Jelenleg 331 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

1 hete 9 órája #301961 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo
Köszönöm ,sokat segítettetek köszönöm a nem félszavas válaszokat,nagyon jó közösség vagytok!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: janesz406, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 4 órája #301963 Írta: Scrabble
Megválaszolva: Scrabble
Sziasztok.  Milyen Heavy ágat ajánlanátok ? E100 megy a levesbe ,árából kezdenék valami új Heavy ágat . 

1 hete 1 órája #301964 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Scrabble beküldte: Sziasztok.  Milyen Heavy ágat ajánlanátok ? E100 megy a levesbe ,árából kezdenék valami új Heavy ágat . 

Az E100 a buff óta elég használható tank, de te tudod.
Szerintem a következők a könnyebb játszhatóak:
IS-7
bj 277
Super Conqueror
Kranvagen
esetleg még Wz-111-5A, 60Tp 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Scrabble

5 napja 6 órája #301987 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Tankpeti beküldte: Én tudásom alapján az IS-7 túl jó rankedre. (balancolatlan az xp szerzése)

Valamint sokszor komolytalanul játszom a rankedet: full repesz IS-7/S.C, prémium lőszer nélküli tankok,  direkt ki akarok kapni (ha stabil rang után vagyok, növelve ezzel a későbbi winstreakemet), a TVP-vel idén konrétan 75%-os legénységgel álltam neki rankedezni, mert itt legalább nem számít az eredménye, amíg kihúzom 100%-ig.

LOL. Én IS-7-tel nem mertem nekiindulni, mert a 303 pen szemből sok mindenre kevés. És úgy éreztem szenvedősnek az előrehaladást, hogy teljesen komolyan, odafigyelve játszottam... Hozzászólásod után mentem 1-1 kört Obj. 277-et és IS-4-gyel, nem lettek rosszak, de az ezüst liga számomra esélytelen. Gratulálok, hogy neked korábban már sikerült addig is eljutni!

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

5 napja 5 órája #301988 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Tank_szemelyzete beküldte: LOL. Én IS-7-tel nem mertem nekiindulni, mert a 303 pen szemből sok mindenre kevés. És úgy éreztem szenvedősnek az előrehaladást, hogy teljesen komolyan, odafigyelve játszottam... Hozzászólásod után mentem 1-1 kört Obj. 277-et és IS-4-gyel, nem lettek rosszak, de az ezüst liga számomra esélytelen. Gratulálok, hogy neked korábban már sikerült addig is eljutni!

Az IS-7-et a páncéljára kell játszani, nem a sebzésére: ha fel tudsz venni egy kellőképp agresszív (ebben az esetben kockázatos) tornyos és vízszintes pozíciót (a legtöbb pályán van ilyen) és azt tartod, az elég top 5-re. Ez azért van, mert a felvett és bevett lövések (nekem ez átlag 3k) + közelharca kapsz bónuszt.
Persze nyilván 1. divízióban már inkább a fentebb is írt medekre támaszkodtam.

...úgy éreztem szenvedősnek az előrehaladást, hogy teljesen komolyan, odafigyelve játszottam...

A saját szabályok nagyon fontosak, nálam így néz ki (napi): zsinórban 3 vesztett stráf után befejezem; zsinórban 3 stráfot nem szerző győztes meccs után befejezem. Ha kitűzök egy célt, és azt elérem, befejezem. max 5 összesítve stráfsemleges meccs után befejezem. Ezek a szabályok biztosítják, hogy biztos ne legyek a rossz végén a játéknak túl sokáig.
(A leghosszabb winstreakem 11, a leghosszabb losestreakem 4 volt most, de csak 3 nap rankedeztem).

UI: Én hasonlóan randomozom, de ott a kombinált dmg alapján játszom, tehát egy hosszabb losetreak is lehet remek, és a hosszabb winstreak is lehet borzalmas.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.