Jelenleg

41
látogatónk van

Kínai harckocsik

6 éve 8 hónapja #245603 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Hali!

Szeretnék egy tier 10es light tankot és egyelőre a kínai a legszimpatikusabb.
Melyik 10es light a "legjobb",már ha lehet ilyet kérdezni?

Ki melyiket ajánlja?


A kínai. Szerintem is, és mindenhonnan ezt hallom vissza.

Attól, hogy legerősebb tízes light, még egyébként nem lesz feltétlen erős tank is, de én egyelőre kifejezetten élvezem vele a játékot.

Amihez mindenképpen hozzá kell fűzni, ebben jókora szerepe, hogy a matchmaking most kedvez a light tankoknak. Nagyon sok nyolcas ellenfelet lát, ráadásul ezeken a meccseken a tier 9-10 opponens is gyakrabban light-arty-td.

Ami egyébként tovább erősíti a tízes lightok mezőnyében is, miután kisebb tankok ellen releváns armorral rendelkezik a WZ. Ilyenkor lényegében olyan, mintha egy szupergyors, szupertrükkös, szupertaslikat kiosztó kilences medet vezetnél.

Szóval, ajánlom, méghozzá a lehető leghamarabb, mert aztán kitudja legközelebb milyen irányba cseszik el matchmakinget. (A jelenlegi map rotation mellett túlnyomórészt Tier-12 sorsolások, lehet, hogy igen hamar elvennék a kedvemet tőle.)


Tegnap este még kitudtam próbálni teszt szerón,nagyon tetszett meg "k*rvajól" is néz ki.
Ha nem gond írnál mindegyikről néhány szót,hogy mire számítsak kb? Kicsit sajnálom,hogy a 10es prém lőszere nem APCR mint a9esnek.

"Szóval, ajánlom, méghozzá a lehető leghamarabb, mert aztán kitudja legközelebb milyen irányba cseszik el matchmakinget."

No igen meg attól is tartok,hogy mire elérem kapni fog egy nerfet vagy valami (többször jártam már így más tankokkal). :angry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245615 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

"k*rvajól" is néz ki.


Úgy úgy.

Ha nem gond írnál mindegyikről néhány szót,hogy mire számítsak kb?


Mindegyik tankról a kínai ágon?
Itt írtam a friss tapasztalatokról:
www.wotinfo.hu/...244898

Kicsit sajnálom,hogy a 10es prém lőszere nem APCR mint a9esnek.


Cserébe az alaplőszere APCR ;). (Kellemes 1200vel száll.)
Általában sokkal-sokkal jobban kedvelem az APCR-HEAT felállást. Ahol nem az a döntés, hogy "na melyik lőszert töltöd be, az alapot vagy inkább a jobbat?"
Itt ráadásul nem is ad nagy átütés pluszt a HEAT. Tehát, optimális felszereltséggel is olcsó vele játszani.

No igen meg attól is tartok,hogy mire elérem kapni fog egy nerfet


Nem fog.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245630 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Jelenleg a kínai a "menő" t10 light. Utána a német és francia.
Az oroszt lehúzza az ágyúja, az amcsi meg így ebben a formában ehh :-)

Hali!

Szeretnék egy tier 10es light tankot és egyelőre a kínai a legszimpatikusabb.
Melyik 10es light a "legjobb",már ha lehet ilyet kérdezni?

Ki melyiket ajánlja?


A kínai. Szerintem is, és mindenhonnan ezt hallom vissza.

Attól, hogy legerősebb tízes light, még egyébként nem lesz feltétlen erős tank is, de én egyelőre kifejezetten élvezem vele a játékot.

Amihez mindenképpen hozzá kell fűzni, ebben jókora szerepe, hogy a matchmaking most kedvez a light tankoknak. Nagyon sok nyolcas ellenfelet lát, ráadásul ezeken a meccseken a tier 9-10 opponens is gyakrabban light-arty-td.

Ami egyébként tovább erősíti a tízes lightok mezőnyében is, miután kisebb tankok ellen releváns armorral rendelkezik a WZ. Ilyenkor lényegében olyan, mintha egy szupergyors, szupertrükkös, szupertaslikat kiosztó kilences medet vezetnél.

Szóval, ajánlom, méghozzá a lehető leghamarabb, mert aztán kitudja legközelebb milyen irányba cseszik el matchmakinget. (A jelenlegi map rotation mellett túlnyomórészt Tier-12 sorsolások, lehet, hogy igen hamar elvennék a kedvemet tőle.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245830 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Srácok a most becsatlakozott T10-es Kínai Ht-röl van már valami tapasztalat ? Most úgy állok , hogy van a WZ111-4-ben 220K xp és nem tudom eldönteni , hogy legyen 113 és elég vagy akkor már húzzam tovább és legyen meg a másik is ? Vagy mindez fordítva :?:) Eddig a 113 alap cw tank volt , de lehet a mostani5-ös leváltaná . Amúgy a kilences WZ111-4-et imádom , brutál jól lehet vele osztani a népet és úgy jött össze a 200K xp , hogy észre sem vettem .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #245849 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Srácok a most becsatlakozott T10-es Kínai Ht-röl van már valami tapasztalat ? Most úgy állok , hogy van a WZ111-4-ben 220K xp és nem tudom eldönteni , hogy legyen 113 és elég vagy akkor már húzzam tovább és legyen meg a másik is ? Vagy mindez fordítva :?:) Eddig a 113 alap cw tank volt , de lehet a mostani5-ös leváltaná . Amúgy a kilences WZ111-4-et imádom , brutál jól lehet vele osztani a népet és úgy jött össze a 200K xp , hogy észre sem vettem .


Minden jel afelé mutat, hogy jobb az új (5A), mint a 113. Vagyis... elég jó!
(Leghosszabban Ainfieldet néztem vele játszani.)

Röviden,

+ Nagyobb alfa, de ugyanakkora DPM. Az értelemszerűen jobb.

+ Jobb ágyú. A 113 valamivel a pontosabb, míg itt kisebb az aim time. Utóbbinak sokkal nagyobb a jelentősége. Érzetre és a DPM gyakorlati realizálásában is. (Csak 12 meccsem van a 113-mal, de szerintem egyetlen egy lövést nem adtam még le teljesen beszűkülve.)

+ Hét fok gundep elől is.

A páncél érdekesebb kérdés. Először mindenkinek az volt a benyomása, hogy a 113nak azért csak valamivel jobb, de...
Hát nem tudom, az biztosan tény, hogy kisebb tankok, nyolcasok ellen messze jobb az 5A, mivel nincs egy mindenki által belőhető óriási lemez az orrán.
A pike nose pedig nekem egyelőre elég trollnak tűnik (amíg nem tudsz rá fentről lefelé lőni), több mint elégséges armornak.
Ahogy lehet mondani, hogy a gundepet is meg lehet találni a 113mal (oldalán már neki is 7 fok), nem nagy különbség, megoldod, lehet azzal is jól dolgozni, csakhogy:



Ez így 330 HEAT ellen...

Persze a 113nak is nagyon szép frontja van, ha így használja a csőlehajlását, de öt fokkal "átnézve" sokkal gyakrabban fog kilógni lőhetően az alsólemez.

Szóval?

---

OK, nagyobbak a kupolák, de nem látom egyelőre, hogy ennek komolyabb jelentősége lenne.

És valamivel lassabb. Ezért talán mondható, hogy CW valószínűleg megőrzi a helyét a 113. Gondolom, hogy ott a traidek sem úgy működnek általában, hogy az alfának akkor jelentősége legyen, mint randomban. A gundep meg...?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Horgony1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245850 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Kérdésem volna: WZ-111-1-4-re milyen felszerelés kell majd ( miből mekkora... )... a gép még nem áll a garázsban, most a felszereléseket venném meg rá ... de pontosan mi is fog kelleni ?

Szellőzésből nyilván a legnagyobb... de mi legyen a többi ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245852 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Hm elég szépen összefoglaltad a lényeget nem modom .Köszönöm szépen , hogy ennyi időt rááldoztál . Igazság szerint főleg cw miatt venném ,de persze ha fun a játék vele akkor csak kivinném randomra is .Az előd kilences nekem kedvenc és ha lenne legénységem még meg is tartanám .

Nálam a kilences WZ-n amúgy venti+vertstab+töltésgyorsító van .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245859 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nem ezt kérdetem ...

Hanem hogy mindegyikből a "legnagyobb" kell rá ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #245862 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
?

ingame, az összehasonlításnál simán meg tudod nézni :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245866 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nem ezt kérdetem ...

Hanem hogy mindegyikből a "legnagyobb" kell rá ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #245867 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Én a következő leosztással használom:
Kis javító + Nagy javító + Nagy elsősegély doboz.
Ritkán gyullad viszont piszkosul modulérzékeny - még az újratöltést se tudom vele kivárni sokszor ezért került bele a nagyjavító (na meg amiatt, hogy sokszor több modul is elszáll tapasztalatom szerint)

Nem ezt kérdetem ...

Hanem hogy mindegyikből a "legnagyobb" kell rá ?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245868 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Hm elég szépen összefoglaltad a lényeget nem modom .Köszönöm szépen , hogy ennyi időt rááldoztál . Igazság szerint főleg cw miatt venném ,de persze ha fun a játék vele akkor csak kivinném randomra is .Az előd kilences nekem kedvenc és ha lenne legénységem még meg is tartanám .

Nálam a kilences WZ-n amúgy venti+vertstab+töltésgyorsító van .


Hát akkor szerintem várj 1-2 hetet vásárlással, addigra talán jobban kiderül, hogy mennyire állja meg a helyét a 113 szerepében "kompetitív".
Kifejleszteni meg persze, mindenképpen fejleszd ki mindkettőt. Főleg, ha azt mondod, hogy kedveled és fekszik is a kilences :).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245869 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Istenem, itt mindenki diszlexiás ?

FELSZERLÉS ... nem fogyócikk :(

Mindenki megpróbál válaszolni, csak egy se fogja fel hogy mit írtam a kérdésben ... :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #245870 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Igen, a nagyobb.



Nekem a 9-es WZ-m még stock, huh, mielőtt abbahagytam 2 évre a wotot nem igen mentem vele, leglaább a legények átképződtek rá. Gondolom mindennel felszerelve jobb lesz majd (habár mivel wowsozok inkább, így kétlem, hogy a sok xp-be kerülő modulokat kifejlesszem, főleg, hogy kedvem sincs vele menni, valahogy nehezen ütök át mindent, kivétel ők engemet.

Szerk: várj, milyen szellőzés? Szellőzés néven csak fokozott szellőzés van, nem? (meg a kötvényes verzió)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #245872 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Istenem, itt mindenki diszlexiás ?

FELSZERLÉS ... nem fogyócikk :(

Mindenki megpróbál válaszolni, csak egy se fogja fel hogy mit írtam a kérdésben ... :(


Másik értelmében minden a tankon lévő dolog "felszerelése" a tanknak.
Először nekem sem volt egyértelmű, főleg, mert a zárókérdés úgy szólt, hogy "de mi legyen a többi ?" - mintha eldöntendő dolog lenne.

Egyébként, ahogy írták, játékban is meg tudod nézni, és tanks.gg-n is:
tanks.gg/v09191...11-1-4

Csak rákattintasz a lőszer mellett és mutatja, hogy mik a választhatók. (Large, MK2, Class3)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.