Csak egy kérdés

5 napja 16 órája #304841 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Bár Telekom de ugyanez volt a probléma, átolvasom hátha lesz benne vmi hasznos infó.
kozosseg.teleko...age=13 

A Vidanetnek van vmiféle fóruma? (Én nem találok azért kérdezem)

Ha találsz valamit, ne felejtsd el megosztani velünk. 
Fóruma nincs, viszont facebook oldala van, de nem találtam rajta beírásokat hibával kapcsolatban.
(1) Vidanet | Facebook

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 napja 16 órája - 4 napja 16 órája #304853 Írta: VaFec
Szeretnék megkérni pár embert, akinek az esti órákban játszható a játék, feltenne 1-1 képet a WGCheck-ről? Lehet Vidanetes és más szolgáltatónál lévő is.
Köszönöm!
Vasárnap jön a szaki, le fog futtatni egy speedtest.net-es sebességmérést egy Magyarországon található szerverre, ahol minden jó lesz (ezzel sosem volt gond), és nyugtázza, hogy az Ő vonalukkal minden rendben van. Telefonon azt mondta, hogy Ők csak Pestig garantálják a vonal sebességét, tehát hiába futtatok le egy mondjuk amsterdami sebességmérést, ahol láthatóan a vállalt sebességhatár alatt lesz a sebességem, az már nem az Ő hatáskörük.
Ahogy régen a Telecom-osok szívtak, most fordulni látszik a kocka. 
A héten átugrok haveromhoz is két utcával arrébb, Ő más szolgáltatónál van, átviszem a gépem és megpróbálom ott a játékot. Kíváncsi leszek az eredményre.
Mégegyszer köszi annak, aki veszi a fáradságot.

4 napja 15 órája - 4 napja 15 órája #304854 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Nem akarlak elkeseríteni, de pár hónapja ugyanez volt a upc/vodánál is. Hozzám is kijött a szaki a sokadik telefonbeszélgetés és hibajegy/ticket (screenshotok mellékelve) küldés után, holott nyomatékosan felhívtam rá mindannyiszor a figyelmet, hogy ne küldjön ki senkit, mert nincs értelme. A válasz mindig az volt, hogy "hivatalból" ki kell küldenie. Kijött a koma, megcsinálta ugyanazt, amit te is írsz (tőlem a szolgáltatóig speedtest), megmutogattam neki is a képeket, hasztalan. Nyilván délelőtt küldték egyébként, tehát live még reprodukálni sem tudtam a hibát (ami valószínűleg egyébként sem érdekelte volna). Az egészben az volt az igazán bicskanyitogató, hogy miután újra bejelentettem másnap, felhívták a figyelmem, hogy ők csak annyit tudnak tenni, hogy újra kiküldik a szerelőt, aki természetesen nem fog hibát találni, viszont akkor fizetnem kell a kiszállási költséget.
VPN-el próbálkozz egyébként, azzal nekem/nekünk jó volt, sajnos a haste free azóta kuka, de az avast triallal is működött. Nyilván van még alternatíva. És reménykedj, hogy pár héten belül megoldódik "magától", nekünk is összességében talán 1-2 hónap kellett hozzá.
Sajnos ez van, ilyen ez a 21.század. A szolgáltató ahelyett hogy megoldaná a szarát abba fektet inkább több energiát (mindenféle sefülesefarka látszatintézkedésekbe), hogy hogyan ne oldja meg. Vagy éppen magasról tesz rád/rám/az ügyfeleire. Egy "normális" világban ilyenkor felgyújtanák az egész vállalatot a p*csába.

4 napja 7 órája #304857 Írta: VaFec
Igen, ezzel tisztában vagyok.
Ami engem érdekelne, hogy más szolgáltató is ugyanezt az útvonalat használja-e, mert ez esetben talán lehetne bizonyítani, hogy neki miért jó ugyanazon az útvonalon, és nekem miért nem?
Nyilván sokan játszunk az országból, és sokaknak működik is, és mindenkinek a szaki szavaival élve a telekom pesti körgyűrűére mennek az adatok, ebből én arra következtetek, hogy mégiscsak a szolgáltatómnál sunnyog valami.
Tudom, hogy úgysem tudok mit elérni, ez csak az én fantáziámat bolygatja. Sajna hűségidőm is van, így azzal sem tudok érvelni, hogy szolgáltatót váltok.
Szerencsére nálam annyival rugalmasabb volt a szerelő, hogy vasárnap délre beszéltük meg, addigra talán telítődik kicsit a vonal.
A kérésem továbbra is áll, köszi.

4 napja 5 órája #304858 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Egy traceroute-al tudok "segíteni" (Szolnok/voda):

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec

3 napja 4 órája #304884 Írta: grabowszky
Megválaszolva: grabowszky
Szerintetek miért nem lehet eladni egy csomó dolgot, ami már nem kell??? A megunt tankot féláron visszaveszik, de fogyócikkek, könyvek, emblémák, feliratok, és még ki tudja mik eladhatatlanok. Az évek alatt csak gyűlik a lim-lom nehezítve a keresgélést valami hasznos után.....Szerintem ez nagyon nem ésszerű, de legalább senkinek sem jó.

3 napja 26 perce #304887 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Szerintetek miért nem lehet eladni egy csomó dolgot, ami már nem kell??? A megunt tankot féláron visszaveszik, de fogyócikkek, könyvek, emblémák, feliratok, és még ki tudja mik eladhatatlanok. Az évek alatt csak gyűlik a lim-lom nehezítve a keresgélést valami hasznos után.....Szerintem ez nagyon nem ésszerű, de legalább senkinek sem jó.

Nem bántásból, de az jobb lenne, mint réges régen, hogy elköltesz x aranyat egy emblémára, de ha leszeded elveszik, és nem tudod áttenni másra? A könyvvel meg mi a baj, elérte a max képességet a legénység? 

2 napja 23 órája #304888 Írta: h.sanyi20@citromail.hu
Megválaszolva: h.sanyi20@citromail.hu
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy a rangsorolt csatában ugye bejutottam és a bronz ligában végeztem és, hogy a jelvényt és a stílust mikor írjak jóvá? 

20 órája 45 perce #304918 Írta: VaFec
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy az EU1 játszható lett a Vidanet hálózatról. Az EU2 még laggos.
Másnál mi a helyzet?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.