Jelenleg 325 vendég és 4 tag online

Adminok figyelmébe

3 hete 6 napja #304067 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Sziasztok kedves Adminok!

Csak egy javaslat, láttam a félrevezető linket a verzióváltás dátuma cikk alatt. Esetleg talán lehetne emelni az oldal színvonalát, a konteó tiltás is ezt teszi, ha az ilyen félrevezető hozzászólásokat törölnétek ha lehet. Konkrétan így terjed a fake news a közösségben mert pl Tankelit streamje alatt is bepánikolt egy csomó ember mert az ilyen ...... emberek félrevezetik a közösséget a hülyeségeikkel!

Köszönöm ha figyelembe veszitek ezt!

Nekem is csak később esett le,mert leopardom stb-m nincs. Már a képzési füzetes résznél jártam mire leesett, hogy ez a szöveg ismerős valahonnan. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #304094 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Sziasztok!

Kérnék egy kis Admin segítséget.
Módosítani akartam a mod csomagom leírásán, de sikerült valami kitörölnöm, s most szerkesztésnél üres ablak fogad. Lehet teljesen újra kellene építenem a leírást…

Köszönöm!

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

3 hete 23 órája #304104 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Nálam is üresnek mutatja. Valami új speciális formázás okozhatja (ha jól emlékszem volt már kicsit hasonló gond valamikor).

3 hete 12 órája - 3 hete 12 órája #304112 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Jacktor post=304104 userid=43Nálam is üresnek mutatja. Valami új speciális formázás okozhatja (ha jól emlékszem volt már kicsit hasonló gond valamikor).

Igen volt már, egy hasonló eset. Akkor került frissítésre az új chat motor, ha jól emlékszem,és a régi formázzással összeakadt. Most is hasonló hiba volt, véletlenül az egyik sor elejéről törőltem a jobbra igazítás nyitó parancsát, s ez nem tetszett a motornak...

Ismertem a trükköt, amit írtál, de tegnap nem vettem észre a hibát. Ma meg egyből kiszúrtam.

Szerkesztésnél nem látszott semmi, de tudtam beleírni. A beírt szöveg végén meg nyomtam egy del-t, így törőlt mindent. Ezután mentés, majd a "trükkből" kimásolt szöveget javítva beillesztettem...

Köszönöm a segítséget Jacktor!

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

3 hete 1 órája - 3 hete 54 perce #304118 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Az miért van, hogy írok valami, de nem jelenik meg csak az idézet? Az arty-s topicban akartam válaszolni, de amit írtam eltünt, csak az idézet látszik.

szerk.: valami olyasmi gond van, hogy ha elkezdek írni egy szöveget és egy másik hsz-ből kijelölök egy részt, aztán ctrl+c, ctrl+v-vel beillesztem, akkor küldés után eltűnik minden.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.