Jelenleg

19
látogatónk van

Prémium harckocsik

4 éve 2 hónapja #293913 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

Üdv, az volna a kérdésem, hogy az SP van manapság olyan, mint 0.8.8 előtt. Válaszokat előre is köszi.


Az első és legfontosabb amit észben kell tartani vele, hogy EZ NEM EGY MED vagyis közepes tank. Ez egy álcázott nehéz tank.
Természetesen megvannak a gyengéi, de ha választanom kell egy Super Pöri és egy M46 patton KR között, akkor az előbbit választom.

210+ átütés szerintem tier 9-ben elég mindenre, a HEAT-et lövöldöző tankok ellen a frontja nagyon jó, alacsonyabb tierű tankokat meg simán le tud tankolni. Szintén egyvalamit kell megjegyezni vele, nem szabad sideolni vele, mert ott - úgy már egy 6-os is simán átviszi az oldalad.
Egybként gyengepontjai még mindig ugyan azok. Kupola, toronypofák és a géppuskanyílás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #293940 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Lehet, hogy a Defender újra kapható lesz? Az IS-3 meg kap egy 3D-s "Csuka" stílust?
Feb. 23-Mar. 1: February Defenders — In honor of Defender of the Fatherland Day, special offers on the Object 252U, Object 252U Defender, STG, STG Guard, and a Special Style: “Shchuka” for the IS-3!
thearmoredpatro...-sale/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #293943 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Lehet, hogy a Defender újra kapható lesz? Az IS-3 meg kap egy 3D-s "Csuka" stílust?
Feb. 23-Mar. 1: February Defenders — In honor of Defender of the Fatherland Day, special offers on the Object 252U, Object 252U Defender, STG, STG Guard, and a Special Style: “Shchuka” for the IS-3!
thearmoredpatro...-sale/

NA - tehát az amerikai szerverre vonatkozó infók ezek. Előfordulhat, hogy az EU-n is elérhető lesz, de az NA szerver akciói alapján párhuzamot vonni az EU-ra és a RU-ra nem szabad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294026 Írta: Pindzsin
Megválaszolva: Pindzsin
Akkor van esély hogy a T28Htc-met visszakapjam? Csak most olvastam hogy vissza lehet igényelni ilyen trükkös módon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294046 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Akkor van esély hogy a T28Htc-met visszakapjam? Csak most olvastam hogy vissza lehet igényelni ilyen trükkös módon.


Én tegnap kértem vissza. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294050 Írta: Pindzsin
Megválaszolva: Pindzsin
Én is tettem egy próbát, csak visszaírták hogy nincs elég kreditem amikor ott figyel az accon 2.5milla.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294051 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Én is tettem egy próbát, csak visszaírták hogy nincs elég kreditem amikor ott figyel az accon 2.5milla.


Melyik tankod akarod visszaállítani? T28?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294056 Írta: Pindzsin
Megválaszolva: Pindzsin

Én is tettem egy próbát, csak visszaírták hogy nincs elég kreditem amikor ott figyel az accon 2.5milla.


Melyik tankod akarod visszaállítani? T28?


Nagyon köszönöm a segítséget Matt_Kirby-nek, hogy leírta a tapasztalatait, sikerült visszakérni a 4 vagy 5 éve eladott T28 Conceptet. Szerintem azért nem sikerült elsőre mert amikor írtam a ticketet akkor még 40.000 kredittel kevesebb volt az accounton, és estére farmoltam egy kicsikét hozzá, elküldtem megint a ticketet és most reggel belépésnél már ott is volt a tank. :thx:
Ui. Most egy nagyon régi szívfájdalmam enyhült hogy vissza tudtam szerezni ily módon a tankot, mert véletlen eladás volt egy másik tank helyett, és azóta is bánom hogy nem figyeltem eléggé oda. De most végre sikerült visszakapnom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294857 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Harcostársak!

A prémium shopban megjelent egy valag tank. (Na jó, jó. Csak 6 db. {Van az 8 is csak rossz fülre tenyereltem...}) Én főleg a Progit és a Cromwel B tartom érdemesnek a vételre. Sajnos a kiírásból számomra nem derül ki, (Nem beszélni angliaul.) hogy a Cromwellhez adott 100%+BIA-s legények 0 perkessek-e. (Régebben azzal adták.)

Szerk: Most vettem észre a Type 64 is, ami alap csomagban szintén megéri a pénzét. Én ezzel a döggel 3 tanknyi legénységet húztam 2 skill/perk-esre, mielött tovább raktam volna őket. (A light legénységgel még most is vissza vissza járok használni. A rádiósom már a 4 skill/perk-nél tart.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294858 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
Nálam nincsenek ilyenek.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294860 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Nálam nincsenek ilyenek.


Nálam vannak.
Hogy az ördögbe tudok képeket csatolni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294861 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Harcostársak!

A prémium shopban megjelent egy valag tank. (Na jó, jó. Csak 6 db. {Van az 8 is csak rossz fülre tenyereltem...}) Én főleg a Progit és a Cromwel B tartom érdemesnek a vételre. Sajnos a kiírásból számomra nem derül ki, (Nem beszélni angliaul.) hogy a Cromwellhez adott 100%+BIA-s legények 0 perkessek-e. (Régebben azzal adták.)

Szerk: Most vettem észre a Type 64 is, ami alap csomagban szintén megéri a pénzét. Én ezzel a döggel 3 tanknyi legénységet húztam 2 skill/perk-esre, mielött tovább raktam volna őket. (A light legénységgel még most is vissza vissza járok használni. A rádiósom már a 4 skill/perk-nél tart.)


A Type 64 eleve bent van mindig a shopban, az nem időszakos. Comwell B, Prog oké. Valószínű valami egyedi ajánlat lehet. Nincs épp regisztrációs évfordulód?

Screenshot: Win 10 alatt baromi egyszerű. 1. Jobb alsó sarokban értesítések panel kinyit, 2. alsó panel kibont (ha nincs eleve nyitva) 3. képernyőmetszet gomb megnyom, képernyő tetején kiválasztod a metszet típusát, vagy csak simán balklikk, aztán alul megjelenik egy értesítésben a kép, arra rákattintasz és mentés másként lemented valahova, aztán csatolod ide.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294862 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Harcostársak!

A prémium shopban megjelent egy valag tank. (Na jó, jó. Csak 6 db. {Van az 8 is csak rossz fülre tenyereltem...}) Én főleg a Progit és a Cromwel B tartom érdemesnek a vételre. Sajnos a kiírásból számomra nem derül ki, (Nem beszélni angliaul.) hogy a Cromwellhez adott 100%+BIA-s legények 0 perkessek-e. (Régebben azzal adták.)

Szerk: Most vettem észre a Type 64 is, ami alap csomagban szintén megéri a pénzét. Én ezzel a döggel 3 tanknyi legénységet húztam 2 skill/perk-esre, mielött tovább raktam volna őket. (A light legénységgel még most is vissza vissza járok használni. A rádiósom már a 4 skill/perk-nél tart.)


A Type 64 eleve bent van mindig a shopban, az nem időszakos. Comwell B, Prog oké. Valószínű valami egyedi ajánlat lehet. Nincs épp regisztrációs évfordulód?

Screenshot: Win 10 alatt baromi egyszerű. 1. Jobb alsó sarokban értesítések panel kinyit, 2. alsó panel kibont (ha nincs eleve nyitva) 3. képernyőmetszet gomb megnyom, képernyő tetején kiválasztod a metszet típusát, vagy csak simán balklikk, aztán alul megjelenik egy értesítésben a kép, arra rákattintasz és mentés másként lemented valahova, aztán csatolod ide.

A kép megvan. Csak az "aztán csatolod ide." Na azt hogyan?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294863 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Hozzászólásnál aztán itt alul mellékletek és fájlok hozzáadása. Betallózod és kész.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294864 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Na akkor én a következőket látom bejelentkezés nélkül:
A képekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Nekem mért nem írja ki, hogy meddig vannak a shopba a tankok?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.