Gépigény

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #288229 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
A linkelt SSD M2 SSD , a linkelt alaplapon van m2Sata csatlakozó.
Tehát tudod együtt használni a kettőt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #288239 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Sziasztok!

A következő alaplap és ssd kompatibilis egymással?

SSD
Alaplap

És mi a véleményetek a Zalman Z1 NEO gépházról?

Válaszokat előre is köszönöm!!


Természetesen kompatibilisek egymással. Arra kell figyelni, hogy mivel sata vezérlős az SSD a legtöbb alaplapnál lefoglal egy sata portot.

Nekem Zalman Z11 házam van, ami minőségileg rendben van. Az olcsóbb Zalman házakról viszont nem sok jót hallok. Én mindenképp kerülném az olcsó plexi oldallapos házakat. Vagy edzett üveg vagy semmi. DE ha mégis maradnál a kirakat pc-nél, én megfontolnám házon belül a Zalman S2 vagy S3-at is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288513 Írta: dANGER__
Megválaszolva: dANGER__
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy elfogadható, hogy ezzel a configgal csak teljes alap grafikán tudom futtatni a wotot? Vagy esetleg a géppel nem stimmel valami? Egy lenovo laptopról van szó. Esetleg lehetséges, hogy nem fut a videókártya, csak az alaplapi?

Intel core i7 4510u 2.0 GHz , 2,60 GHz 4 mag
Nvidia Gforce 840M 4GB 384 bit ddr3
8GB ram (erről csak ennyi infom van)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288519 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy elfogadható, hogy ezzel a configgal csak teljes alap grafikán tudom futtatni a wotot? Vagy esetleg a géppel nem stimmel valami? Egy lenovo laptopról van szó. Esetleg lehetséges, hogy nem fut a videókártya, csak az alaplapi?

Intel core i7 4510u 2.0 GHz , 2,60 GHz 4 mag
Nvidia Gforce 840M 4GB 384 bit ddr3
8GB ram (erről csak ennyi infom van)

Előre is köszönöm a válaszokat!


Véleményem szerint 720p ben (vagy 1366x768) mediumon 30 fps lehet a maximum Ettől többet irreális várni a 840M től.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288712 Írta: Dexter_Tiger
Megválaszolva: Dexter_Tiger
Sziasztok,

Olyan notebookot keresek, ami maximális grafikai beállításokat tesz lehetővé a WOT-ban megfelelő FPS mellett. Adjatok tanácsot, ajánlatot.
A jelenlegi Dell Vostro 3460 gépem (nyilván nem gémer) i5-tel, 8GB RAM, SSD mellett csak a minimál beállításokkal fut elfogadhatóan, ezért szeretném lecserélni.
Válaszokat előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288735 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Sziasztok,

Olyan notebookot keresek, ami maximális grafikai beállításokat tesz lehetővé a WOT-ban megfelelő FPS mellett. Adjatok tanácsot, ajánlatot.
A jelenlegi Dell Vostro 3460 gépem (nyilván nem gémer) i5-tel, 8GB RAM, SSD mellett csak a minimál beállításokkal fut elfogadhatóan, ezért szeretném lecserélni.
Válaszokat előre is köszönöm.


Minimum 8gb Ram. GTX 1050 dedikált videó (inkább a 4gb os változatok). meg mellé valami 8.genes i3, vagy 6.gentől felfelé i5, i7 pénztárcától függően.
Ezek a gépek sacc per kb. a 2-300 ezres kategóriába esnek.
Ha nem is ultrán de magas grafikai beállításokkal fluid játékélményt kapnál.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288736 Írta: Dexter_Tiger
Megválaszolva: Dexter_Tiger
Köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290794 Írta: tatarbeefsteak
Megválaszolva: tatarbeefsteak
Sziasztok!

2 év kihagyás után újrakezdem a játékot a meglévő accountommal.
A kérdésem az lenne, hogy ezzel a konfiggal melyik klienst töltsem le és milyen beállításokat alkalmazzak, hogy minden f@sza legyen? :)

Operációs rendszer Windows 10 (64 bit)
Operációs rendszer nyelve magyar
Processzor gyártó Intel
Processzor típus Intel® Core™ i7-9750H
Processzor sebessége 2,6 + 4,5 GHz
Processzor magok száma 4 + 2
Videókártya NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti, 6 GB VRAM GDDR6
Memória 2 × 8 GB DDR4
Memória órajel 2666 MHz
Flash meghajtó 256 GB
Merevlemez 1000 GB
Általános
Méret 403,5 × 280 × 24,7 mm
Tömeg 2,93 kg
Akkumulátor típusa lítium-ion
Akkumulátor kapacitása 58,7 Wh
Kijelző
Típus LED
Méret 17,3"
Színek száma 16 millió
Képarány 16:9
Egyéb IPS / 144Hz / 3ms / matt

U.i.: Mindenképpen szeretném Jacktor mod packját is feltenni.
Köszi a válaszokat! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290796 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
HD kliens, fejlesztett grafika.

Igeny szerint konfigurald a reszletesseget, de ha mindent max-ra huzol akkor sem fog megizzadni a geped.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290802 Írta: tatarbeefsteak
Megválaszolva: tatarbeefsteak
Acer Predator Helios PH317 :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290803 Írta: tatarbeefsteak
Megválaszolva: tatarbeefsteak
Köszönöm szépen, megnyugodtam, hogy jó választás volt. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290874 Írta: Misi_2010_
Megválaszolva: Misi_2010_
Üdv mindenkinek!
A gépem adatai a következőek:
Intel Pentium CPU G3450 3.40ghz
Ram 4 GB
Win 7 64 bit
Geforce GT 610

Nem vagyok számítógéphez értő ember, ezért hozzátok fordulok.
Mi lehetne tenni ezzel a masinával, hogy ne menjen le az FPS? Levettem a grafikát, 1366*768 on fut, de leginkább zoomolaskor húsz alá is lemegy.
Nyilván a frissítésekkel érkezett? valami, mert régebben nem volt ennyire vészes. A problémám az, hogy ekkora felbontásban sok a lefoglalt rész a monitoron. Mit lehetne tenni, hogy ez ne így legyen?
Szeretnénk a közeljövőben win 10re állni, legalább legyen egy eredeti is, mivel lehetne ezt a gépet jobbá tenni?

Válaszokat köszi előre is!

Tibor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290875 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Üdv mindenkinek!
A gépem adatai a következőek:
Intel Pentium CPU G3450 3.40ghz
Ram 4 GB
Win 7 64 bit
Geforce GT 610

Nem vagyok számítógéphez értő ember, ezért hozzátok fordulok.
Mi lehetne tenni ezzel a masinával, hogy ne menjen le az FPS? Levettem a grafikát, 1366*768 on fut, de leginkább zoomolaskor húsz alá is lemegy.
Nyilván a frissítésekkel érkezett? valami, mert régebben nem volt ennyire vészes. A problémám az, hogy ekkora felbontásban sok a lefoglalt rész a monitoron. Mit lehetne tenni, hogy ez ne így legyen?
Szeretnénk a közeljövőben win 10re állni, legalább legyen egy eredeti is, mivel lehetne ezt a gépet jobbá tenni?

Válaszokat köszi előre is!

Tibor


Hali,
Hát nem egy erőmű. :)
Hasonló őskövület az enyém is, csak nálam 5350-es athlon van 8GB RAM-al és HD 6450-el. A grafika kicsivel a minimum fölött, fps pedig 35-70 között (pálya függő).
Szerintem nálad a RAM-al van gond, 4GB édes kevés. Dugj bele még 4-et meg egy win10-et aztán kiderül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misi_2010_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290878 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Üdv mindenkinek!
A gépem adatai a következőek:
Intel Pentium CPU G3450 3.40ghz
Ram 4 GB
Win 7 64 bit
Geforce GT 610

Nem vagyok számítógéphez értő ember, ezért hozzátok fordulok.
Mi lehetne tenni ezzel a masinával, hogy ne menjen le az FPS? Levettem a grafikát, 1366*768 on fut, de leginkább zoomolaskor húsz alá is lemegy.
Nyilván a frissítésekkel érkezett? valami, mert régebben nem volt ennyire vészes. A problémám az, hogy ekkora felbontásban sok a lefoglalt rész a monitoron. Mit lehetne tenni, hogy ez ne így legyen?
Szeretnénk a közeljövőben win 10re állni, legalább legyen egy eredeti is, mivel lehetne ezt a gépet jobbá tenni?

Válaszokat köszi előre is!

Tibor


Gyors leszek és kíméletlen. ezzel a masinával már semmit. Nem éri meg rákölteni, egy fillért sem. Én Gt640 el futtatam a játékot ezelőtt 5 évvel és már akkor kevés volt neki.
Hardveraprón bele lehet futni jó árú 4-5 éves gémer konfigokba. 100k alatt bőven. Sőt nem elrugaszkodott dolog egy új alap gép építése sem 100k alatt. Egy Ryzen 5 2400g(Vega11), valami olcsó B350 es alaplap + 8gb ddr4 memória megvan 75.000 Huf ból. És Ha nem is über high grafikán de ez így alkalmas a wotot meghajtani.
Ezt tudja a Processzorba épített Vega11:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misi_2010_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290885 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee
Haswell alapú pentium -simán elég (a wot továbbra se használja ki érdemben még a 4 magot sem, 2 szálon meg nem olyan rossz procc az, wotra nem is összemérhető a kolléga Athlonjával)
4gb ram -ha nem fut semmi a háttérben és nincs teleszemetelve a rendszered, akkor elég (de még 4gb ram kb. 4000Ft használtan)
Gt610 -ez a gyenge láncszem, egy használtan ~17K-s 750Ti-vel alacsony beállításokkal nemigen esnél soha 60FPS alá. természtesen ár értékben valami polaris radeon (~30-35K) sokkal jobb lenne, de a géped nem indokolja és gondolom tápod sincs egy combos VGA-t etetni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.