Jelenleg 243 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 1 hete #302213 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
Azt szeretném megtudni, hogy a kampány során amit kapok parancsokat és velük feladat váltható ki, hogy a Stug IV kampányból átbihető -e a parancs a következő kampányba pl a HTC 28-ba vagy csak abban a kampányban lehet felhasználni amelyikben szereztem?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #302215 Írta: MrWolfiee
Megválaszolva: MrWolfiee

Hunter77_sb" post=302213
Azt szeretném megtudni, hogy a kampány során amit kapok parancsokat és velük feladat váltható ki, hogy a Stug IV kampányból átbihető -e a parancs a következő kampányba pl a HTC 28-ba vagy csak abban a kampányban lehet felhasználni amelyikben szereztem?

Igen, át lehet vinni a parancsokat egészen az Object 260-ig.

M-B-Z

1 hónapja 1 hete #302216 Írta: Ryek05
Megválaszolva: Ryek05
Sziasztok,

Kb 1 hete játszhatatlan a WoT a ping kb 450-900 között változik. UPC a szolgáltató, Budapesten. Kérdés, hogy másnak is ilyen ez vagy szólnom kellene a szolgáltatónak mert így nem lehet játszani.
A routeremet már fél napig kikapcsolva hagytam, semmi változás, így nem a készülékben lesz a hiba..pláne h minden más meg jól megy.

1 hónapja 1 hete #302217 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Ryek05 beküldte: Sziasztok,

Kb 1 hete játszhatatlan a WoT a ping kb 450-900 között változik. UPC a szolgáltató, Budapesten. Kérdés, hogy másnak is ilyen ez vagy szólnom kellene a szolgáltatónak mert így nem lehet játszani.
A routeremet már fél napig kikapcsolva hagytam, semmi változás, így nem a készülékben lesz a hiba..pláne h minden más meg jól megy.

Itt olvashatsz a témában:
www.wotinfo.hu/...-05-06
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ryek05, Slandyke

1 hónapja 1 hete #302220 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Minta azt olvastam volna, hogy a Battle Passt meghosszabbítják 23-ig vagy akörül. Viszont a klioensben továbbra is jun 15-ig van írva. Visszavonták volna?

1 hónapja 1 hete #302222 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

AMD5 beküldte:

Minta azt olvastam volna, hogy a Battle Passt meghosszabbítják 23-ig vagy akörül. Viszont a klioensben továbbra is jun 15-ig van írva. Visszavonták volna?

Nem hiszem, hogy visszavonták volna, csak a mindennapos WG-s hanyagság lehet az oka, hogy senki nem foglalkozik az átírásokkal.
worldoftanks.eu...son-4/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AMD5

1 hónapja 4 napja - 1 hónapja 4 napja #302266 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic
Sziasztok!
A ping csak nekem veri a plafont vagy másnak is főleg estére
Látom már van eféle téma rossz helyre irtam bocsi :) 

1 hónapja 3 napja #302287 Írta: Death_leaper
Megválaszolva: Death_leaper
Sziasztok szeretném megtudni a hatos sh-nál milyen tankokat használnak,illetve hogy müködik a meghivásos dolog értem ezalatt,hogy ha új játékost hivok meg miként tegyem, mert szeretnéka prém tankokból majd választani.Eköre is köszönöm a válaszotokat.

1 hónapja 3 napja #302288 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Death_leaper beküldte: Sziasztok szeretném megtudni a hatos sh-nál milyen tankokat használnak,illetve hogy müködik a meghivásos dolog értem ezalatt,hogy ha új játékost hivok meg miként tegyem, mert szeretnéka prém tankokból majd választani.Eköre is köszönöm a válaszotokat.

Ha új játékost hívsz meg, akkor azt úgy érdemes, hogy elküldöd neki a meghívót, amihez a linket a játékban találod (bal alsó sarokban a második ikon). Mielőtt regisztrálna a meghívottad, azelőtt érdemes keresnetek a neten egy invite kódot, ami aranyat, prémium tankot (4-es vagy 5-ös szintű) és prémium napokat ad. Az utóbbi kódot a regisztrációnál kell beírni. Ha sikerült regisztrálnia, onnantól kezdve csak annyi dolgotok van, hogy együtt szakaszoztok (a jutalmat akkor is megkapjátok, ha csak ő játszik, csak sokkal később). Ha teljesítitek a követelményeket, akkor te egy 8-as szintű prémium tankot választhatsz, ő pedig egy 6-7-es szintűt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper

1 hónapja 2 napja #302291 Írta: kl778
Megválaszolva: kl778
sziasztok, nekem annyi kérdésem lenne, hogy a klán - erődítmény - kláncsaták részt nem akarja modok nélkül sem betölteni.. valaki ha megosztaná a tanácsát, örülnék neki :)

1 hónapja 2 napja #302300 Írta: E75
Megválaszolva: E75
Nekem is volt már ilyen, általában az idő megoldja 

1 hónapja 2 napja #302303 Írta: Deadman78
Megválaszolva: Deadman78
Sziasztok!

Milyen esemény van, hogy a prém shopban ennyi akció van? Type 59, KV-5, stb...? 

Üdv

1 hónapja 2 napja #302304 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

kl778 beküldte: sziasztok, nekem annyi kérdésem lenne, hogy a klán - erődítmény - kláncsaták részt nem akarja modok nélkül sem betölteni.. valaki ha megosztaná a tanácsát, örülnék neki :)

Ha az inicializálást pörgeti, akkor a cache fájlok törlése megoldást nyújthat (lévén ha nem tömeges az eset, akkor a hiba a személy számítógépén leledzik).
Az alábbi leírás segíthet a megoldásban:
eu.wargaming.ne...10218/

Ha nem változik semmi, akkor egy a Game Center-ben a "Játék beállítások" menüpont allatt futtass egy "ellenőrzés és javítás"-t. Ha ez sem segít írj újra, és foglalkozunk részletesebben a hibával.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 2 napja #302306 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Tankpeti beküldte:

kl778 beküldte: sziasztok, nekem annyi kérdésem lenne, hogy a klán - erődítmény - kláncsaták részt nem akarja modok nélkül sem betölteni.. valaki ha megosztaná a tanácsát, örülnék neki :)

Ha az inicializálást pörgeti, akkor a cache fájlok törlése megoldást nyújthat (lévén ha nem tömeges az eset, akkor a hiba a személy számítógépén leledzik).
Az alábbi leírás segíthet a megoldásban:
eu.wargaming.ne...10218/

Ha nem változik semmi, akkor egy a Game Center-ben a "Játék beállítások" menüpont allatt futtass egy "ellenőrzés és javítás"-t. Ha ez sem segít írj újra, és foglalkozunk részletesebben a hibával.

Ahogy Deadman78 is írta, az idő megoldja, én is találkoztam már ezzel a problémával.
Mivel nem töröltem a cache-t, elképzelhető, hogy magától törlődik időnként?

1 hónapja 1 napja #302311 Írta: kl778
Megválaszolva: kl778
sajnos nem az inicializálást pörgeti, hanem a "tartalom betöltése" résznél akad el valamiért.. és az az érdekes számomra, hogy kizárólag itt csinálja, máshol mindent ugyanúgy betölt, ahogy kell..
idő alatt kb mennyi értendő? mert kb 3-4 napja áll fent ez a probléma..
a wg-s cikket is átnéztem, de a "The rest" részt sehol nem találom akárhogy néztem át  a mappákat..
a ellenőrzés&javítás a modok letörlése után az volt a 2 lépés amit megcsináltam, de az sem segített semmit.. lehet fogom, és csak újrarakom az egészet a francba :D

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.