Jelenleg 257 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

3 hete 8 órája #302140 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

RockyRuciano beküldte:

Sezamme beküldte: "A Char futurt javaslom, olyan mint a BC25, csak pontosabb az ágyúja".

F*cking LOL :) :) :) . Te drága kenyér, az ilyen gyöngyszemek miatt érdemes még ide feljárni.

Mondjuk az alappontossága jobb Char futur-nak, csak mozgás/lövés közben jobban szétesik a célzóköre.
Úgyhogy sikerült a beképzelt megjegyzéseid amúgy is hosszú sorát tovább hosszabbítanod.

Segítek neked személyeskedni Ráki, ha már értelmes tartalmat nem tudsz a fórumra gyártani. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 8 órája #302141 Írta: macilaci
Megválaszolva: macilaci
Köszi mindenkinek
a Phase már megvan
ezért gondoltam hogy inkább char mellett döntök mert szeretem a tárasakat
csak akkor nem tudom miért kerül ennyibe a kunze
na mindegy
ugy is sok mindent nem értek már ebben a játékban
sajnos
további infarktus mentes gémet mindenkinek
peace and love

3 hete 7 órája #302142 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
A char egyértelműen a legjobb választás. Kicsit fura a "stílusa" de ha megszoktad, nagyon jól használható.

3 hete 5 órája #302144 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
Sziasztok! A tankra váltható Batle Pass tokeneken kívül, kapok kis tokeneket is a napi küldetésekben. Annak van reward oldala? A régi már nem él.
tankrewards.eu/
Köszi.

3 hete 3 órája #302145 Írta: Sezamme

Red_Dragon_HUN beküldte: Sziasztok! A tankra váltható Batle Pass tokeneken kívül, kapok kis tokeneket is a napi küldetésekben. Annak van reward oldala? A régi már nem él.
tankrewards.eu/
Köszi.

Erre kapod a kis tokeneket:

www.wotinfo.hu/...utalom
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Red_Dragon_HUN

3 hete 3 órája - 3 hete 3 órája #302146 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby

Sezamme beküldte: "A Char futurt javaslom, olyan mint a BC25, csak pontosabb az ágyúja".

F*cking LOL :) :) :) . Te drága kenyér, az ilyen gyöngyszemek miatt érdemes még ide feljárni.

Gondolom elkerülte a figyelmed az "olyan mint" szócska.
Nem, nem olyan persze, de mihez hasonlítanád valakinek akinek nincs meg?
Char Futurehoz? Vagy Mause-hoz?
xD

Tessék neked:
tanks.gg/compar...utur-4
Mégis ehhez hasonlítanám, ha már kell valamihez, az, hogy te mit gondolsz erről az a te bajod.

3 hete 2 órája #302147 Írta: Sezamme

Mikroby beküldte:

xD

Tessék neked:
tanks.gg/compar...utur-4
Mégis ehhez hasonlítanám, ha már kell valamihez, az, hogy te mit gondolsz erről az a te bajod.

Aztak*rva :) :) . Szóval tanks.gg -n összahasonlítjuk, és ha kb. ugyanazok a számok, akkor "olyan mint a bc25 csak pontosabb az ágyúja" és a kész is a tanács, hogy valaki mire verjen el 9 tokent. Hát igen kb. ez az a szint ami a "tanácsadói kommentjeid"ből lejön Matt_Kirby :) :) :) .

3 hete 2 órája - 3 hete 2 órája #302148 Írta: Mikroby

Sezamme beküldte:

Mikroby beküldte:

xD

Tessék neked:
tanks.gg/compar...utur-4

Aztak*rva :) :) . Szóval tanks.gg -n összahasonlítjuk, és ha kb. ugyanazok a számok, akkor "olyan mint a bc25 csak pontosabb az ágyúja" és a kész is a tanács, hogy valaki mire verjen el 9 tokent. Hát igen kb. ez az a szint ami a "tanácsadói kommentjeid"ből lejön Matt_Kirby :) :) :) .

Nem ott hasonlítottam össze, nekem megvan mindegyik.
Neked? Melyik van meg?
Gondolom egyik sem, csak kötekedsz.
Viszont a kötekedésen kívül értemles választ nem adtál, miért igen vagy nem  és mihez hasonítanád?
Látod, tipikus low mentalitás, beledumálni beletudsz de építő jellegű info nincs benne csak a selejt.
A "Matt Kirbi"-s dolgot meg nem értem, mivel szemmel láthatóan nem vagyok Terence Hill.

3 hete 2 órája - 3 hete 2 órája #302149 Írta: Sezamme

Mikroby beküldte:

Sezamme beküldte:

Mikroby beküldte:

xD

Tessék neked:
tanks.gg/compar...utur-4

Nem ott hasonlítottam össze, nekem megvan mindegyik.
Neked? Melyik van meg?
Gondolom egyik sem, csak kötekedsz.
Viszont a kötekedésen kívül értemles választ nem adtál, miért igen vagy nem  és mihez hasonítanád?

Látod, tipikus low mentalitás, beledumálni beletudsz de építő jellegű info nincs benne csak a selejt.
A "Matt Kirbi"-s dolgot meg nem értem, mivel szemmel láthatóan nem vagyok Terence Hill.

Szóval játéktudás/élmény alapján adtál tanácsot. Azzal az 1400 DPG-vel T9-ből medekkel ami neked van (bár lehet kevesebb, oszd már meg a profilod nevét, köszi)? Ez egyre jobb lesz. Egyszerűen fel kéne ismerned azt a szitut amikor nem adsz másoknak tanácsot mert nem értesz hozzá. Régebben is ezt csapattad másokkal karöltve, reklámoztátok itt a T8 10k HUF-os baszótd-ket vételre aztán volt vele 800 DPG. Aztán akkor is Kriminalis, meg a többi veterán volt a paraszt aki rávilágított, hogy f@sznoobként adsz tanácsot  arra ki mire költse a pénzét/nehezen megszerzett tokenjeit. Eszem-f@szom megáll tőled meg a hasonlóktól. Vegyél példát rólam. Én pl. azt csinálom amiben jó vagyok: beképzelten veled kötekszek. Jah és mindenki tudja, hogy te vagy Robb_HUN/Matt_Kirby/akárki, kár a gőzért.

3 hete 2 órája - 3 hete 2 órája #302150 Írta: Mikroby

Figyelem: Spoiler!

Figyelem: Spoiler!

Szóval játéktudás/élmény alapján adtál tanácsot. Azzal az 1400 DPG-vel T9-ből medekkel ami neked van (bár lehet kevesebb, oszd már meg a profilod nevét, köszi)? Ez egyre jobb lesz. Egyszerűen fel kéne ismerned azt a szitut amikor nem adsz másoknak tanácsot mert nem értesz hozzá. Régebben is ezt csapattad másokkal karöltve, reklámoztátok itt a T8 10k HUF-os baszótd-ket vételre aztán volt vele 800 DPG. vegyél példát rólam. Én pl. azt csinálom amiben jó vagyok: beképzelten veled kötekszek. Jah és mindenki tudja, hogy te vagy Robb_HUN/Matt_Kirby/akárki, kár a gőzért.

Tudod mi különbség van a balf* és a jobbf* között?
Mind a kettő feláll, csak a balf* még hozzá is szól.

Vegyek példát rólad?
Szent kenyér én nagyon örülök, hogy nem vagyok olyan sekélyes idióta mint te.
Dehogy veszek!
De mindezek dacára volt bármily hozzászólásod, hogy mit javasolsz neki és miért nem a Chart?
Nem, mert az túl nettó lenne igaz?

Jah és mindenki tudja, hogy te vagy Robb_HUN/Matt_Kirby/akárki, kár a gőzért.

A tehénszar finom, 1000 légy nem tévedhet....
:) Jézusom, te valóban létezel, vagy csak valakinek a trollja vagy?

1 hete 3 napja #302194 Írta: E75
Megválaszolva: E75
Sziasztok! Hogy kell elemzést írni a wotinfon?

1 hete 3 napja #302197 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

E75 beküldte: Sziasztok! Hogy kell elemzést írni a wotinfon?

Ezen témában Jacktor-t keresd fel privátban.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hete 3 napja - 1 hete 3 napja #302199 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

E75 beküldte: Sziasztok! Hogy kell elemzést írni a wotinfon?

Kiválasztasz egy tankot, lehetőleg olyat, ami még nem volt, majd hasonló tartalommal és külalakkal, ahogy a többi iromány is össze van rakva, persze ettől el is térhetsz, leírod a gondolataidat.
Tank elemzések (wotinfo.hu)
Ha jól tudom, régen az kritérium volt, hogy legyen x csatád az adott tankkal, hogy viszonylag releváns képet tudj róla adni.
Majd, ahogy Tankpeti is írta, keresd fel vele Jacktort, aki közkincsé teszi.

1 hete 3 napja #302205 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Tegnap Tankelt,Scheff streamekből ki lehetett 15 tank háború tokent venni dropsokból.Nem világos számomra, hogy ezek mik? A t34-es tank warsokhoz megy hozzá?Autómatikusan ad érte jutalmat pontonként vagy valahol be kell majd váltani? Nem tudom hol lehet ezeket beváltani? Van külön weblap mint a tankreward? Köszi. 

1 hete 2 napja #302207 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

AMD5 beküldte: Tegnap Tankelt,Scheff streamekből ki lehetett 15 tank háború tokent venni dropsokból.Nem világos számomra, hogy ezek mik? A t34-es tank warsokhoz megy hozzá?Autómatikusan ad érte jutalmat pontonként vagy valahol be kell majd váltani? Nem tudom hol lehet ezeket beváltani? Van külön weblap mint a tankreward? Köszi. 

Teljesen automatikus, a játékon belül a küldetéseket nézd meg. Még holnap lesz, utána véget ér (egy hete indult).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AMD5

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.