Jelenleg

23
látogatónk van

Brit harckocsik

6 éve 7 hónapja #248894 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Meg van a Conqueror nagy ágyúja. És imádom...

Ez a tank még az M103-tól is jobb, pedig azt is szeretem. A dmp és az a pontosság. Kapáslövésekkel lövök kupolát bázzeg... F3rmi írta a páncél nem megbízható... hát a teste tényleg nem (bár ha kicsit rángatod és mákod van, lepattan), de a torony az szuper. A kupolát ritkán lövik be, akkor csak miattam, ha túl sokáig nézek egy irányba, és nem mozgok. A mobilitása sem olyan rossz, és még nincs is rajta a top motor.

Ennek tükrében egy kicsit megbékéltem a Super Conquerorral, bár most pont azért nyomom vele annyira, h meg legyen a régi.

Összességében azt mondom, h megérte belekezdeni a brit heavy ágba, de tény, h a Conquerorig (ott csak ha fullos) kínlódás. Kezdők ne nagyon ugorjanak neki, pláne nem free xp nélkül, mert nem egyszerű ág, sőt... nekem első brit ágam (az amcsi mellett), szal tapasztalatból mondom: kezdők kerüljék el.

Ui: abban is igaza van F3rminek, h nagyon kell beléjük a biztonságos elhelyezés... A Black Price-től már zavaróan sok ammo racket kap.


én annyiban nem értenék egyet hogy kezdőknek nem ajánlott :D én inkább pont hogy ajánlom, mert egy kezdő az esetek többségében úgyis rosszul fog játszani egy ideig és olyankor még nem érzékeli annyira hogy mi a nagyon rossz és a jó tank :D csak saját tapasztalat alapján beszélek ;)


Hát nem tudom... értem én h mit mondasz, de... a Churchill I még oké.. a páncélja azon a szinten még jó, az ágyú is, és nem is olyan kibírhatatlanul lassú... de a Churchill VII és a Bp... lassú, páncéljuk megbízhatatlan (persze, vannak technikák, amikkel működnek, de ezt pont nem tudja egy kezdő), nevetséges alfa... oké dpm... de hiába van jó dpm, ha pl a BP-nek az átütése szintén röhej (gyengepontok, de ugye itt is kezdőszindróma...). A Cérna egyébként nem olyan rossz tank, mint amilyen a híre (szvsz), itt (és e felett) azért nem ajánlom kezdőknek, mert nagyon kell a free XP, ami szintén nem szokott lenni. Tipik hiba, h belekezdünk az elején 8-10 ágba, éa megy mindenre a free xp... ezekhez pedig nagyon kell. Pl nekem a Conquerorral a Cérna ágyújával volt lőttem csatánként 1000-t (tudom, ez amúgy is gyenge, de ebbe most ne menjünk bele :D ). Meg lett a nagy ágyú, majdnem dupla alfa, nem is lőttem 2000 alatt, de inkább 3000 fölött. Nem csináltam semmit, csak nagyobb alfa, nagyobb sebzés (meg átütés).

De am nem akarlak meggyőzni :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248898 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
A Churchill VII és a BP egy időben jó tank volt, de az új MM miatt én folyamatosan +2-ben voltam velük, ami a jelenlegi light és heavy meta miatt szenvedés. A japán retard heavyk tojnak a páncélodra, a csatába nem érsz oda a sebességed miatt, a lightok kiröhögnek és a doboz test miatt simán beütnek, viszont a te alfádat senki nem veszi komolyan, pláne nem tier IX-ben.
A Caernarvon nálam vegyes érzelmes tank, ott már ok a sebesség és a torony használható, de még mindig a krumplipuska van rajta, amivel egyszerűen nem vagy része a csatának, pláne heavyként, pláne tier X-ben. Most kap majd egy 32 fontos ágyút, azzal talán jobb lesz, de én a végét átugrottam free XP-ből, egyszerűen elegem lett, hogy többet vagyok +2-ben mint saját tierben vagy top tierként és főleg, hogy súlytalannak éreztem magam a csatában. Nem annyira free frag, mint az elődök, de nem is élvezetes.
A Conqueror viszont kárpótol mindenért. Ott ha teheted, akkor free XP a top ágyú és YOLO. Simán sniperkeded vele a heavyk kupoláját, ha meg top tier vagy, nyomod a frontot előre. A DPM sokakat meglep, mivel nem ismerik annyira a tankot, és nem egyszer volt, hogy elkezdtek pánikolni, amikor kapták a 400+ os pofonokat. És néha elég a győzelemhez ennyi, hogy a csapattársak lássák, hogy valaki megy előre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248903 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

A Churchill VII és a BP egy időben jó tank volt, de az új MM miatt én folyamatosan +2-ben voltam velük, ami a jelenlegi light és heavy meta miatt szenvedés. A japán retard heavyk tojnak a páncélodra, a csatába nem érsz oda a sebességed miatt, a lightok kiröhögnek és a doboz test miatt simán beütnek, viszont a te alfádat senki nem veszi komolyan, pláne nem tier IX-ben.
A Caernarvon nálam vegyes érzelmes tank, ott már ok a sebesség és a torony használható, de még mindig a krumplipuska van rajta, amivel egyszerűen nem vagy része a csatának, pláne heavyként, pláne tier X-ben. Most kap majd egy 32 fontos ágyút, azzal talán jobb lesz, de én a végét átugrottam free XP-ből, egyszerűen elegem lett, hogy többet vagyok +2-ben mint saját tierben vagy top tierként és főleg, hogy súlytalannak éreztem magam a csatában. Nem annyira free frag, mint az elődök, de nem is élvezetes.
A Conqueror viszont kárpótol mindenért. Ott ha teheted, akkor free XP a top ágyú és YOLO. Simán sniperkeded vele a heavyk kupoláját, ha meg top tier vagy, nyomod a frontot előre. A DPM sokakat meglep, mivel nem ismerik annyira a tankot, és nem egyszer volt, hogy elkezdtek pánikolni, amikor kapták a 400+ os pofonokat. És néha elég a győzelemhez ennyi, hogy a csapattársak lássák, hogy valaki megy előre.


A Conquerort kipróbáltam h mennyire retard biztos... Artic Region, heavy sor, a part mellett, velem szembe Is-7, Maus, M103 - engem kísért egy T57 heavy és asszem egy M103... mondom megkerülöm őket, és beyolozok az Is7 meg a Maus közé, azt lássuk mit tud... a Hp-mat lesebezeztem, és több is lett volna, ha nem bukkan fel egy Grille a leghihegetlebb helyen és időpontban... :D

Szal a Conqueror elég hülyebiztos tud lenni :D (persze, amikor tényleg kiélezett a helyzet, cserben tud hagyni az az amúgy sem túl acélos páncél)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248907 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Hali!! Olyantól kérnék segítséget aki képben van a brit nehéztank ággal. Érdemes-e neki ugrani ennek az ágnak mennyire játszható a X-es FV heavy??

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248908 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Hali!! Olyantól kérnék segítséget aki képben van a brit nehéztank ággal. Érdemes-e neki ugrani ennek az ágnak mennyire játszható a X-es FV heavy??


Ha csak most fogsz neki ugrani, ne nagyon foglalkozz az FV-vel, nem soká kiveszik, és a fejlesztett Conqueror kerül a helyére. A 9-es hódító az nagyon fasza ;)

Olvass lejebb, most fejtegettük a kollégákkal az ágat, plusz olvasd el az elemzéseket, kb mindegyik taghoz van (vmelyik régebbi).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249058 Írta: esem
Megválaszolva: esem
sziasztok!

a valentine-ra melyiket érdemesebb rárakni, a 75mm-est, vagy a 6 fontos mk V.-öt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249059 Írta: crash
Megválaszolva: crash

sziasztok!

a valentine-ra melyiket érdemesebb rárakni, a 75mm-est, vagy a 6 fontos mk V.-öt?

Hi!
mk V-öt. DPM ugyanannyi a kettőnél, de az mk V-nek jobb a penje, lőszer sebessége és olcsóbb is. Bár nem hiszem, hogy az a lőszerenkénti 11 credit nagyon számítana :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249074 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard

sziasztok!

a valentine-ra melyiket érdemesebb rárakni, a 75mm-est, vagy a 6 fontos mk V.-öt?


Egyértelműen a 6pdr-t. Egyrészt pillanatok alatt átugrod a tankot (épp ma álltam neki, 6 meccs, Ace Tanker és túl is léptem), másrészt abban a tierben ahol játszik, többet ér a DPM mint a nagy alfa. Rohadt sok Pz. IC ellen fogsz menni, azokat meg nem vadászod le a troll ágyúval, olyan lassan száll a lövedék. Meglepően jól pattint viszont, úgyhogy bemehetsz vele verekedni, de szerintem nem éri meg. Lépj tovább rajta amilyen gyorsan csak tudsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249135 Írta: esem
Megválaszolva: esem
köszönöm a válaszokat :)!

az az igazság, hogy már kihúztam rajta egyszer mindent és ki is farmoltam az archert, de az nem adta, így abbahagytam az ágat, és inkább kihúztam a firefly-t

viszont átlagban tier (3)-4-5-ben játszom (főleg t67, churchill 1 meg most a kredit hozam miatt húzom a t-28at a kv1 miatt, plusz beesik egy-két meccs tier 3al, de azok sokszor lelombozóak), mert még fejlődnöm kell bőven, és ezért nem szívesen lépek feljebb tier 6-ba, volt/van hatosom, de még úgy voltam vele tapasztalva a dolgokat, hogy felesleges ott tolnom, mert magamnak meg másnak is csak rontom a játékot :D inkább free frag vagyok, mint a csapat hasznos tagja :), viszont szeretem nagyon az angol tankokat, és ezért gondolkozom a visszavásárláson, a matilda se rossz, megvolt, többször vissza is vettem, de elég lassú :), ezért gondolkoztam, hogy visszaveszem a valentine-t, csak már nem rémlett melyikkel is érdemes, plusz tapasztaltabbaktól sosem árt kérdezni és tanulni :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249352 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
Most komolyan ki mennyi lejárt xanaxot lapátolt magába amikor kihúzta a x-es csillagrombolót?
Fu sose lesz vége a grindnek....még csak a 6-osnál járok, de már öregedtem 15 évet. :cry2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249353 Írta: colmancer
Megválaszolva: colmancer
Szeva!

Őszinte részvétem...Én az AT15 grind felénél hagytam abba.
Minden tesztszerveren ezt próbálgattam...hogy ugye megéri...NEM
Ebben a felgyorsult "metában" kínszenvedés.
Még statisztikát is csináltam minden meccsről, hogy hogyan haladok.
Úgy megutáltam, hogy azt is kidobtam nemrégen.
Letettem a csillagrombolóról...most a ShitBarn ágon vagyok a Challenger előtt.
Nem tudom meddig fogom bírni :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249354 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
Biztató kilátások. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249359 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Most komolyan ki mennyi lejárt xanaxot lapátolt magába amikor kihúzta a x-es csillagrombolót?
Fu sose lesz vége a grindnek....még csak a 6-osnál járok, de már öregedtem 15 évet. :cry2:


xanax-ra akkor lesz szükséged mikor meg lesz :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249364 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
Igazából már játszottam vele tesztszeron párszor és tudom mire számítsak. De ezek a kis tieru gépek kiakasztanak. Akkor van fun faktoruk, amikor valaki még nem tudja hol kell átlőni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249383 Írta: colmancer
Megválaszolva: colmancer
Szevasztok!

...csak hát az a baj, hogy majdnem mindenki tudja hol kell őket lőni...és ez a frusztráló benne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.