Jelenleg

25
látogatónk van

Szovjet harckocsik

4 éve 3 hónapja #292059 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

Hali!

Lehet tudni hogy az IS-2-II a KV-3 melyik moduljából lesz kifejleszthető?

Helló. Nem teljesen mindegy? Így is, úgy is ki kell fejleszteni mindent, mert csak a fullos KV-3-al élvezetes a játék.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292064 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Ha mindegy lenne nem kérdezném.

Szorzózásokkal megvan 10-15 csata alatt, és ha nem muszály nem dobok ki majd 40k-t a 122-es ágyúkra, úgysem használnám őket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292066 Írta: gh0s7f1gh73r
Megválaszolva: gh0s7f1gh73r
ágrat:P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292232 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Obj. 416 -ot használ valaki? Mi a véleményetek róla?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292235 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Obj. 416 -ot használ valaki? Mi a véleményetek róla?

Hátsótornyos.
A játékosok talán 10% tudja használni/szereti ezt a tulajdonságot.
(nekem konkrétan nincs/nem volt meg, de az Is-3 vs. Is-M összevetésben nálam is konkrétan kijött, hogy a hátsótornyos Is-m-mel sokkal rosszabbul ment)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292249 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda

Obj. 416 -ot használ valaki? Mi a véleményetek róla?


Én most végeztem vele, nagyon vártam annó annyira azért nem jött be mint reméltem.

Főként TD-ként kell használni, baromi jó álca ágyú nem egy lézerpointer de az sem rossz, főleg ha nem ódzkodsz a HEAT használattól.
Torony nem fordul körbe szóval kicsit macerás, de azért a végjáték fele a lassan forduló TDkre Heavykre rá lehet menni ha spóroltál a hpddal a csatában.

Nem lett a kedvencem, megtartós sem lesz, de a grind sem volt szenvedős.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292250 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Obj. 416 -ot használ valaki? Mi a véleményetek róla?


Én most végeztem vele, nagyon vártam annó annyira azért nem jött be mint reméltem.

Főként TD-ként kell használni, baromi jó álca ágyú nem egy lézerpointer de az sem rossz, főleg ha nem ódzkodsz a HEAT használattól.
Torony nem fordul körbe szóval kicsit macerás, de azért a végjáték fele a lassan forduló TDkre Heavykre rá lehet menni ha spóroltál a hpddal a csatában.

Nem lett a kedvencem, megtartós sem lesz, de a grind sem volt szenvedős.


" ha spóroltál a hpddal a csatában "

Ezt de szépen fogalmaztad meg! :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hecienda

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292295 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Nem a campelés szinonimájaként használtam.

Nálam alapvetően két (ideális) eset áll fent,
-büntetlenül tudok kiosztani sebzést, ez a legjobb
-adok is kapok is, de én jöjjek ki belőle jobban(több sebzés vagy/és kill)
(meg ugye van a harmadik amikor hülye vagyok(ebből van a legtöbb))

Mivel a tank közelhercban csak korlátozottan használható, ha már bekaptál egy-két lövést(2. eset) akkor szerintem nem nagyon éri meg ráfutni semmire(ha csak nem hátulról van rá lehetőséged).
Be fogsz kapni 1-1 lövést a manőver közben, és lehet hogy dpm-ből akkor is megtudnád oldani, de ha leláncolnak a nem körbeforgó tornyod miatt cseszheted és HP-d sincs hogy sebzést felvegyél.

Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292300 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
KV-1 remek vas, 85 mm-es ágyúval használom. ( A kis pöttyögtető is érdekes, meg a troll ágyú is. Persze mindegyik ágyú más játékstílus.)

KV-1s nekem troll ágyúval jött be inkább, még hogy ne használja az ember troll ágyúval ... kredithozama se rossz úgy. Ugye HE mindenbe isteneseket belevet, ha meg ne adj isten szembejön valami puhább t4 tankocska, azokat a 122mm-es HEAT-tal kiegylövésezi. ( 3x kaliber szabály ugyebár.)

Az IS-3-ig szerintem egyértelmű. ( Bár attól is függ, mit akar az ember. Én az IS-4 felé nem indultam el ... a többi orosz ágon is meg lehet találni azt amit én keresek ... illetve én pattintós küldikhez ki kell még ajd fejlesszek egy német ágat.)

De elsőnek IS-3 felé, és onnét vagy IS-7 vagy Obj-277 felé. Előbbi általánosabb célú heavy, utóbbi inkább heavydium.. azaz olyan félig med félig heavy valami, mint amilyen a KV-85 és kicsit az IS is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292861 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Obj. 705A mennyire használható tank? Elsősorban a védettsége érdekelne és az, hogy melyik szovjet tier X-es nehéz tank a legélvezhetőbb? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292925 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nos, csak sorban a válaszokkal.
Az Object 705A nem túl meta jelenleg. Hátsótorony és annak minden hátránya, stb... Ennek ellenére szeretem, bár ha dombos pályát kapsz szívás, városban viszont atom, side-scrape-ben nagyon jó, egész oldalt át lehet vele tolni vele. Nagy alfa, relatív jó ágyúkarakterisztika, lassú töltés. Szemből testpáncélzata nem a legerősebb.
Ami a legélvezhetőbb szovjet x. nehéztankot illeti - lássuk mik vannak (Object 705A fent):
IS7 - a jó öreg bunker, még mindig nagyon jó, abszolút használható (főleg ha a prémlőszert nem sajnálod belőle). Ajánlott.
IS4 - kicsit idejétmúlt, péncélja még mindig lehet troll, HEAT prém lőszer, lassú
Object 277 - nagyon jó tank, de inkább egy nagyobb jobban páncélozott med mintsem nehéztank. Abszolút ajánlott.
+1 kivétel - idevenném az Object 430U-t, ami a játékban med, de igazából simán lehet nehéztankként tolni vele. Nagy alfa, erős páncélzat, lassabb mint az átlag med. Abszolút ajánlott.
Ebből talán ki tudod választani, melyik is fekszik igazán a stílusodnak és tudásodnak.
Ha kérdés lenne, írj.

Obj. 705A mennyire használható tank? Elsősorban a védettsége érdekelne és az, hogy melyik szovjet tier X-es nehéz tank a legélvezhetőbb? :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, ttaamm74, pannoniacaptain

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292928 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Nagyon szépen köszönöm ezt tartalmas választ0 !:thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293369 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Gyerekek a KV-85-t melyik ágyúval kellene használni? mert jelenleg a 250-s alfásat használom, de ez a tank fertelem. Na nem az ágyú a baj, hanme a 0 páncél. Hülye ötlet használni a 390-es alfásat, és akkor peek-a-boo-zni, vagy tanuljam meg használni a 250-es alfával? Vagy pedig free XP-zzem a faszba, mert így is szar, meg úgy is :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293371 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Gyerekek a KV-85-t melyik ágyúval kellene használni? mert jelenleg a 250-s alfásat használom, de ez a tank fertelem. Na nem az ágyú a baj, hanme a 0 páncél. Hülye ötlet használni a 390-es alfásat, és akkor peek-a-boo-zni, vagy tanuljam meg használni a 250-es alfával? Vagy pedig free XP-zzem a faszba, mert így is szar, meg úgy is :D


Szia!
Én a 250-es alfást használtam a gyors töltés miatt, szerintem a statok alapján az a jobb.
Engem is zavart a "páncél" hatékonysága, na meg a csőlehajlás... ugyanakkor, ha med-ként használtam voltak vele szép köreim.
Szóval van ennél sz@rabb tank is.
Vörös Róka :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293373 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Gyerekek a KV-85-t melyik ágyúval kellene használni? mert jelenleg a 250-s alfásat használom, de ez a tank fertelem. Na nem az ágyú a baj, hanme a 0 páncél. Hülye ötlet használni a 390-es alfásat, és akkor peek-a-boo-zni, vagy tanuljam meg használni a 250-es alfával? Vagy pedig free XP-zzem a faszba, mert így is szar, meg úgy is :D


Randomban a 390 alfás 122 milis, 6-s SH-n a 100 milis az igazi! A tank maga kicsit med-heavy keverék, a jó mobilítást kell kihasználni. Kicsit a T34-85 stílusához hasonlóan kell játszani - annál jobb az ágyúja, picit erősebb a páncélja, majdnem olyan jó a mobilítása. Nekem egyedül az ágyúlehajlás hiánya zavart, az sokszor vitt jégre. Összesítve, nekem nagyon tetszett - ha még ágyúlehajlás is lett volna, OP-sággal vádolnám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.