Csak egy kérdés

3 hete 4 napja #304541 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok.
Arnoldos küldetés amiért olcsóbban lehet tankot venni meddig tart? 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 4 napja #304542 Írta: Vaspaprika
Megválaszolva: Vaspaprika
Ez a cikk alapján 01.24-ig.
www.wotinfo.hu/...-01-11

3 hete 4 napja #304543 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok.
Arnoldos küldetés amiért olcsóbban lehet tankot venni meddig tart? 

Az esemény lejártáig aktiválni kell a kedvezményeket, majd azok mondhatni örökre aktívak maradnak addig, amíg meg nem vásárolod az adott tankot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vaspaprika, System

3 hete 2 napja #304573 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Előzetes infó: Toborzás, tagfelvétel topicból tettem át ide.

Üdv Tankpeti! Jó kis táblázatot gyűjtöttél össze, mindenki találhatna klánt a felsoroltak közül.

Köszönöm, habár ha arra a táblázatra gondolsz, ami a "Legaktívabb magyar klánok" topicban van, sajnos (az idő múlása okán) már-már elavultnak számít. (A kampány végeztével majd újat készítek.)

De az a nagy igazság, hogy a játékban található csalások, az azt használók a csapatcsatákat is tönkre teszik. Sokkal kevesebb klán játszik erődcsatákat és CW-t, pont az ilyen játékosok miatt.

A közösség jelentős része (és főként a kis létszámú, vagy "profit" soraikban nem tudó klánok) évek óta stagnál abban a körhintában, hogy sokan csalnak a kompetitív szférában. Ennek jelentős része a "szájról szájra" terjedő témák, és ritkább esetben a személyes tapasztalat, vagy közvetlen kommunikáció származéka.
Ha a kritika arra vonatkozik, hogy csalnak-e játékosok, akkor nyilván a válasz igen. Ténylegesen emiatt érintett játékosokkal volt lehetőségem anno (habár már igen régen) beszélgetni, ilyen játékossal játszani (akkor még az információ tudta nélkül).
Több évnyi sh-cw tapasztalattal viszont azt tudom mondani, hogy ezek száma rettentően alacsony. Megannyi (és most itt több ezer játékra gondolok) légiósként kapott tapasztalat folyton megerősít, hogy egy szimplán jobban felszerelt tankra rákiáltja egy amatőr, hogy csal. A kisebb közösségekben egy ilyen hamis információ úgy terjed, mint a futótűz.
Ha valaki a kampány ban és felfüggesztési számaival próbálna megcáfolni, akkor el kell keserítsem, de azok többsége az account csere-bere okán történik (legalábbis a top szférában).
Aki szokta olvasni az írásaim tudja, hogy abszolút mod ellenes vagyok. Én pont ugyanannyira elítélem azt, aki egy mezei xvm-et használ, mint aki felfesti a tankokra, hogy hol a lőszerrekesz. Ugyanakkor amihez szintén tartom magam, hogy függetlenül a mod legalitásától, azok használata a játéktudás fejlesztését megakasztják, és a használó teljesítményét helyben tartják. Aki megtanul a játékkal játszani, jobb lesz mint bármilyen csalást használó user.
Erődítményt azért játszanak, mert jobb játékélményt ad, mint a normál és jobb a profit, a közösség miatt illetve kompetitív játékra gyakorlás miatt. A CW-t a jutalmak miatt játszák. Ez utóbbi viszont erőteljesen elkopott 2021-ben (sok dolog miatt). Én magam sem vettem részt "teljesen" az elmúlt 2 kampányon, és ez is az okok közt van.

Több nagyobb létszámú klánban nem tisztelik egymást a tagok, trágár beszédet engednek meg maguknak, és ezekre senki nem kíváncsi.

Igen, vannak olyan klánok, melyek nem valók mindenkinek: emberek vagyunk, másképp viselkedünk, más korosztályba tartozunk.
Hogy közvetlen a nagy létszámú klánokat kritizálod annak lehet alapja, lévén egy nagyobb közösségben, gyakrabban törnek elő az ellentétek. De egy közösségben részt venni ezért izgalmas (és én ezért tartom a wotot jó játéknak). Némivel elfogadóbbá tesz minket, kritikusabban gondolkodunk, és a lehetőség mindig megvan a távozáshoz. A legtöbb nagy klánba jelentkezéskor kötelező, de legalább lehetőség a próbaidő: ha valaki "túl" sok negatív tapasztalatot szed össze, az a saját körültekintésének hiánya miatt történik.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

2 hete 5 napja - 2 hete 5 napja #304615 Írta: máté.nyitrai
Megválaszolva: máté.nyitrai
Üdv!
(Vz.55) 22 csata után 9% nyertes. Ez menyire normális? Szerintem ez is világrekord!

2 hete 5 napja #304616 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee

Üdv!
(Vz.55) 22 csata után 9% nyertes. Ez menyire normális? Szerintem ez is világrekord!

Normális. Ha bot vagy.

2 hete 4 napja #304628 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Üdv! A toborzó programmal kapcsolatban érdeklödnék. Van egy pár éves accom amit nem használtam. Viszont most belogoltam. Megkaptam a derp vk t, a super hellcatet ès pár más tankot... Igy hogy sosem játszottam vele, hiába régi vajon a toborzóban rèszt vehet? Ès csak tech tree tankokkal lehet csinálni vagy a jutalom ès ajándék prémekkel is? Csak a Mauerbrecher miatt csinálnám. Fizetni nem akarnék érte mert annyit nem ér. :) De nagyon szeretnék idétlenkedni vele. // Viszont a maus ágát nem húznám ki egy ilyen tankért.

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #304631 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Üdv! A toborzó programmal kapcsolatban érdeklödnék. Van egy pár éves accom amit nem használtam. Viszont most belogoltam. Megkaptam a derp vk t, a super hellcatet ès pár más tankot... Igy hogy sosem játszottam vele, hiába régi vajon a toborzóban rèszt vehet? Ès csak tech tree tankokkal lehet csinálni vagy a jutalom ès ajándék prémekkel is? Csak a Mauerbrecher miatt csinálnám. Fizetni nem akarnék érte mert annyit nem ér. :) De nagyon szeretnék idétlenkedni vele. // Viszont a maus ágát nem húznám ki egy ilyen tankért.

Bármilyen tankkal lehet csinálni, de a toborzott felhasználónak kell játszani, ő gyűjti a pontokat és ha eléri az 1500-at (naponta max. 100-at lehet), akkor mindketten választhatnak egy tankot a hozzájuk tartozó listából.
Kiegészítés: Most néztem rá újra a cikkre. A következő szezontól (január 26-tól) már lesz egy Tier minimum is:
1. szakasz: Tier 2+
2. szakasz: Tier 5+
3. szakasz: Tier 6+
4. szakasz: Tier 6+
5. szakasz: Tier 7+
6. szakasz: Tier 7+
worldoftanks.eu...son-9/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ravenholm

2 hete 4 napja #304632 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Köszönöm! Mèg annyit hogy ha most elkezdem, ès ha a 26. án jön a következő akkor amit 26 ig farmoltam pontot az megmarad vagy eltünik? Át lehet vinni a 26. án kezdődőre?

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #304636 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Köszönöm! Mèg annyit hogy ha most elkezdem, ès ha a 26. án jön a következő akkor amit 26 ig farmoltam pontot az megmarad vagy eltünik? Át lehet vinni a 26. án kezdődőre?

A pontok nem vesznek el. A most kezdted el az a mai napot jelenti vagy a tegnapot? Ha tegnap megszerezted az első 100 pontot, akkor ha minden nap megcsinálod, akkor még bizonyosan választhatsz a mostani listából is. Ha nem szerezted meg, akkor kérdőjeles számomra. Az okokról a ma megjelent cikk hozzászólásainál írok.
www.wotinfo.hu/...omment

2 hete 4 napja #304639 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
3 nap ban-t kaptam szerda 8 óráig mert felkentem egy trollklános trollt a falra (a sarokba, hogy ne lökdösődjön tovább) miután végiglökdöste a csapattagokat Pilsenen a gyárépületben tornyozás közben, meg előtte felvonulásnál a buckáknál.
(Vagy gondolom ezért, mert amúgy nem szokásom. De azért WG-ék is megnézhetnék a feljelentő klánját, mert emlékeim szerint ilyen "sorszámozott" csapattagú tagok voltak a klánjában, vagyis valószínűleg csak provokálásra/trollkodásra tartja a profiljait. Fene a ferdehajlamú mindenit.)
Kérdésem: van értelme fellebbezni, vagy úgysincs büntetés mérséklés és nyomjam addig az elfeledett kisprofilokon?  

(Mondjuk érdekes, mert a mondott csata szombat este lehetett, és vasárnap még vígan játszottam délelőtt, aztán nem léptem be hétfő estig, így tipp alapján vasárnaptól bannolhattak, vagyis vagy a "WG bíróság" a lassú, vagy a troll ült a feljelentésen. De 3 napot kissé soknak érzek, régi világban már a lökdösődő lett volna kék és max 1 nap ban ha kilövöm. Bár cimborám állítása szerint kapott ő már 2 hetet is chatelés miatt, de az engem nem fenyeget, mert a magyar "ízes" odamondásokat többnyire nem értik, csak max benáculnak rá a nyugati kisgyerekek, de nem értik.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

2 hete 3 napja - 2 hete 3 napja #304641 Írta: VaFec

3 nap ban-t kaptam szerda 8 óráig mert felkentem egy trollklános trollt a falra (a sarokba, hogy ne lökdösődjön tovább) miután végiglökdöste a csapattagokat Pilsenen a gyárépületben tornyozás közben, meg előtte felvonulásnál a buckáknál.
(Vagy gondolom ezért, mert amúgy nem szokásom. De azért WG-ék is megnézhetnék a feljelentő klánját, mert emlékeim szerint ilyen "sorszámozott" csapattagú tagok voltak a klánjában, vagyis valószínűleg csak provokálásra/trollkodásra tartja a profiljait. Fene a ferdehajlamú mindenit.)
Kérdésem: van értelme fellebbezni, vagy úgysincs büntetés mérséklés és nyomjam addig az elfeledett kisprofilokon?  

(Mondjuk érdekes, mert a mondott csata szombat este lehetett, és vasárnap még vígan játszottam délelőtt, aztán nem léptem be hétfő estig, így tipp alapján vasárnaptól bannolhattak, vagyis vagy a "WG bíróság" a lassú, vagy a troll ült a feljelentésen. De 3 napot kissé soknak érzek, régi világban már a lökdösődő lett volna kék és max 1 nap ban ha kilövöm. Bár cimborám állítása szerint kapott ő már 2 hetet is chatelés miatt, de az engem nem fenyeget, mert a magyar "ízes" odamondásokat többnyire nem értik, csak max benáculnak rá a nyugati kisgyerekek, de nem értik.)

Ha jól tudom, akkor a WG szava szent és megkérdőjelezhetetlen ilyen esetekben.
Valahol olvastam régebben, talán valahol itt, hadd ne kelljen megkeresnem.
Tehát kénytelen vagy kivárni a 3 napot.
Régen, ha valaki bekékült, akkor büntetlenül ki lehetett lőni, sose járt érte ban.
"Chatelés" miatt általában chat ban-t szoktak adni, kivétel ha olyan szavakat használsz, amit a wg szótár alapból tilt, erről is lehet olvasni az ÁSZF-ben.
Van egy ismerősöm, aki sokat tudna erről mesélni........
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Bulcsu

2 hete 3 napja #304642 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
AT-8 miért 90%-ban owerlordra megy, az ellenfélnél miért Leff, nálunk miért szecska arty van?
Köszönöm wg.

2 hete 3 napja #304643 Írta: VaFec

AT-8 miért 90%-ban owerlordra megy, az ellenfélnél miért Leff, nálunk miért szecska arty van?
Köszönöm wg.

Sajnos előfordul ilyen eset is, de ez csak egy pillanatnyi állapot, holnapután fordul a kocka.

2 hete 3 napja #304644 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Hidd el nem fordul.

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.