Csak egy kérdés

4 éve 3 hónapja #292401 Írta: norcy1977
Megválaszolva: norcy1977
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy valaki tud e valamit arról hogy lesz e fekete piac még idén?
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292405 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy valaki tud e valamit arról hogy lesz e fekete piac még idén?

Idén biztos nem. (Persze ettől még lehet, de egy turórudit nem tennék rá, hogy lesz.)
Csipogták a madarak, hogy talán január februárba lesz. De semmi biztos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: norcy1977
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292410 Írta: norcy1977
Megválaszolva: norcy1977
Köszönöm
Akkor. Beruházok egy 10 es tankra.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292420 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger
Sziasztok öreg rókák! Kezdő noob vagyok, tényleg csak két napja játszok és lenne egy olyan kérdésem, hogy van ez a szolgálati feljegyzés menüpont a garázsban ami valamiféle értékmérő. Nos úgy veszem észre az én nagy 49 csatás tapasztalatommal, hogy mindegy mit csinálok, ha veszítünk ez az érték csökken ha nyerünk nő. mindegy, hogy a vesztes csatában volt 2-3 killem a győztesben meg ültem egy bokorban. Jól látom? Mert akkor ez csak egy győzelmi arány jelző....
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292421 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Sziasztok öreg rókák! Kezdő noob vagyok, tényleg csak két napja játszok és lenne egy olyan kérdésem, hogy van ez a szolgálati feljegyzés menüpont a garázsban ami valamiféle értékmérő. Nos úgy veszem észre az én nagy 49 csatás tapasztalatommal, hogy mindegy mit csinálok, ha veszítünk ez az érték csökken ha nyerünk nő. mindegy, hogy a vesztes csatában volt 2-3 killem a győztesben meg ültem egy bokorban. Jól látom? Mert akkor ez csak egy győzelmi arány jelző....


olvasnivaló:
www.wotinfo.hu/...al-hun
3 részes! alul van link a 2. és 3. részhez.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292423 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger
Értelek és köszönöm de pont azt írtam, hogy az ellenkezőjét tapasztaltam annak amit mondasz. Ha nyerünk akkor ha tök passzív vagyok akkor is nő, ha meg veszítünk akkor hiába a 2-3 kill csökken.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292424 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Értelek és köszönöm de pont azt írtam, hogy az ellenkezőjét tapasztaltam annak amit mondasz. Ha nyerünk akkor ha tök passzív vagyok akkor is nő, ha meg veszítünk akkor hiába a 2-3 kill csökken.


fentebb adtam egy linket...tanulmányozd!
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292426 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger

Értelek és köszönöm de pont azt írtam, hogy az ellenkezőjét tapasztaltam annak amit mondasz. Ha nyerünk akkor ha tök passzív vagyok akkor is nő, ha meg veszítünk akkor hiába a 2-3 kill csökken.


fentebb adtam egy linket...tanulmányozd!

Pontosan értelek és amit linkeltél azt is értem, csak éppen a tények nem egyeznek a leírtakkal. Ha az amit linkeltél igaz akkor pusztán a tény, hogy győzött a csapatom nem szabadna, hogy növelje az értékelésemet, miközben egy bokorban csücsültem végig a csatát. Másrészt meg az nyilván előfordulhat de kissé fura ha felderítek ellenfeleket, sebzek és ölök és veszítünk és mégis jelentősen csökken az érték.
Oké elfogadom ha ilyen a játék csak szeretem megérteni mi miért van és ez így nekem kicsit fura.....
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292427 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Értelek és köszönöm de pont azt írtam, hogy az ellenkezőjét tapasztaltam annak amit mondasz. Ha nyerünk akkor ha tök passzív vagyok akkor is nő, ha meg veszítünk akkor hiába a 2-3 kill csökken.


fentebb adtam egy linket...tanulmányozd!

Pontosan értelek és amit linkeltél azt is értem, csak éppen a tények nem egyeznek a leírtakkal. Ha az amit linkeltél igaz akkor pusztán a tény, hogy győzött a csapatom nem szabadna, hogy növelje az értékelésemet, miközben egy bokorban csücsültem végig a csatát. Másrészt meg az nyilván előfordulhat de kissé fura ha felderítek ellenfeleket, sebzek és ölök és veszítünk és mégis jelentősen csökken az érték.
Oké elfogadom ha ilyen a játék csak szeretem megérteni mi miért van és ez így nekem kicsit fura.....


ha csak az értékelést akarod húzni, akkor mondom hogyan tudod ezt gyorsan megtenni: minél közelebbi távolságról sebezz és/vagy ölj, nálad magasabb tier-ű tankokat és próbálj nem meghalni az első 5 percben. ha vettél már 8-as prémtankot, akkor keress olyan stronghold módban játszó csapatot, ahonnan nem vágnak ki az 50 csatáddal és ott domboríts nagyot. túl általános a kérdésed, ennél konkrétabban nemtok válaszolni rá.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292429 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Értelek és köszönöm de pont azt írtam, hogy az ellenkezőjét tapasztaltam annak amit mondasz. Ha nyerünk akkor ha tök passzív vagyok akkor is nő, ha meg veszítünk akkor hiába a 2-3 kill csökken.


fentebb adtam egy linket...tanulmányozd!

Pontosan értelek és amit linkeltél azt is értem, csak éppen a tények nem egyeznek a leírtakkal. Ha az amit linkeltél igaz akkor pusztán a tény, hogy győzött a csapatom nem szabadna, hogy növelje az értékelésemet, miközben egy bokorban csücsültem végig a csatát. Másrészt meg az nyilván előfordulhat de kissé fura ha felderítek ellenfeleket, sebzek és ölök és veszítünk és mégis jelentősen csökken az érték.
Oké elfogadom ha ilyen a játék csak szeretem megérteni mi miért van és ez így nekem kicsit fura.....

A személyes értékelésedet nagyban befolyásolja a szerzett tapasztalat, ami győztes csaták esetén többszöröse (gyakran 10-szerese) annak, amit vesztes csatában szerzel, ráadásul a győzelmi arány még külön beleszámít az értékelésbe.
Én azt mondom, hogy kezdőként ne görcsölj ilyeneken, csak elmegy a kedved a játéktól.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292430 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Értelek és köszönöm de pont azt írtam, hogy az ellenkezőjét tapasztaltam annak amit mondasz. Ha nyerünk akkor ha tök passzív vagyok akkor is nő, ha meg veszítünk akkor hiába a 2-3 kill csökken.


fentebb adtam egy linket...tanulmányozd!

Pontosan értelek és amit linkeltél azt is értem, csak éppen a tények nem egyeznek a leírtakkal. Ha az amit linkeltél igaz akkor pusztán a tény, hogy győzött a csapatom nem szabadna, hogy növelje az értékelésemet, miközben egy bokorban csücsültem végig a csatát. Másrészt meg az nyilván előfordulhat de kissé fura ha felderítek ellenfeleket, sebzek és ölök és veszítünk és mégis jelentősen csökken az érték.
Oké elfogadom ha ilyen a játék csak szeretem megérteni mi miért van és ez így nekem kicsit fura.....

A személyes értékelésedet nagyban befolyásolja a szerzett tapasztalat, ami győztes csaták esetén többszöröse (gyakran 10-szerese) annak, amit vesztes csatában szerzel, ráadásul a győzelmi arány még külön beleszámít az értékelésbe.
Én azt mondom, hogy kezdőként ne görcsölj ilyeneken, csak elmegy a kedved a játéktól.


elég célratörően kezdte a játékot, nem pont egy hülyegyerek módjára...mert érdeklődik, utánaolvas, stb...ha egy cseppnyi skill is társul hozzá, akármi is lehet belőle. :)
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292432 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger
Köszönöm a tanácsokat! Nyilván nem görcsölök arra rá, hogy nekem minden csata után nőjenek az értékeléseim, pusztán meg akarom érteni a dolog miértjét.
A tier 8-as tank kérdéshez meg annyit, hogy 53 csatával szerintem keveseknek volt. nekem egy III-as tank a legnagyobb de szerintem még nem is játszottam vele...
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292434 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Köszönöm a tanácsokat! Nyilván nem görcsölök arra rá, hogy nekem minden csata után nőjenek az értékeléseim, pusztán meg akarom érteni a dolog miértjét.
A tier 8-as tank kérdéshez meg annyit, hogy 53 csatával szerintem keveseknek volt. nekem egy III-as tank a legnagyobb de szerintem még nem is játszottam vele...


úgy kb. tier 6 magasságában kezd el megjönni a játék lényege, előtte az egész egy nagy darálásnak tűnik majd, mikor felérsz magasabb szintre. az elején ajánlott rámenni az aránylag könnyen játszható és erős osztályokra..orosz közepes és orosz nehéz ágak. (a németeket nem ajánlom, ha kezdő vagy!). mire majd felérsz 8-9 tierbe, addig megtanulod a játék alapjait és akkor mehet a többi ág, nemzet is.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292435 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger
Nagyon felemásak az érzéseim a játékkal kapcsolatban. Egyrészt hihetetlenül tetszik és nagy truváj mikor győztes meccset nyomunk és még jól is szerepelek, viszont sajnos nyomasztó többségben vannak a csaták ahol nem is tudom igazán mi történik. Sajnos a játék nem ad lehetőséget a pályák megismerésére és mivel a Jacktor modpackot már feltettem azt is látom, hogy sokszor olyan az ellenfél mint egy virágoskert. Értsd zöld, sárga, narancs, miközben a saját csapatom zömében -hozzám hasonlóan- még értékeléssel sem rendelkező noob. Tudom, hogy idő és gyakorlás kérdése de eléggé rögös utat ad a kezdőknek a játék....
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292436 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Nagyon felemásak az érzéseim a játékkal kapcsolatban. Egyrészt hihetetlenül tetszik és nagy truváj mikor győztes meccset nyomunk és még jól is szerepelek, viszont sajnos nyomasztó többségben vannak a csaták ahol nem is tudom igazán mi történik. Sajnos a játék nem ad lehetőséget a pályák megismerésére és mivel a Jacktor modpackot már feltettem azt is látom, hogy sokszor olyan az ellenfél mint egy virágoskert. Értsd zöld, sárga, narancs, miközben a saját csapatom zömében -hozzám hasonlóan- még értékeléssel sem rendelkező noob. Tudom, hogy idő és gyakorlás kérdése de eléggé rögös utat ad a kezdőknek a játék....


kicsi tierekben nagyon gyorsan pörögnek a csaták, szinte semmi különbség nincs a könnyű, közepes és nehéztankok között, mint mondtam, az egész egy nagy darálás. mindenki megy amerre lát. mongyuk ez tier 10-ben is elég sokszor előfordul. :) a mapokat majd megismered...csak nyugi, kell hozzá pár ezer csata. ami nagyon fontos, hogy minél előbb tanuld meg használni a bokrokat.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.