Csak egy kérdés

4 éve 3 hónapja #292437 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Köszönöm a tanácsokat! Nyilván nem görcsölök arra rá, hogy nekem minden csata után nőjenek az értékeléseim, pusztán meg akarom érteni a dolog miértjét.
A tier 8-as tank kérdéshez meg annyit, hogy 53 csatával szerintem keveseknek volt. nekem egy III-as tank a legnagyobb de szerintem még nem is játszottam vele...

Itt egy videó, ahol nagyjából elmondja, hogy mi alapján számítódik a személyes értékelésed. Nyilván, minél több csatád lesz, annál kevésbé fogod észrevenni a fel illetve lefele ingadozást.
wot-tudasbazis....-fame/

Mivel a hozzászólásodból azt vettem ki, hogy te egy vizuális típus vagy, itt megtalálod a kiszámoló képletet is hozzá:
wiki.wargaming...._(WoT)
Jó szórakozást!
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292440 Írta: Nagyfiu601
Megválaszolva: Nagyfiu601
Sziasztok!

Frissítés óta a garázsban tank váltás közben kiírja hogy garázs frissítése, majd kilép a játékból. Nem mindegyik tanknál csinálja, de például most nyitott Firefly-t nemtudom megnézni mert rákattintok és bezáródik a játék. Ha csak 1 tankal ami ki van jelölve akarok menni akkor tudok csatázni bármennyit, akkor van a baj ha mással is akarok mert akkor kilép.
Mitől lehet ez?
Drivereket frissítettem, windowst frissítettem, 8gb Ramom van 1050TI videókártya, i7 processzor.

Köszönöm előre is a segítséget!
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292443 Írta: Nagyfiu601
Megválaszolva: Nagyfiu601
Nincsenek modok, külön nem tettem fel semmit.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292456 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Nincsenek modok, külön nem tettem fel semmit.

Töröld a C:\Users\"neved"\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldofTanks könyvtárat.
Ezután ha indítod a játékot minden beállítást újra el kell végezned, de valószínűleg ez megoldja a problémádat.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292460 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Nincsenek modok, külön nem tettem fel semmit.

Töröld a C:\Users\"neved"\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldofTanks könyvtárat.
Ezután ha indítod a játékot minden beállítást újra el kell végezned, de valószínűleg ez megoldja a problémádat.


max a log-ot kell törölnie , de az egészet miért ?

Ott vannak a cache fájlok és a beállításokat tartalmazó preferences.xml fájl. Gyakran ezek a fájlok okoznak valamilyen problémát verzió váltáskor, vagy olyankor, amikor új videokártya kerül a gépbe. A legegyszerűbb az egész mappát törölni, úgy nem kell kitalálni, hogy melyik fájl a hibás.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292465 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Kaptam egy hónapra progettot, h lehet megvenni??? Írja h 11000 arany, de nem lehet rákattintani, csak a hónap lejárta után lehet megvásárolni, v vhol máshol kell? Vagy nem lehet majd megvenni???
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292467 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger
Van annál szarabb érzés a játékban mikor 6 killed van és kikap a csapatod?
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292469 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Figyelem: Spoiler!

Pontosan ezért!
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292470 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Mi az a hősies védekezésért bónusz és miért kaptam? Eddig is volt csak nem vettem észre, vagy ez valami újítás?
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292471 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Mi az a hősies védekezésért bónusz és miért kaptam? Eddig is volt csak nem vettem észre, vagy ez valami újítás?

Vesztes csata esetén kaphatod, ha nagyon nagyot alakítasz. Így lehetséges tankászt szerezni bukó csatában. A pontos kritériumait nem tudom, hogy milyen feltételeknek/teljesítménynek kell lennie.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292479 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Ez az 5x XP szorzó hogy működik? Csatánként számolja, mindegy mivel megyek?

Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292480 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W

Ez az 5x XP szorzó hogy működik? Csatánként számolja, mindegy mivel megyek?


Igen, amelyik tankkal nyersz és benne vagy a top10ben úgy beadja automatikusan amig el nem fogy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292482 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Ez az 5x XP szorzó hogy működik? Csatánként számolja, mindegy mivel megyek?


Igen, amelyik tankkal nyersz és benne vagy a top10ben úgy beadja automatikusan amig el nem fogy.

Annyi kiegészítés, hogy csak olyan tanknál működik, amivel már megvolt a napi első győztes csata.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292484 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

Mi az a hősies védekezésért bónusz és miért kaptam? Eddig is volt csak nem vettem észre, vagy ez valami újítás?

Vesztes csata esetén kaphatod, ha nagyon nagyot alakítasz. Így lehetséges tankászt szerezni bukó csatában. A pontos kritériumait nem tudom, hogy milyen feltételeknek/teljesítménynek kell lennie.


Régóta van már a "hősies védekezés" bónusz: ha bukó a csata, de szerzel min. 1 egy csata hőse/epikus medált, akkor megkapod a győzelemért járó 1,5x-es xp-szorzót, de még (talán) kreditből is többet kapsz.

Csata hőse medálok pl: Top Gun, Nagy Kaliber, Védő, Bajtársak(!), stb..
Epic medálok pl: Radley-W, Pool, Pascucci, Lehvaslaiho, stb..

Összes medál itt: www.wotinfo.hu/...etesek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, harakiri
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292486 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
A Karavgn jobb e mint az Emil II? Érdemes kihúzni?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.