Jelenleg

6
látogatónk van

Dühöngő

2 hete 1 napja #307852 Írta: LesPgt
Megválaszolva: LesPgt
Én vagyok a debil, és feljelentett, mert elmentem flankelni, és mire körbe értem,  mind megpurcantak. Tényleg én vagyok a debil? Ezt most komolyan kérdezem.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #307853 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Én vagyok a debil, és feljelentett, mert elmentem flankelni, és mire körbe értem,  mind megpurcantak. Tényleg én vagyok a debil? Ezt most komolyan kérdezem.

Hibák (időre bontva):
  • 09:34; Módot váltasz. (ha lenne ellenfél a közelben, akkor már a bombát szedné)
  • 09:29; A kör legmesszebbi pontján állsz (lassabban érsz a következő pozícióba)
  • 09:25; 2 secet vesztesz mire kiérsz a már felvett képességből
  • 09:22: Megvan a spot, de se az artira nem indulsz el azonnal, se a módot nem váltottad vissza (09:07-ig)
  • 09:00; olyan messze vagy a csapattól, hogy nem látod a csapatok életerő összesítését, ergó még jó játékkal is rossz döntést tudsz csak hozni.
  • 08:50; a csata fő helyén mínusz 5k hp hátrányban vagytok, a meccs eldőlt
Ettől a ponttól technikailag mindegy mit csinálsz...Az első leadott lövésed 08:05.
A helyezkedésed a meccs lényegi részének egészén rossz volt.

Mivel ez 7v7 ranked, és az emberelőnyt a te illetve az AMX távolléte miatt az ellenfél megszerezte, a meccs végeredménye is rajtatok nehezedik leginkább. Technikailag az adott meccsbe csak pontot veszteni mentél be. (Ez előfordulhat akkor is ha mindent jó csinálsz)
Ami a nyelvezetet illeti, minden vesztes meccsben elhangoznak szitkozódások, ez a ranked velejárója...

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LesPgt

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #307861 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Sziasztok! megvettem a Libertét.. 35% a win-em, a wn8 meg egy rakás szar. Nézem a Streamereket, olyan köröket csinálnak, nekem meg be sem megy a lövésem 1 hét alatt csak vesztettem.. ma is 5 vereség győzelem nélkül. nekem nem hogy termelne, csak veszteséget okoz. Ez tényleg annak van kitalálva aki fizet is érte. 144 csatából 88 vereség.. isteni....

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #307864 Írta: Tankimádat
Megválaszolva: Tankimádat

Figyelem: Spoiler!

Nekem teljesen megfelelő a mai nap, és egy fillért se adtam még a WOT-ért.  Jah és nem is fogok soha  

Mellékletek:

1 hete 3 napja #307867 Írta: vader.darth
Megválaszolva: vader.darth
No problemo k  olléga, nekem a mai csaták így zajlanak, teljesen mindegy hogy mivel tolom:
Mellékletek:

© 2023 WOTINFO. Minden jog fenntartva.