Jelenleg

45
látogatónk van

Érdekes statisztika - Az MM pályaválasztása

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279152 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

van benne valami....


Van hát: observation/confirmation bias.

Lásd még boosterek, kampány küldetések és bizonyos akciók mellett megváltozó mm, vagy a például pontosabb orosz ágyúk, vagy a szintén nemzetenként és tankonként, de akár játékszituációnként különböző tendenciájú dmg rollok, vagy megjelenő tankok titkos nerfei, avagy a Fekete Füst Elméletek, ahogy errefelé szeretjük hívni őket. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279164 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

van benne valami....


Van hát: observation/confirmation bias.

Lásd még boosterek, kampány küldetések és bizonyos akciók mellett megváltozó mm, vagy a például pontosabb orosz ágyúk, vagy a szintén nemzetenként és tankonként, de akár játékszituációnként különböző tendenciájú dmg rollok, vagy megjelenő tankok titkos nerfei, avagy a Fekete Füst Elméletek, ahogy errefelé szeretjük hívni őket. :)


Na a fekete füst effekt volt eddig a legkomolyabb szerintem. :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279167 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Ha úgy érzitek bele vagytok ragadva egy pályahármasba az egyik este, akkor váltsatok szervert.
Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279168 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Amiatt egyszer nagyon megzavarodtam, mert a saját járművemből fekete füst jött ki, a mellettem álló csapattárséból fehér; logikailag ezek egymást kizáró eredményekre vezetnének :blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ankhiszesz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279170 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz
Ha pedig kéken füstől, akkor valószínüleg csak hengerfejes a tankod, gyorsan használj el egy nagy javitocsomagot és megjavul még az rng is. Mostanában elég sok a visszatekert órás tank a játékban, ne legyenek kétségeitek, a gonosz Wg-nek ebben is benne van a keze, hogy vegyetek több javítocsomagot, murvás nepperek módszere ez.... :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, Lord_Loga, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279171 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

van benne valami....


Van hát: observation/confirmation bias.

Lásd még boosterek, kampány küldetések és bizonyos akciók mellett megváltozó mm, vagy a például pontosabb orosz ágyúk, vagy a szintén nemzetenként és tankonként, de akár játékszituációnként különböző tendenciájú dmg rollok, vagy megjelenő tankok titkos nerfei, avagy a Fekete Füst Elméletek, ahogy errefelé szeretjük hívni őket. :)


Na a fekete füst effekt volt eddig a legkomolyabb szerintem. :troll:


Nekem még az is eléggé fent van, amit woteu fórumon olvastam. Ott meg az volt a prekoncepció, azt találta ki magának, hogy amikor a fórumon szidja az illetékeseket, na akkor lenyomják nála a piros gombot. És így is volt, 100%, van bizonyíték is, minden.

Mondjuk gyanítom, hogy elég gyakran anyázta a wégét a fórumon, és elég gyakran is bukott sokat játékban, így azért annyira nem volt nagy tudomány összekötni a kettőt. :)

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279176 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

amikor a fórumon szidja az illetékeseket, na akkor lenyomják nála a piros gombot. És így is volt, 100%, van bizonyíték is, minden.
[/spoiler]


Ilyen ellen lenne jó az RNG-booster. Nem is lenne rossz ötlet, mondjuk 0%-nál kisebbet nem dobsz... Na az lenne igazán P2W powa. :troll:

Amúgy nekem is sokszor van az az érzésem, mintha egyes pályák "beragadtak" volna, míg pár másikat hetente 1-2-szer kapok csak. Van valami map rotation mod, ami ezt cáfolná vagy alátámasztaná, de annyit nem ér a dolog (nekem legalábbis).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279180 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Pedig az nagyon sokat segít, én is azt hittem, utána megnéztem jobban, ami simán cáfolta a szubjektív megfigyelésemet :)

Aslain's-t használok, abban benne van a Map Rotation mod (garázsban F11 és mutatja).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281514 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
501 lejátszott csata pályaleosztása:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281517 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
...először kerestem a monitoron a repedést.:rofl:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281523 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

...először kerestem a monitoron a repedést.:rofl:


haver gyüjtése és hüje a paint-hoz. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.