Csak egy kérdés

2 éve 3 hónapja #304338 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Túléltem egy gangbang szituációt. :) (De azért örömködőbe mégse rakhatom) Mire a sarokhoz értem a csapat már elhullasztotta magát. Így karácsony előtt sok az ilyen csata, ahol mire felfejlődöm már nincs is csapat. nem tudom másnál is ez a tendencia?
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #304349 Írta: bazsikatoma
Megválaszolva: bazsikatoma
    Üdv. Néha szokott laggolni a játék csúcsidőben, de 2-3 napja rossz lett a helyzet. Van pár lövés ami másodpercenket csúszik. Levettem a játékot minimum grafikára, de az sem segített. Lenyomtam egy Ping tesztet és sebesség mérést, de nem értek hozzá hogy mi a lényeg az adatok között. Szerintetek minden rendben a internettel vagy nagyobb kéne ? Két képet mellékelek. Pc i5 , videokártya geforce 2 GB 750 gtx, 8 GB DDR 3 Ram. 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304351 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Figyelem: Spoiler!
 

Nem a gépeddel és nem a neted sebességével van gond, hanem a szolgáltatás minőségével. A probléma ott lehet, hogy közted és a játék szervere közt az egyik szerver túl van terhelve (ezt úgy képzeld el, mint egy forgalmi dugót). Egy VPN program lehet a megoldás, az keres neked egy kevésbé leterhelt útvonalat, elkerülve a dugókat. Talán az is segíthet, ha szolgáltatót váltasz, de arra nincs garancia.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bazsikatoma, Leopardusz
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304368 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
A minap Udes-03-mal 5000 Dmg felett lőttem egy csatában. A következő csatában nem találom el a heavyket. Ha eltalálom lepattan. Ez is játékos hiba?
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304373 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

A minap Udes-03-mal 5000 Dmg felett lőttem egy csatában. A következő csatában nem találom el a heavyket. Ha eltalálom lepattan. Ez is játékos hiba?


A jelenséget RNG-nek hívják a játékban. Ergo ha épp olyan akkor örülünk, ha meg nem olyan akkor siránkozunk. Nincs új a Nap alatt.
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304377 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Én ezt tudom, és a válaszodat úgy értelmezem, (hogy írjam, hogy ne konteó értelmezés legyen). Az RNG a játék egyik végrehajtó szoftverja, pár másikkal együtt.
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304380 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
 "I. osztály: Érj el több tapasztalati pontot egy csatában, mint a többi játékos 95%-ának összes tapasztalati pontjának átlaga, akik az adott tankkal játszottak az elmúlt hét napban."
Kérdésem, hogy az "alap" pontot számolja vagy bónuszokat is?

(Azért merült fel, mert tank személyzete megosztott egy screenshotot, ahol 611 alap xp-re kapot 1.osztályt, de 960 xp-je volt vmi plusszal. tomato.gg  viszont mindhárom szerveren 600-akat ír a 2.osztályhoz is.)
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304382 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

 "I. osztály: Érj el több tapasztalati pontot egy csatában, mint a többi játékos 95%-ának összes tapasztalati pontjának átlaga, akik az adott tankkal játszottak az elmúlt hét napban."
Kérdésem, hogy az "alap" pontot számolja vagy bónuszokat is?

(Azért merült fel, mert tank személyzete megosztott egy screenshotot, ahol 611 alap xp-re kapot 1.osztályt, de 960 xp-je volt vmi plusszal. tomato.gg  viszont mindhárom szerveren 600-akat ír a 2.osztályhoz is.)
 

A kliensben a személy értékelésnél a tankonkénti xp-re a prémiumfiók is rá van számolva, ha van.
Ugyanakkor nincs funkció, értékelés, küldetés, amibe a prémium fiókból szerzett bónusz xp számítana (nem tekintem önmagában az átlag xp-t értékelésnek).
Erre kitértem a statisztikákra vonatkozó témakifejtésben is. (Külső értékelési rendzserek problémája alcím)

Tehát ha valakinek irreálisan magasnak tűnik a játékon belül az átlag xp-ja, egy másik játékoshoz képest, holott ugyanazt a teljesítményt nyújtják (dmg, spot, kill, winrate stb...), akkor a magasabb átlag xp-vel rendelkező személy rendelkezik/rendelkezett prémium fiókkal, mikor az adott tankkal játszik/játszott.
Ugyanakkor ez nem ad neki előnyt gunmark, wn8, PR, WTR, maraton, küldetések, kitüntetésjelvény stb... előrehaladásaihoz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #304385 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

 "I. osztály: Érj el több tapasztalati pontot egy csatában, mint a többi játékos 95%-ának összes tapasztalati pontjának átlaga, akik az adott tankkal játszottak az elmúlt hét napban."
Kérdésem, hogy az "alap" pontot számolja vagy bónuszokat is?

(Azért merült fel, mert tank személyzete megosztott egy screenshotot, ahol 611 alap xp-re kapot 1.osztályt, de 960 xp-je volt vmi plusszal. tomato.gg  viszont mindhárom szerveren 600-akat ír a 2.osztályhoz is.)


 

A kliensben a személy értékelésnél a tankonkénti xp-re a prémiumfiók is rá van számolva, ha van.
Ugyanakkor nincs funkció, értékelés, küldetés, amibe a prémium fiókból szerzett bónusz xp számítana (nem tekintem önmagában az átlag xp-t értékelésnek).
Erre kitértem a statisztikákra vonatkozó témakifejtésben is. (Külső értékelési rendzserek problémája alcím)

Tehát ha valakinek irreálisan magasnak tűnik a játékon belül az átlag xp-ja, egy másik játékoshoz képest, holott ugyanazt a teljesítményt nyújtják (dmg, spot, kill, winrate stb...), akkor a magasabb átlag xp-vel rendelkező személy rendelkezik/rendelkezett prémium fiókkal, mikor az adott tankkal játszik/játszott.
Ugyanakkor ez nem ad neki előnyt gunmark, wn8, PR, WTR, maraton, küldetések, kitüntetésjelvény stb... előrehaladásaihoz.


oké. köszi. akkor ha jól értem a tomato.gg-s elvárt érték az 1. osztályhoz megtévesztő lehet, mert vagy nem csak alap xp-t átlagol, vagy különböző 30 napon belül adott napon elvárt értékek átlagát? (azért is érdekel, mert kampányküldetésnél az érj el 1.osztályt x nemzet tankjával részhez értem, és keresem a tankot amivel legrosszabb a nagy átlag. brit-amcsi-lengyel, vagy orosz kínait)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304386 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Van valamilyen hatása a játékra olyan dolgoknak, hogy torrent fut, valamint nyitva van vagy 1000 oldal a googléban?

A kábítószert és a szép asszonyokat kihagytad a felsorolásból.
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #304388 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Van valamilyen hatása a játékra olyan dolgoknak, hogy torrent fut, valamint nyitva van vagy 1000 oldal a googléban?

A kábítószert és a szép asszonyokat kihagytad a felsorolásból.

Az attól függ, hogy mekkora sávszélességet engedélyezel a torrentnek. Valamit a sok megnyitott oldal is foglalja a rendszermemóriát, ami belassíthatja a WoT-ot. Persze ez is az adott konfig összetételétől függ.
Tehát, hogy a kérdésedre is válaszoljak, a torrent futása okozhat magas pinget játék alatt, a sok megnyitott oldal pedig fps esést, szaggatást a játékban.
Torrentre visszatérve egy konkrét példával, nálam 2.5 MB/s a feltöltési sebességem, ha ennyivel töltenek is rólam játék alatt, akkor szívom a fogamat, ezért szoktam olyankor lekorlátozni 1.2 MB/s-re, ami már hagy elég sávszélt a WoT-nak is, így "a kecske és a káposzta is jól lakik".
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304390 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

oké. köszi. akkor ha jól értem a tomato.gg-s elvárt érték az 1. osztályhoz megtévesztő lehet, mert vagy nem csak alap xp-t átlagol, vagy különböző 30 napon belül adott napon elvárt értékek átlagát? (azért is érdekel, mert kampányküldetésnél az érj el 1.osztályt x nemzet tankjával részhez értem, és keresem a tankot amivel legrosszabb a nagy átlag. brit-amcsi-lengyel, vagy orosz kínait)
 

Vakon (az xp számolás kihasználásához tier 8 a cél):
brit: Centurion
amcsi: Pershing vagy T32
lengyel: inkább ne
orosz: KV-4
kínai: 110
Ezeknek elég rossz az átlaga, de lehet velük nagyon jó köröket futni, mert van elég erősségük is.

 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304392 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Köszi a tippeket Tankpeti! Bár max a kv4 vagy centurion ágba vágok bele, a Pershinggel másik profilon tapasztaltam milyen nehéz játszani, bár egyszer meg lett vele az 1.osztály azon a profilon, de jó lezsibbadt az agyam a csata végére, + kedvező pálya és MM volt (gleccser)  
Már csak annyi kérdés: ez alatt az "xp számolás kihasználása tier 8ban" alatt mit értettél?
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304396 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Már csak annyi kérdés: ez alatt az "xp számolás kihasználása tier 8ban" alatt mit értettél?
 

Ha bottom tier-be kerülsz, és magasabb szintű tankokat sebzel, azért több xp jár, mint az azonos és alacsonyabb szintűekért.
www.wotinfo.hu/...kredit
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304397 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Már csak annyi kérdés: ez alatt az "xp számolás kihasználása tier 8ban" alatt mit értettél?

 

Ha bottom tier-be kerülsz, és magasabb szintű tankokat sebzel, azért több xp jár, mint az azonos és alacsonyabb szintűekért.
www.wotinfo.hu/...kredit

kösz. lőn világosság a fejemben. ;)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.