Jelenleg 354 vendég és 3 tag online

Prémium harckocsik

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #300443 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

dabombgirl beküldte: Szerintetek a Chryslert vagy a Patriotot érdemesebb megvenni a kötvényboltból? 7100 kötvényem van, lassan aktuális a kérdés. Vagy érdemesebb várni valami jobb tankra? A Defendert nagyon szeretném, vajon van rá bármi esély, hogy jövőre bekerül a boltba?

A játék tech tree-jén belül gold-ért megvásárolható tankok kevés kivétellel, de elavultak vagy hulladékok. A kötvényboltos tankokra ugyanez igaz, csak itt nem gold-ból, hanem kötvényért vásárolsz. Az eddigi tendencia azt mutatja, hogy mind a tech-trees goldos, mind a kötvényboltos prém tankok listájának frissítésekor hasonlóan off-meta/pénzért kevésbé eladható tankok kerülnek be. Ez alapján a Defender csak akkor lehet majd a kötvényboltba, amikor már nem fog az erős tankok közé tartozni.

A Crysler a gyengébb átütés miatt gyakran igényli a gold lőszert (ha ki akarsz belőle mindet hozni), főleg tier 9-10 ellen, a Patriot el van anélkül. Ha farmra kéne, akkor a Patriot a jobb választás. A Crysler akkor fun és erős, ha top tier, mert akkor nagyon durva a páncélja, de tier 9-10-nek általában már nem okoz problémát az átütése. Crysler-t emiatt csak "kiegészítő" prém tanknak ajánlanám olyan játékosnak, akinek amúgy megvan a biztos farmoló tankja, de kipróbálna valami mást is, amire aztán vagy ráérez vagy nem, de ha az utóbbi, akkor nem számít neki, nem érzi majd rossz befektetésnek. A Patriot stabilabb farmoló tank tud lenni még tier 9-10-ben is, de persze azzal is meg kell tanulni játszani a kis alfája miatt.

Ha a Patriottal szemezel, akkor módod van rá ingyen megszerezni a festés nélküli verzióját, a T26E5-öt a toborzói programból, ahol akár saját magadnak összeszedheted egy új acc-al (átlagos játékteljesítménnyel 4-500 csata, mennyiségileg kb. mint egy maraton, csak lehet kis tierben is tolni, de itt egyáltalán nincs időkorlát, szóval ráérős a dolog).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, dabombgirl, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 4 hete #300445 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
A Patriot -nak jobb az alap átütése, nagyobb DPM, jobb a lövegkitérése. Farmolni szerintem sokkal jobb mint a Chrysler. Gyorsabb is. Ezzel együtt én szeretem a Chyrslert. Gyakorlatlan ellenfelek nem nagyon bírnak a páncéljával és golddal már elég az átütés is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dabombgirl

4 hónapja 4 hete #300448 Írta: dabombgirl
Megválaszolva: dabombgirl
köszi, akkor Chrysler lesz, mert sok farmolós tankom van, meg most kreditből amúgy is van bőven.

3 hónapja 2 hete #301150 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Sziasztok! Valaki használja a t77 est? Olyan kérdésem lenne hogy mik a tapasztalataitok vele? Tegnap és ma toltam vele hosszas kihagyás után. Azt vettem észre hogy biával folyton mellé lő. Közelről is célozva a gun belever a földbe. Na mondom ma kicsit rendbe vágom. Fejlesztett célzó rendszer + stab + fejlesztett fordulási mechanizmus. Ezek után olyan dolgok jöttek hogy: pl 9 es lengyel heavy oldala crit hit, torony oldalaról pattanok, de még a torony hátuljáról is. De rengeteg olyan van hogy keresztben előttem a tank, sorozom és csak crit hit és 0 dmg. Vagy pattan vagy crit hit. A rideg hogy sokszor szemből is csak crit... Ez az oka hogy alig látni csatában? Ha mással tolom ilyet nem veszek észre. :$ lehet csak 2 sz#r napom volt?

3 hónapja 2 hete #301189 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Nem veled és nem a tankkal van a gond. Simán csak cumira rakott az RNG faktor és annyi. Mint amikor az 1100-as Obj268 HE 0 sebzéses kritikált lő a papír kukásnak majd 500-at a kőkemény IS7 kobakjába. Kiszámíthatatlan, ennyi :)

3 hónapja 2 hete #301191 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen prémium járművekből melyiket lenne érdemes kiválasztani ingyen a toborzóprogrammból kreditfarmolásra és összes adatok szerint melyik a jobb (full ingyen játszok egy figyinget nem költöttem erre a )?
Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
- 8,8 cm pak 43 Jagdtiger
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 
A kötvényboltból mennyire érné meg az árát  az STG Guard vagy a Pz. 58 Mutz ?

3 hónapja 2 hete #301195 Írta: BudaiD
Megválaszolva: BudaiD
Ma elkezdtem a toborzói programot, de nem látom sehol hogy hol tart az előrehaladásom.
Lehet hogy csak azért, mert még 1 szintet sem csináltam meg?
Az első szint 22/250en van.

3 hónapja 2 hete #301199 Írta: PZoli

BudaiD beküldte: Ma elkezdtem a toborzói programot, de nem látom sehol hogy hol tart az előrehaladásom.
Lehet hogy csak azért, mert még 1 szintet sem csináltam meg?
Az első szint 22/250en van.

A garázsban bal alul a "kézfogós" ikon-nál megjelenik téglalapban a név és az aktuális előre haladás, de ha ráklikkelsz a téglalapra, akkor kijönnek a részletek a teljes előre haladásról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BudaiD

3 hónapja 2 hete #301202 Írta: PZoli

DraX_HUNM beküldte: Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen prémium járművekből melyiket lenne érdemes kiválasztani ingyen a toborzóprogrammból kreditfarmolásra és összes adatok szerint melyik a jobb (full ingyen játszok egy figyinget nem költöttem erre a )?
Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 

Amx Cda 105 és Kanonen 105 is klasszikus td játékmód. Megoszlanak a vélemények, hogy melyik a "jobb". Bár egyik sincs meg nekem, videók alapján nagyságrendileg hasonlóak. A Kanonen 105 nemrég volt téma, elég sokan hozzászóltak:
www.wotinfo.hu/...er-105

FV 4202 és T 54 mod-1. Egyik sem túl kiemelkedő med és más játékstílust igényel (a T54 mod1 közelharcibb). Megoszlanak a vélemények. Ha nem bírod a közelharcot, akkor az FV 4202 jobb választás sniperkedni, ha viszont szeretsz a sűrűjébe is bekerülni, akkor ott a T54 mod1 mozog otthonosabban. A T54 mod1-nek jóval alacsonyabb az átütése, emiatt távolsági farmolásra nem igazán jó. Az FV-nek kisebb a dpm-je és a páncélzata a közelharchoz.

A "kevésbé érdekelnek" kategóriát jól érzed, ezek gyengébbek/nehezebb velük játszani. T92-nél kb. csak jobb lightok vannak, a jt88 nagyon szituációfüggő, nehéz vele jól játszani és szerencse is kell hozzá (arty-k ne szedjenek szét), a Panther 88 pedig hiába rendelkezik elég jó dpm-el, lomha jószág, így mobilitásból nem tud védekezni, páncélja pedig csak annyi van, ami a súlyát növeli, azaz lassítja és az álcázása is gyenge.

A felsorolásodból kimaradt a 3 heavy (nyilván okkal, mert gondolom azokkal nem szeretsz játszani), de szerintem farmolásra a T26E5 és az Amx M4 49 elég jó. A 112 a kis átütés miatt nem, hiába a preferált MM.

Amúgy, ha valaha mégis lenne aranyad és a toborzói programot akarnád kombinálni a tankbecseréléses eseménnyel, akkor a 10 db toborzós tank közül az Amx M4 49 a legdrágább aranyban, így azt éri meg leginkább kivenni, majd becserélni (pl.: ílyen módon a 9100 aranyas Wz-120-1G FT-t 3850 aranyért meg lehetett szerezni ilyen kombinációval).

KÖTVÉNY:

Kötvényboltból a Mutz-ot felejtsd el, túl átlagos, nincs olyan oldala, amit ki lehetne domborítani. Az Stg Guard egyértelműen jobb nála és ha minden igaz a következő patch-ben buffolják is egy kicsit a töltését, motorerejét és szórását.
Amúgy szerintem az összes, jelenleg a kötvényboltban vásárolható tank gyenge/középszerű, egyik sem meta, ezért alapvetően én nem tanácsolom a megvásárlásukat, ha már van valami használható farm tankja valakinek.

Megemlíteném még a Kampfpanzer 50 t, amit tier 9 német med. Ez nem prém tank, hanem nyeremény tank (tehát farmolásra nem jó, annyi kreditet hoz, mint a normál tankok). Drága (20.000 kötvény). A 2020-2021-es rangsorolt csatákon keresztül kaphatsz hozzáférést a megvásárolhatóságra, ha a 3 szezon bármelyikében sikerül eljutni a 3. divízió legvégére (ez a leggyengébb csoport a kvalifikáció után). Még az utolsó szezon van hátra valamikor tavasszal. Ezt a tankot azért említem meg a nehezebb hozzáférhetősége, a magas ára és a csak nyereménytank státusz (nem hoz kreditet) mellett, mert ez viszont olyan tank kötvényért, ami kifejezetten erősnek mondható (ellentétben a sima kötvényboltból megvásárolható tankokkal szemben), tehát ha valakinek van kötvénye és van már 8-as prém tankja, amivel szeret és tud is farmolni, akkor ahelyett, hogy másik gyenge/középerős 8-ast vagy 10-est venne kötvényért,.vagy vegye meg ezt, mert ez kifejezetten jó tank vagy vegyen lila felszereléseket vagy várjon, hátha egy későbbi kötvénybolt frissítésnél bekerülnek jobb darabok.

Teszem hozzá, hogy a fenti mind privát vélemény, lehetnek más tapasztalatok, de nagyságrendileg rendben van.

Hogy jól válassz (elégedett legyél), tudni kell, hogy mi az a játékstílus, ami inkább fekszik neked.

Mit szeretsz jobban, TD-zni vagy medezni?
Ha TD-zni, akkor válaszd a szimpatikusabbat.
Ha medezni, akkor ha a közelharcot, akkor a T54 mod1-et, ha a távolsági harcot, akkor inkább az FV4202-t.

Jelenleg milyen 8-as prém tankod van? (pl.: Ha csak egyetlen borrasque-d van, mert kifarmoltad ingyen a maratonból, akkor azt mondanám, hogy válaszd valamelyik TD-t, mert felesleges még egy med, ami ráadásul gyengébb.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

3 hónapja 2 hete #301204 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

PZoli beküldte:

DraX_HUNM beküldte: Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen prémium járművekből melyiket lenne érdemes kiválasztani ingyen a toborzóprogrammból kreditfarmolásra és összes adatok szerint melyik a jobb (full ingyen játszok egy figyinget nem költöttem erre a )?
Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 

Amx Cda 105 és Kanonen 105 is klasszikus td játékmód. Megoszlanak a vélemények, hogy melyik a "jobb". Bár egyik sincs meg nekem, videók alapján nagyságrendileg hasonlóak. A Kanonen 105 nemrég volt téma, elég sokan hozzászóltak:
www.wotinfo.hu/...er-105

FV 4202 és T 54 mod-1. Egyik sem túl kiemelkedő med és más játékstílust igényel (a T54 mod1 közelharcibb). Megoszlanak a vélemények. Ha nem bírod a közelharcot, akkor az FV 4202 jobb választás sniperkedni, ha viszont szeretsz a sűrűjébe is bekerülni, akkor ott a T54 mod1 mozog otthonosabban. A T54 mod1-nek jóval alacsonyabb az átütése, emiatt távolsági farmolásra nem igazán jó. Az FV-nek kisebb a dpm-je és a páncélzata a közelharchoz.

A "kevésbé érdekelnek" kategóriát jól érzed, ezek gyengébbek/nehezebb velük játszani. T92-nél kb. csak jobb lightok vannak, a jt88 nagyon szituációfüggő, nehéz vele jól játszani és szerencse is kell hozzá (arty-k ne szedjenek szét), a Panther 88 pedig hiába rendelkezik elég jó dpm-el, lomha jószág, így mobilitásból nem tud védekezni, páncélja pedig csak annyi van, ami a súlyát növeli, azaz lassítja és az álcázása is gyenge.

A felsorolásodból kimaradt a 3 heavy (nyilván okkal, mert gondolom azokkal nem szeretsz játszani), de szerintem farmolásra a T26E5 és az Amx M4 49 elég jó. A 112 a kis átütés miatt nem, hiába a preferált MM.

Amúgy, ha valaha mégis lenne aranyad és a toborzói programot akarnád kombinálni a tankbecseréléses eseménnyel, akkor a 10 db toborzós tank közül az Amx M4 49 a legdrágább aranyban, így azt éri meg leginkább kivenni, majd becserélni (pl.: ílyen módon a 9100 aranyas Wz-120-1G FT-t 3850 aranyért meg lehetett szerezni ilyen kombinációval).

KÖTVÉNY:

Kötvényboltból a Mutz-ot felejtsd el, túl átlagos, nincs olyan oldala, amit ki lehetne domborítani. Az Stg Guard egyértelműen jobb nála és ha minden igaz a következő patch-ben buffolják is egy kicsit a töltését, motorerejét és szórását.
Amúgy szerintem az összes, jelenleg a kötvényboltban vásárolható tank gyenge/középszerű, egyik sem meta, ezért alapvetően én nem tanácsolom a megvásárlásukat, ha már van valami használható farm tankja valakinek.

Megemlíteném még a Kampfpanzer 50 t, amit tier 9 német med. Ez nem prém tank, hanem nyeremény tank (tehát farmolásra nem jó, annyi kreditet hoz, mint a normál tankok). Drága (20.000 kötvény). A 2020-2021-es rangsorolt csatákon keresztül kaphatsz hozzáférést a megvásárolhatóságra, ha a 3 szezon bármelyikében sikerül eljutni a 3. divízió legvégére (ez a leggyengébb csoport a kvalifikáció után). Még az utolsó szezon van hátra valamikor tavasszal. Ezt a tankot azért említem meg a nehezebb hozzáférhetősége, a magas ára és a csak nyereménytank státusz (nem hoz kreditet) mellett, mert ez viszont olyan tank kötvényért, ami kifejezetten erősnek mondható (ellentétben a sima kötvényboltból megvásárolható tankokkal szemben), tehát ha valakinek van kötvénye és van már 8-as prém tankja, amivel szeret és tud is farmolni, akkor ahelyett, hogy másik gyenge/középerős 8-ast vagy 10-est venne kötvényért,.vagy vegye meg ezt, mert ez kifejezetten jó tank vagy vegyen lila felszereléseket vagy várjon, hátha egy későbbi kötvénybolt frissítésnél bekerülnek jobb darabok.

Teszem hozzá, hogy a fenti mind privát vélemény, lehetnek más tapasztalatok, de nagyságrendileg rendben van.

Hogy jól válassz (elégedett legyél), tudni kell, hogy mi az a játékstílus, ami inkább fekszik neked.

Ha medezni, akkor ha a közelharcot, akkor a T54 mod1-et, ha a távolsági harcot, akkor inkább az FV4202-t.

Jelenleg milyen 8-as prém tankod van? (pl.: Ha csak egyetlen borrasque-d van, mert kifarmoltad ingyen a maratonból, akkor azt mondanám, hogy válaszd valamelyik TD-t, mert felesleges még egy med, ami ráadásul gyengébb.)

Szia! Nagyon szépen köszönöm a tartalmas és bő választ. 
2018 óta játszok kisebb nagyobb kihagyásokkal, és emiatt a maratonokat is kihagyom (mivel nem vagyok se profi és az időm sem engedi) .
Lightokkal csak ismerkedő viszonyban vagyok.
Őszintén nagyon közepes tank stílus imádó vagyok legyen annak bármilyen változata (Csak legyen átütése mert luxus gold lőszert tölteni )
Heavykel mostanában egyre többet játszok próbálom megszokni őket
TD stílushoz is hozzászoktam főleg a sniperkedős részéhez de a rohamlövegek is bejönnek de még csak tervben van egy ág teljes kifejlesztése.
Arty (küldetés miatt de kit érdekel )
Prémium tankajim: 
Tier 2-5 között a szokásos nyereménytankok a nem érdekes téma
Tier 6 : Type 64 és Bret. Panther (Mind a kettőt szeretem de mostanában mást is ki szeretnék próbálni)
Tier 8: Azért is nem emlígtettem meg a T26E5-öt és az AMX m4 49-et mivel megvan mind a kettő. Eleinte nem jött be az Amx mint T26E5 de most inkább jobban szeretem a franciát :D .

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #301214 Írta: PZoli

DraX_HUNM beküldte:

PZoli beküldte:

Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 

www.wotinfo.hu/...er-105

KÖTVÉNY:

Szia! Nagyon szépen köszönöm a tartalmas és bő választ. 
2018 óta játszok kisebb nagyobb kihagyásokkal, és emiatt a maratonokat is kihagyom (mivel nem vagyok se profi és az időm sem engedi) .
Lightokkal csak ismerkedő viszonyban vagyok.
Őszintén nagyon közepes tank stílus imádó vagyok legyen annak bármilyen változata (Csak legyen átütése mert luxus gold lőszert tölteni )
Heavykel mostanában egyre többet játszok próbálom megszokni őket
TD stílushoz is hozzászoktam főleg a sniperkedős részéhez de a rohamlövegek is bejönnek de még csak tervben van egy ág teljes kifejlesztése.
Arty (küldetés miatt de kit érdekel )
Prémium tankajim: 
Tier 2-5 között a szokásos nyereménytankok a nem érdekes téma
Tier 6 : Type 64 és Bret. Panther (Mind a kettőt szeretem de mostanában mást is ki szeretnék próbálni)
Tier 8: Azért is nem emlígtettem meg a T26E5-öt és az AMX m4 49-et mivel megvan mind a kettő. Eleinte nem jött be az Amx mint T26E5 de most inkább jobban szeretem a franciát :D .

Szívesen! A Type 64 kiváló könnyű tank és a Bret Panter is korrekt. A két 8-as prém heavyddel elleszel, nincs náluk jobb sem a toborzóban sem a kötvényboltban. Az ajánlásokkal kapcsolatban nem igazán tudok újat mondani, mert az elérhetőek közül egyik sem a legélesebb kés. Medek közül a T54 mod1 ami "klasszik" közelharcos orosz medes, én talán ezt választanám, mert lehet kicsit kockázatosabb vele játszani a közelharc miatt, viszont sokkal többet lehet tanulni vele, mint a hátulról (már td-k által is ismert) sniperkedő FV 4202-vel vagy a Guarddal, de ez csak ízlés és cél dolga, ha neked a távolsági harc jobban fekszik, akkor hülyeség közelharcba beleerőltetned magad. A Guard-ot azért nem venném meg, mert lehet jól jön az kötvény még később, ha frissítik a kötvényboltot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

2 hete 5 napja #302161 Írta: nagypal
Megválaszolva: nagypal
Visszakerült a type 59 a prém shopba. 21k.ért eu.wargaming.ne...ig_13/ ha belépsz az accoddal akkor látod az ajánlatot. Ennyit arról, hogy sosem lesz bent 

1 hete 4 napja #302187 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Tegnap meglepetéssel észleltem hogy megvan nekem az IS2 is, az a fehérfoltos... Tuti h nem vettem. Akkor az honnan kerülhetett hozzám, milyen alkalomra/mikor lehetett megszerezni?

1 hete 4 napja #302188 Írta: 2001Martin0625
Megválaszolva: 2001Martin0625
Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy a Kpz 07 RH hogyan fog bekerülni a játékba? In game shopba arannyal megvásárolható tankként, vagy csak a weboldalon,esetleg jutalom tank lesz? 
Most van 15%-os leárazás in game shopban lévő tankoból. Ha a Kpz nem lesz megvásárolható aranyért, akkor más medet veszek :) Talán mod 1-et.
A válaszokat előre is köszi!  

1 hete 4 napja #302189 Írta: PZoli

2001Martin0625 beküldte: Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy a Kpz 07 RH hogyan fog bekerülni a játékba? In game shopba arannyal megvásárolható tankként, vagy csak a weboldalon,esetleg jutalom tank lesz? 
Most van 15%-os leárazás in game shopban lévő tankoból. Ha a Kpz nem lesz megvásárolható aranyért, akkor más medet veszek :) Talán mod 1-et.
A válaszokat előre is köszi!  

Egy olyan tankról kérdezel, ami még meg sem jelent, szóval erre senki nem fog tudni neked válaszolni. Azt el lehet mondani, hogy az új prém tankok csak évekkel később vagy egyáltalán nem kerülnek be a játékon belüli prém shopba. A játékon belüli prém shopból aranyért venni medet nem igazán éri meg. Ha a mod1-re vágysz, azt ingyen is ki tudod farmolni a toborzói programból.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.