Jelenleg

21
látogatónk van

Kínai harckocsik

7 éve 1 hete #234266 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Amit én meg szeretnék kérdezni: T-34-1 medet milyen felszereléssel és legénységi skill kiosztással (netán melyik ágyúval) szokás használni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234268 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Amit én meg szeretnék kérdezni: T-34-1 medet milyen felszereléssel és legénységi skill kiosztással (netán melyik ágyúval) szokás használni?


Az én receptem:

Felszerelés: venti+töltésgyorsító+optika
Ágyú: Egyértelműen a 100 mm-es. Esetleg ha valaki a végjátékban papír ellenfelek levadászásával próbál farmolni, akkor arra jó lehet a 85mm-es, de én nem használtam.

Legénységi skillek a 3. skill kezdete körül én átképeztem a legénységet BiA-sra. A többi sorrendben
Parancsnok: 6. érzék camo
Lövész: kapáslövés, camo
Vezető: sima utazás, camo
Töltő: biztonságos elhelyezés camo

A 4. sorban látótáv növelés, off road driving, a többi javítás
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234489 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Most hogy meglett a nagy ágyú a T-34-1-en, végre nem érzem magam hasztalannak a csatákban, és a statisztikám is emelkedni kezdett vele.


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234493 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Most hogy meglett a nagy ágyú a T-34-1-en, végre nem érzem magam hasztalannak a csatákban, és a statisztikám is emelkedni kezdett vele.



kimaxolva egy kifejezetten korrekt tier 7 medet kapunk, van alfája, van átütése meg toronypáncélzata, nekem megtartós tank maradt
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234667 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
A T-34-2-t melyik ágyúval érdemes használni? Sok videóban látom, hogy a 122mm-esel csapatják, de 175 pen és borzasztó célzásidő-pontosság párossal elég szenvedős lehet t8-ban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234740 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

A T-34-2-t melyik ágyúval érdemes használni? Sok videóban látom, hogy a 122mm-esel csapatják, de 175 pen és borzasztó célzásidő-pontosság párossal elég szenvedős lehet t8-ban.


Játékstílus függő. A 122mm-essel igazából csökkentened kell a távolságot az ellenfeleidtől, amennyire lehet. Ha híve vagy a "közel és mellé/mögé kerülni nagy bálnákhoz" harci stílusnak, akkor teljesen jó a 122 mm-es, ilyen helyzetekből a 175 mm pennel sincs probléma.

A 100 mm-essel lehet a középhatótávú gerillaharccal probálkozni. Sajnos a kínai 100 mm-eseknek általában rosszabbak a rejtett statjai, mint a hasonló kaliberű orosz ágyuknak, így azért ez pontatlanabb lesz, mint amit várnál, pláne ha van összehasonlítási alap. Ezzel együtt pl. nekem a kínai IS-2-n is valamiért jobban bejött a 100 mm-es, bár a grind végén a 122 mm-est erőltettem.

A lényeg, hogy mind a kettő használható, csak csiszold hozzá a stílust. Vagy 3 éve azt hiszem rocketbrainsurgeon tesztelgette mindkét ágyuval, de azt hiszem ő is azt szűrte le, hogy kvázi mindkettővel ugyanazt az átlagsebzést tudta hozni, összeségében ő a nagyobb alfa miatt tette le a voksát a 122 mm-es mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hete #234921 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Attól függ mi a célod.
Ha fel akarsz készülni a következő tankokra (főleg a 121-re) akkor válaszd a 122mm-est.
Ha élvezni akarod a tankod, akkor a 100mm-es a nyerő.

Amúgy a 100mm-esnek:
- nagyoabb az átütése alaplőszerrel
- a prémium lőszer APCR nem pedig HEAT;
- nem nagyon szempont, de sokkal olcsóbb a 100mm-es lőszer
- gyorsabb a lövedék
- pontosabb
- gyorabban céloz
- magasabb a dpm.

Én a 100mm-est használtam mert azzal éreztem jobbnak a tankot. A 121-en úgyis megkapod az "ahova odab***ok ott fű nem nő többet" érzést :-D

A T-34-2-t melyik ágyúval érdemes használni? Sok videóban látom, hogy a 122mm-esel csapatják, de 175 pen és borzasztó célzásidő-pontosság párossal elég szenvedős lehet t8-ban.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 napja #234993 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Attól függ mi a célod.


Eljutni az ágon addig, amíg prémium fiók nélkül lehetséges. (nem szeretek -60e-res köröket futni) :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 napja #234996 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Átlagos játékost feltételezve akkor nagyjából a t8 a végállomás ;-)

Attól függ mi a célod.


Eljutni az ágon addig, amíg prémium fiók nélkül lehetséges. (nem szeretek -60e-res köröket futni) :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 napja - 7 éve 6 napja #234999 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Átlagos játékost feltételezve akkor nagyjából a t8 a végállomás ;-)

Attól függ mi a célod.


Eljutni az ágon addig, amíg prémium fiók nélkül lehetséges. (nem szeretek -60e-res köröket futni) :)


Hogy mi az átlagos az nézőpont kérdése, de abban igazad van, hogy T9 T10-ben a kevés prémium lőszer használata rontja a játékélményt, no meg a statisztikát is. :cheer:
Ezért szerettem a Cent 7/1-et meg a Bet. AP-t, velük nincs értelme prém lőszert használni.

Akkor marad egyenlőre a T34-1, mert szerintem jobb a saját szintjén mint az utána következő.
Aztán ha változik a játékkal kapcsolatos filozófiám, akkor könyörtelenül végigtolom a 121-ig. :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 napja - 7 éve 6 napja #235000 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Csak most néztem rá a statodra.... nem is értem a kérdésed. Jó játékos vagy, tudod mi hogy működik ;-)
Visszavonok mindent, kivéve a T-34-1 ágyú ajánlást. A 121 megéri - legalábbis én nagyon szeretem, és nagyon gold se kell bele.

Átlagos játékost feltételezve akkor nagyjából a t8 a végállomás ;-)

Attól függ mi a célod.


Eljutni az ágon addig, amíg prémium fiók nélkül lehetséges. (nem szeretek -60e-res köröket futni) :)


Hogy mi az átlagos az nézőpont kérdése, de abban igazad van, hogy T9 T10-ben a kevés prémium lőszer használata rontja a játékélményt, no meg a statisztikát is. :cheer:
Ezért szerettem a Cent 7/1-et meg a Bet. AP-t, velük nincs értelme prém lőszert használni.

Akkor marad egyenlőre a T34-1, mert szerintem jobb a saját szintjén mint az utána következő.
Aztán ha változik a játékkal kapcsolatos filozófiám, akkor könyörtelenül végigtolom a 121-ig. :lol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #235977 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Én a 100mm-est használtam mert azzal éreztem jobbnak a tankot. A 121-en úgyis megkapod az "ahova odab***ok ott fű nem nő többet" érzést :-D


Igazad volt, kipróbáltam a teszt szerveren mindkét ágyúval és a 100mm-est sokkal jobbnak éreztem, és jobban is igazodik a játékstílusomhoz. :thx2:

"- nem nagyon szempont, de sokkal olcsóbb a 100mm-es lőszer"

A b***ó ágyúval is el lehet lenni, ha úgy hozza a hadi szerencse, de prémium fiók nélkül a drága lőszerár miatt, például itt is mínuszos lett a kör topp sebzőként. (pedig egy HEAT-et sem lőttem el)




Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #240206 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Üdv. Soha eddig nem lightoztam komolyabban, pár tankot próbáltam csak, azonban szeretnék belemélyedni. Választásom a kínaiakra esett, mivel tier 6-ban rögtön el tudok indulni. Tudom nemrégóta jött az ágra a vérfrissités de hátha valakinek vannak tapasztalatai tier 6-10 között már. Melyik lenne szerintetek az az 1 darab példány közülük, amit érdemes megtartani funolni kizárólag random csatába, véglegesen kifestegetni, egy hétvégi játékosnak. Tudom olyat is lehet, hogy végigtolom az ágat és amelyik megtetszik, de ha elviszem tier 10ig nyilván nem akarok 6-tól mindent megtartani, meg legénységet visszaképezni. Hátha valaki azt mondja, hogy pl. A hetes a csúcskirály és akkor nem is megyek tovább. Köszönöm a segítséget.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #240208 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Üdv. Soha eddig nem lightoztam komolyabban, pár tankot próbáltam csak, azonban szeretnék belemélyedni. Választásom a kínaiakra esett, mivel tier 6-ban rögtön el tudok indulni. Tudom nemrégóta jött az ágra a vérfrissités de hátha valakinek vannak tapasztalatai tier 6-10 között már. Melyik lenne szerintetek az az 1 darab példány közülük, amit érdemes megtartani funolni kizárólag random csatába, véglegesen kifestegetni, egy hétvégi játékosnak. Tudom olyat is lehet, hogy végigtolom az ágat és amelyik megtetszik, de ha elviszem tier 10ig nyilván nem akarok 6-tól mindent megtartani, meg legénységet visszaképezni. Hátha valaki azt mondja, hogy pl. A hetes a csúcskirály és akkor nem is megyek tovább. Köszönöm a segítséget.


A két prémium.

Valószínűleg, nem ezt akartad hallani. :)

Azok mellett nyugodtan elidőzhetnél a nyolcason, különösen, ha nincs problémád nyolcas tankok játszásával. Aztán majd kitalálod, hogy elmész e a tízesért.

(Valószínűleg a kilences a legrosszabb, egyébként továbbra is teljesen élvezhető ág a maga nemében - imo.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240211 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21

Üdv. Soha eddig nem lightoztam komolyabban, pár tankot próbáltam csak, azonban szeretnék belemélyedni. Választásom a kínaiakra esett, mivel tier 6-ban rögtön el tudok indulni. Tudom nemrégóta jött az ágra a vérfrissités de hátha valakinek vannak tapasztalatai tier 6-10 között már. Melyik lenne szerintetek az az 1 darab példány közülük, amit érdemes megtartani funolni kizárólag random csatába, véglegesen kifestegetni, egy hétvégi játékosnak. Tudom olyat is lehet, hogy végigtolom az ágat és amelyik megtetszik, de ha elviszem tier 10ig nyilván nem akarok 6-tól mindent megtartani, meg legénységet visszaképezni. Hátha valaki azt mondja, hogy pl. A hetes a csúcskirály és akkor nem is megyek tovább. Köszönöm a segítséget.


Lehet páran megköveznek érte, de szerintem az 59-16 nagyon jó lett. Régi Autoloader ágyújával nem tudtam játszani, ellenben az új 76mm-s a pen buffal nagyon jól muzsikál. Úgy megszerettem, hogy nem is szándékozok továbbmenni az ágon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.