Jelenleg 356 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #304124 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos

M48a2 raumpanzer? Van valakinek pozitív tapasztalata vele?
ezt olvastam
[DT] M48A2 Räumpanzer (wotinfo.hu)
De itt csak Echiron dícséri, hogy nincs hasa. (Nekem is ezért keltette fel a figyelmem)
Meg a "tumort" szidják a tetején. De érdekelne, akinek meg van és pár tucat csatát már tolt vele, érdemes-e beruházni rá?

amit belinkeltél ide, az egy előzetes agyalgatás még bekerülése előtt. Nekem nincs meg, de ha ez lenne a legOPbb jármű a játékban, akkor se kéne. Nem elég ránézni? Mi a szar ez? Sószóró? Ellenfélként a tapasztalat: van hasa és simán be is vágható, csak nem látni a hólapáttól, olyan, mint a svéd TD-k markolói vagy ásói vagy mik - csak dekoráció - megfelelő átütés viszi mindet. Tanks. gg és látni fogod.   Valami oka csak van, hogy szökőévente látni ilyen gnómokat a csatamezőn, biztos rohadtul beváltak a vásárlóik számára 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 6 napja #304126 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

M48a2 raumpanzer? Van valakinek pozitív tapasztalata vele?
ezt olvastam
[DT] M48A2 Räumpanzer (wotinfo.hu)
De itt csak Echiron dícséri, hogy nincs hasa. (Nekem is ezért keltette fel a figyelmem)
Meg a "tumort" szidják a tetején. De érdekelne, akinek meg van és pár tucat csatát már tolt vele, érdemes-e beruházni rá?

amit belinkeltél ide, az egy előzetes agyalgatás még bekerülése előtt. Nekem nincs meg, de ha ez lenne a legOPbb jármű a játékban, akkor se kéne. Nem elég ránézni? Mi a szar ez? Sószóró? Ellenfélként a tapasztalat: van hasa és simán be is vágható, csak nem látni a hólapáttól, olyan, mint a svéd TD-k markolói vagy ásói vagy mik - csak dekoráció - megfelelő átütés viszi mindet. Tanks. gg és látni fogod.   Valami oka csak van, hogy szökőévente látni ilyen gnómokat a csatamezőn, biztos rohadtul beváltak a vásárlóik számára 

30mm rétegelt páncél, ennyit ad a hólapát. Persze ettől még nem lesz jó!

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #304146 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_
"Na van ilyen is" kategória! Ezen a tankon minden szar! Komolyan! Én kb 50-60 csatát nyomtam vele mikor idegállapotba kerültem tőle! Pénzkidobás, sztem is ultra felejtős!!! Azért érdekes, hogy az kibaszott nagy hólapát nem véd semítől, de kurvára elakad mindenbe (házsarok, lépcsők, stb.) !!!

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #304148 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Olyan tier 7 Eagle stílust követelő tanknak tűnik. Csak gyorsabb célzási és töltési idővel. Videóban is amit hivatkoztam azt hittem aimbotozott a gyerek, de lehet nem, csak a gyorsabb célzás. (Bár azért gyanús, hogy a ruszki szerveren se találtam ilyen néven, csak 0-ás profilt. )
BadMusician — статистика игрока World of Tanks

2 hete 3 napja #304152 Írta: Fireblade100
Megválaszolva: Fireblade100
Sziasztok!

Egy elég furcsa kérdésem lenne. kb 4 éve nem wotoztam.Milyen esélyeim vannak arra hogy meg lehet még a régi accom? ráadásul vipmailos email címmel lett regisztrálva.

L.Zs

2 hete 3 napja #304154 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!

Egy elég furcsa kérdésem lenne. kb 4 éve nem wotoztam.Milyen esélyeim vannak arra hogy meg lehet még a régi accom? ráadásul vipmailos email címmel lett regisztrálva.

A fiókod nagy eséllyel még megvan, a vipmail viszont probléma lehet, ha nem tudod már a jelszavad vagy meg akarod változtatni azt. Ha még be tudsz lépni a vipmail-be, akkor mindenképp érdemes a wot oldalán új email címet beállítanod.

2 hete 3 napja #304155 Írta: Fireblade100
Megválaszolva: Fireblade100
Igen, értem. Csak a vipmail mint olyan már nem létezik!! Ötlet!??

L.Zs

2 hete 3 napja #304156 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Akkor szinte esélytelen. Ha sikerül felvenned a kapcsolatot a supporttal, akkor kérni fognak vásárlásról igazolást, ha korábban vettél bármit is a prémium boltban. Ha nincs ilyen, akkor jobban jársz egy új accounttal.
Ha elölről kezded, akkor érdemes meghívóval regisztrálni, de a regisztrácós oldalon ne felejtsd el beírni az oda való ajándék kódot (ilyenből találsz párat a neten).

2 hete 12 órája #304167 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
A micsodákért megvehető 9es TD, a K 91 milyen jószág, érdemes beszerezni? A wotwikin nincs róla leirás...
12-ből érdemes őt választani vagy inkább a 8asokból?

2 hete 11 órája #304168 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

A micsodákért megvehető 9es TD, a K 91 milyen jószág, érdemes beszerezni? A wotwikin nincs róla leirás...
12-ből érdemes őt választani vagy inkább a 8asokból?

Battle Pass 2021: K-91-PT bemutató (Object 268 V4 tier 9-ben) - YouTube
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

1 hete 4 napja #304179 Írta: Lódarázs
Megválaszolva: Lódarázs
Sziasztok

A kötvényes orosz T-103-as TD-t érdemes megvenni? Az ágyúja jónak néz ki, valaki használja? Vagy inkább a guard?

1 hete 4 napja #304181 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Ezzel a tankkal találkozott már valaki?

Legio Ferrata - World of Tanks - tanks.gg

1 hete 4 napja #304182 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Igen, november elején nagyjából minden meccsemben, mikor játszottam

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hete 4 napja #304183 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Ez a Mirni : Hope esemény tankja volt szóval maximum abban a játékmódban találkozhattál vele. A Special Vehicles fülnél láthatod többek között ezt a tankot is. worldoftanks.eu...guide/

1 hete 3 napja #304187 Írta: Tankosfej27
Megválaszolva: Tankosfej27
Sziasztok!

Tudnátok valami tanácsot adni, hogyan érdemes az EBR-eket 90/105 a he nerf óta játszani?

Korábban szinte napi szinten megvolt a tankász. Ezekkel fulloztam ki az OBJ260 küldiket és a rangsoroltban is jók voltak. A he nerf óta viszont annyira szánalmas vagyok velük, hogy a top10 is kihívás. Alig használom őket. Ez pedig zavar.

Ki mit tanácsolna? A kerekes elleni gúnyos kommentekből nem kérnék.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.