 tanacsot kovettél, maris mennyit javultak az eredményeid. mi lenne, ha megprobalnád a tobbi jo tanacsot is megfogadni, és nem tanacsot osztogatnal nálad sokkal erdményesebb játékosoknak?

Soha ne várj változást olyan embertol, aki meg van gyozodve hogy mindent jól csinál és nem hajlandó magába nézni.
Ti ismertek ilyet? :)

8 órája 36 perce #309361 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

azt átlépve azt hittem, kapok valamiféle alap kiképzést a nagyok ligájába.

Nézd bao, nekem megfordult a fejembe, hogy a tankjaidra ragasztom a kiskutyát, ami a nevem mellett szerepel, hogy fejlesszük a tudásod, mert alpból nem vagy te hülye, csak irtózatos módon hülyén viselkedsz. De aztán lettem róla.
Miért?
Mert amíg nem vagy hajlandó normálisan felszerelni a tankjaidat, legalább hasznos fogyócikk és felszerelés kombóval addig csak hátráltatnád mind a 2, mind a 3 fős szakaszt. Nem is beszélve arról, hogy törökülésbe, parkettán játszol (bár szerintem ezzel csak sz@patni akartad az itt jelenlevőket). Bent fogsz ragadni egy gyenge klánba, és hidd el 30k csata után igen nehezen fogsz "bezöldülni", de ne nekem legyen igazam. Örömködjél, tankozassá, azt majd lesz valahogy. Vagy nem.

8 órája 23 perce #309362 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Le lehet rólam szállni!Tessék örömködni!

Tessék, Bagókám, csak a te kedvedért! 

93. 

Eleinte nagyon utáltam a kis szarost, mert bizonyos távolság után még a papírtankokat sem ütötte át látótávon belül, illetve lightnak meglehetősen lassú is. De a végén már mondhatni ráéreztem a kétlövetűre. Mindenesetre örülök, hogy továbbléphetek! 
Mellékletek:

6 órája 5 perce - 6 órája #309363 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
Folytatódik a teljes téboly,
avagy tényleg 59 AFK-val toltam egy csatában már megint?!

Stock Csirioo strikes again! ↓↓

Mellékletek:

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.