Jelenleg

22
látogatónk van

Dühöngő

10 hónapja 6 napja #307487 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

Sziasztok!
Kíváncsi lennék a véleményetekre!
Öt nap tiltást kaptam érte. Pedig úgy gondolom szándékosan provokált a csapattársam. És amikor nekiütköztem, végig periszkópnézetben voltam. Mindig úgy állt, hogy nekiütközzek.Én jelentettem elsőnek az esetet, és én kaptam a büntetést. Arról ugye nincs infóm, a másik kapott vagy sem.
 

Melléklet:

Fájlnév: 20230522_1...otreplay
Fájlméret:2,475 KB

Skorpióval simán el tudsz lőni az strv fölött. Mire volt jó ez az egymás baszogatása abban a bokorban nem értem...oda volt vésve a neved a sziklába? máshova nem lehet menni?  tipikus td játék, odamész, beállsz, aztán onnantól kezdve hiányzik a WASD gomb. Szerintem a wg mindkettőtöknek adott kekszet, megérdemeltétek. 5 nap alatt lesz időd gondolkodni.  
Téma zárolva.
10 hónapja 6 napja #307489 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo
Jártatok már így?A 40 felderítő küldetés után járt volna egy nap prémium,amit ki is írt a játék,de gyakorlatban nem kaptam meg.Csináltam is róla screenshotot amit elküldtem a wg-nek rá kb két napra de azt a választ kaptam hogy megkaptam a prém napot és közben le is járt,így nem tudnak vele mit kezdeni.Csakhogy ez nem igaz.Ez a fényképen is látszik.
Mellékletek:
Téma zárolva.
10 hónapja 5 napja #307492 Írta: winters
Megválaszolva: winters

Skorpióval simán el tudsz lőni az strv fölött. Mire volt jó ez az egymás baszogatása abban a bokorban nem értem...oda volt vésve a neved a sziklába? máshova nem lehet menni?  tipikus td játék, odamész, beállsz, aztán onnantól kezdve hiányzik a WASD gomb. Szerintem a wg mindkettőtöknek adott kekszet, megérdemeltétek. 5 nap alatt lesz időd gondolkodni.  

Jogos az észrevételed és a véleményed az esettel kapcsolatban. Valóban lehettem volna elengedőbb.
De már annyiszor engedtem ilyen helyzetben. Most telt be a pohár. Most szakadt el a cérna. Amikor rámtolatott szándékosan, láthatóan azzal a céllal, hogy onnan kitoljon engem, már csak azért sem hagytam magam. No igen, az ego...
Megnéztem neki az elmúlt napok statját, és bizony eléggé lefelé ível. Vélhetően eléggé frusztrált a sok vereség miatt.
Sajnálom, hogy ilyenbe keveredtem. De tanulságos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Nortonor, fabyzol3, Tas_Lee
Téma zárolva.
10 hónapja 5 napja - 10 hónapja 5 napja #307493 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!

Példaértékű és ritka emberi tulajdonság manapság, hogy el tudod fogadni mások véleményét, le tudod vonni a következtetéseket és tudsz belőle okulni. Sok kommentelő tanulhatna ebből a pár bejegyzésből. És igen, máskor ne menj bele ilyesmibe: egyrészt a WG elég random módon osztogatja a banokat ilyen esetekben. Másrészt a saját játékodat is elrontod vele, azokat a felesleges perceket amiknek az elvesztegetéséhez hozzájárulsz soha nem fogod visszakapni az életben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, winters, bhaalhun, fabyzol3
Téma zárolva.
8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #307620 Írta: werz
Megválaszolva: werz
5 csata 5 vereség 1 óra alatt.. pillanatok alatt.egy hónap alatt 48.16-ról 48,13-ra csökkentem.. gratulálok WG.
13 csata 3 nyerés.. ahahahah
Téma zárolva.
8 hónapja 2 hete #307638 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
Nem engedi a Dropot kiváltani, hiába kattintok.
Szerencsére nekem csak a két nap prém kell 34 tokenért
a 168-ból, de akkor is bosszantó.
Csak kijavítják a hibát 6 hét alatt.
Akkor még lesz elég időm összeszedni, ami kell.

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
8 hónapja 2 hete - 8 hónapja 2 hete #307639 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge

Nem engedi a Dropot kiváltani, hiába kattintok.
Szerencsére nekem csak a két nap prém kell 34 tokenért
a 168-ból, de akkor is bosszantó.
Csak kijavítják a hibát 6 hét alatt.
Akkor még lesz elég időm összeszedni, ami kell.

 


 

Probléma megoldva.
Bár amikor néztem a streamet,
a Twitch felismerte a nevem, és a logóm is megjelenítette,
ÉS az idő is ketyegett a drop felé, mégsem voltam belépve,
így megnyitottam a Twitch (nem stream nézős) weblapját,
és ott másodszor vagy még egyszer beléptem.
Utána frissítés, majd jó.
Évek óta, a regisztrációm óta nem kellett újra belépjek,
nem is értem, most mitől logolódtam ki így,
hogy a streamen meg közben ketyegett az idő.
Téma zárolva.
8 hónapja 2 hete #307652 Írta: karmen.kuncogi
Megválaszolva: karmen.kuncogi
BANN  hullám miért NO COMMENT ?? csak azt szeretném tudni ,hány csillám PONI van köztük ? 
Téma zárolva.
8 hónapja 2 hete #307653 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

BANN  hullám miért NO COMMENT ?? csak azt szeretném tudni ,hány csillám PONI van köztük ? 
 

Case in point.
Téma zárolva.
8 hónapja 1 hete #307659 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
Tier 10-es csatában 8-as géppel voltam.
7.600+ kombináltat csináltam:
3.632 10-eseken (tehát 2 szinttelel nagyobb),
3.180 9-eseken (tehát 1 szinttel nagyobb),
   794 8-asokon (tehát saját szint).

Erre hogy a fenébe kaptam HARMAD osztályt???
 
Téma zárolva.
8 hónapja 1 hete #307663 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Nyomorultak.... 

   
Mellékletek:
Téma zárolva.
8 hónapja 4 napja #307666 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Miért pont egy ilyen csatának kell vesztesnek lennie? :) 

   
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 4 hete #307677 Írta: vader.darth
Megválaszolva: vader.darth
Szerintetek ez normális? Hónapok óta ez megy, a napi küldetéseket sem lehet megcsinálni, nagyon fos lett ez a game. 54k csatával a hátam mögött is egyre szarabb az egész. Jó lenne a MM-en is javítani nem pedig a baromságokat foltozni, egyszerűen már nincs kedvem játszani pedig nagyon szerettem az elején, de amikor 21 csatából 2 a win akkor azért elmegy a kedvem rendesen.
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #307678 Írta: karnevalkupa@gmail.com
Megválaszolva: karnevalkupa@gmail.com
Szerintem ha nem artyznál annyit, hanem a csatára nagyobb befolyással rendelkező tankokkal játszanál egy fokkal többet is tudnál nyerni. Egyébként meg maraton van, mire is számítasz?
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #307683 Írta: vader.darth
Megválaszolva: vader.darth
Üdv.
Teljesen mindegy mivel játszom, az arty viszont a nagy kedvenc, szóval tök mindegy mivel tolod ha a drága cseh, polák és román zsenik 1 perc után mint az öngyilkos lemmingek egy oldalon megindulnak és sebzés nélkül rommá lövetik magukat. Általában 3 perc egy csata ami 1-2 perc után sima 0-10re áll. A WG igazán csinálhatna egy román-lengyel szervert amin az apuci accountjával játszó 10 éves kis köcsögök nyugodtan halomra öngyilkolhatnák magukat, hogy azok akik szeretnek és próbálnak jól játszani ( itt nem rólam van szó) szépen irthatnák az ellent. Jómagam 50 éves fejjel is nagy gyereknek számítok, de ettől függetlenül ha ki lenne balanszolva a csata akkor igazán szórakoztató lehetne a játék. Így viszont egy átlagos játékos csak mérgelődik.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.