Csak egy kérdés

1 éve 1 hónapja #307057 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sya! Szerintem ne  erőltesd, vegyél egy nehéz tankot. Nekem inkább az a probléma hogy hónapok óta nem tudom a boltot megnyitni. Pontosan a karácsonyi event óta. Tud valaki ehhez valamit hozzáfűzni?

 

Átmeneti megoldás lehet:
"Esetleg töltsd le az ingyenes nVidia Geforce now-t, csinálj hozzá egy free accountot és jelentkezz be azzal egy licit/vásárlás erejéig. Ingyenesnél sorba kell állni, hogy bejelentkezhess szerverterheltségtől függően, max 1 órát enged játszani, utána kidob és újra kell loginolnod, illetve ha 5-15 percig afk vagy, akkor is kidob, hogy ne foglald a helyet. Ezek kényelmetlenségek, de így nem kell érte fizetni. Arra, hogy vásárolgass/licitálj teljesen megfelelő. Arra oda kell a wot-ba való bejelentkezésnél figyelni, hogy az Europe régió legyen kiválasztva, mert alapértelmezettként a North Amerika van, de ez felül látható, ott át kell állítani."
 
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307060 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Csak nekem tűnik úgy, hogy az anonimizer abszolút nem ér semmit? Mivel random, nem létező nevet ad, így fasszopó arty azt fogja lőni, akinek a neve mellett nincs statisztika, hiszen valamiért eldugta. Ez így zseniális, komolyan 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Raptorial Bird
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307067 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Bocsánat, hogy ide írok, de nem értem a hajós magyar fórumot a wows. Volt ott profilom de nem tudok belépni, és mintha nem volna rajta neki. A hajóssal kapcsolatban szeretnék kérdezni azoktól akik esetleg a hajóssal is játszanak, de itt is fent vannak. Miért van az, hogy ha tengeralattjáróval megyek a repülőgépanyahordozó hajókra nem lehet sonárt tenni?      
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #307068 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!
Bocsánat, hogy ide írok, de nem értem a hajós magyar fórumot a wows. Volt ott profilom de nem tudok belépni, és mintha nem volna rajta neki. A hajóssal kapcsolatban szeretnék kérdezni azoktól akik esetleg a hajóssal is játszanak, de itt is fent vannak. Miért van az, hogy ha tengeralattjáróval megyek a repülőgépanyahordozó hajókra nem lehet sonárt tenni?      

 

Itt lett létrehozva külön topik a wowsnak:
www.wotinfo.hu/...rships
A szonáros kérdésedre a válasz:
Ha az anyahajóknál éppen aktív (bevan töltve) a javító készlet, ami más hajóosztállyal ellentétben automatikusan kapcsol be, akkor nem lehet pingelni. Ezt úgy lehet orvosolni, hogy így is megpróbálod aktiválni a szonárt, ekkor az anyahajó elhasználja a javítót, vársz egy kicsit, majd újra megpróbálod a szonárt. A másik lehetőség, hogy kigyújtja egy csapattársad, így arra használódik el a javítója. Erre talán a legjobb, ha eggyütt tudsz dolgozni a saját csapatod hordozójával, hogy dobjon a célpontra gyújtó bombát.
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307069 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Sziasztok!
Bocsánat, hogy ide írok, de nem értem a hajós magyar fórumot a wows. Volt ott profilom de nem tudok belépni, és mintha nem volna rajta neki. A hajóssal kapcsolatban szeretnék kérdezni azoktól akik esetleg a hajóssal is játszanak, de itt is fent vannak. Miért van az, hogy ha tengeralattjáróval megyek a repülőgépanyahordozó hajókra nem lehet sonárt tenni?      


 

Itt lett létrehozva külön topik a wowsnak:
www.wotinfo.hu/...rships
A szonáros kérdésedre a válasz:
Ha az anyahajóknál éppen aktív (bevan töltve) a javító készlet, ami más hajóosztállyal ellentétben automatikusan kapcsol be, akkor nem lehet pingelni. Ezt úgy lehet orvosolni, hogy így is megpróbálod aktiválni a szonárt, ekkor az anyahajó elhasználja a javítót, vársz egy kicsit, majd újra megpróbálod a szonárt. A másik lehetőség, hogy kigyújtja egy csapattársad, így arra használódik el a javítója. Erre talán a legjobb, ha eggyütt tudsz dolgozni a saját csapatod hordozójával, hogy dobjon a célpontra gyújtó bombát.

 

Köszönöm válaszod. Követtem, az anyahajót nem is tudom, hány percen keresztül, de egyáltalán nem tudtam rápingelni. Azt gondoltam ezeknek a hajóknak ez egy aktív képesség ami folyamatosan aktív, és nem kapcsol ki sose, mert eddig még egy ilyen hajóra nem sikerült szonárt raknom.  
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307087 Írta: Mugen79
Megválaszolva: Mugen79
Hello, az lenne a kérdésem ha kilépek egy klánból akkor mennyi idő múlva tudok jelentkezni máshova ? Köszi 
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307088 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

Hello, az lenne a kérdésem ha kilépek egy klánból akkor mennyi idő múlva tudok jelentkezni máshova ? Köszi 

Egy nap azaz 24 óra múlva. 
 

Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307096 Írta: be.zo
Megválaszolva: be.zo
Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki a fiók törlésének visszavonásában?
Elkövettem egy nagy hibát!
Hirtelen felindulásból  kértem a fiókom törlését.
Utána már megbántam és szerettem volna visszavonni.
Azt írták ,hogy ez egy automata folyamat és nincs ebbe beleszólásuk.
Viszont leírták,hogy ÉN, hogyan tudom a folyamatot visszavonni.
Csakhogy úgy nem tudom megoldani.
Szóval ebben szeretném a segítségedet kérni.
Szeretném megtartani a fiókomat ,mert nagyon sok időt és energiát fektettem már bele.
Köszönöm,ha valaki tudna segíteni!
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307098 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Szia!
Mit írtak és mi a probléma vele?
Ha automatizált a folyamat biztos van időlimit rá, amivel semmissé teheted de így nem tudunk segíteni ...
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #307099 Írta: be.zo
Megválaszolva: be.zo
Azt írták ,hogy 45 napom van a visszavonásra.
És a mellékelt instrukciót.  

De sajnos nem jutok vele semmire,mert nem találok a fiókomon belül ilyet.
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307101 Írta: LesPgt
Megválaszolva: LesPgt
Hogyan vonhatod vissza fiók törlését
  1. Jelentkezz be a fiókodba.
  2. Fogadd el a Licencszerződést és az Adatvédelmi szabályzatot.
  3. Kattints a Fiók visszaállítása lehetőségre.
  4. Ha a visszaállítási folyamat befejeződött, emailben küldünk egy értesítést.

eu.wargaming.ne...10747/
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307102 Írta: be.zo
Megválaszolva: be.zo
Sajnos ezzel nem segítettél,mert ezt én is tudom.
Ha belépek a fiókomba nincs mit elfogadnom,nem találok olyat ,hogy Fiók visszaállítása lehetőség!
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307103 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sajnos ezzel nem segítettél,mert ezt én is tudom.
Ha belépek a fiókomba nincs mit elfogadnom,nem találok olyat ,hogy Fiók visszaállítása lehetőség!

Olyat feliratot találsz, hogy a fiókod törlés alatt van?
Nem lehet, hogy már vissza is vonódott?
A játékba be tudsz lépni? (vannak olyan rendszerek, ahol ha a törlés kiadása után bármikor belépsz a fiókodba, akkor a törlés visszavonódik.)
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307104 Írta: be.zo
Megválaszolva: be.zo
Nem látok ilyen ,hogy a fiók törlés alatt.
A játékba be tudok lépni.
Azt írták ,hogy e-mailen jelzik,ha megtörténik a visszaállítás.
 
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #307105 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Szia!
Nézd meg hogy olyan opciót találsz-e hogy "fiók törlése" de ne nyomd meg megint ha van!! 
Ha találsz ilyet akkor már visszavontad azzal hogy beléptél!
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.