Jelenleg

45
látogatónk van

Prémium harckocsik

3 hete 5 napja #304532 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Üdv! Valaki tud azzal kapcsolatban valamit hogy most 22 ben mikor frissitik a kötvènyes tankok listáját a játékban? 

A Ranked Battles Season 2 beharangozója mellé elpöttyintettek egy megjegyzést, hogy új kötvényes cuccok lesznek elérhetőek ---- elméeltileg ez lehet körvényes felszerelés is, de kötvényes tank valószínűbb.

Fight alongside—and against—the best commanders around in Ranked Battles Season 2 to earn heaps of rewards, including new items available for bonds in the in-game Store.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ravenholm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 5 napja #304534 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Köszi az infot! 

3 hete 5 napja #304536 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Köszönöm! A ranked s.2 az meg ősszel lesz gondolom. Arról infót nem találok. Azért érdekel hogy mikor váltanak mert a 8k kötvény megvan. Viszont patriotom volt már, stg is, t103 van, wz nem kell mert 112 a garázsban figyel. +  td t vagy medet szeretnék.. Ami valamennyire ok és még nem volt meg.

3 hete 5 napja #304537 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Sziasztok.
Véleményeket szeretnék azoktól akiknek meg van az FV201 (A45) angol vas!
Milyen felszerelés és legénységi képeségeket ajánlotok?
Segítséget ellőre is köszönöm!  

Javaslatom, hogy ezzel a tankkal ne menj csatába. Én elkövettem azt a hibát, hogy 3-4 éve még elég kezdőként megvettem. 2 "mentségem" volt rá: rendkívül akciósan adták + kezdőként a brit tankok voltak a mániám (mivel a brit tankok nem kezdőbarát ágak, így ez  önmagában is hiba volt).
Mentségemre legyen, hogy 5 csata alatt felismertem, hogy ez nagyon gyenge tank.

Egyszóval, legjobb tanácsként azt tudom  mondani, hogy ne ezzel a tankkal menj csatába.

Tier limites kellene hogy legyen szerintem! 

3 hete 4 napja #304540 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

A ranked s.2 az meg ősszel lesz gondolom. Arról infót nem találok. 

Januárra lett beharanozva a Ranked Battles Season 2. Ennél pontosabb infót tényleg nem adtak Ám úgy számolom, hogy január 11-én v. 12-én indul a ranked. (engem most nem érdekel a ranked, de apróbb jelekből ezt raktam össze)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ravenholm

3 hete 4 napja #304554 Írta: Ravenholm
Akkor nem kell sokáig várni. :) Köszönöm!

2 hete 4 napja #304625 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
A legendás E25 is bent van most a SHOP-ban egy hétig, ráadásul nagyon régen lehetett megvenni csak önmagában is, egyéb cuccok nélkül, de most 7.271 Ft-ért  is elvihető akár.
worldoftanks.eu...y2022/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

2 hete 4 napja #304627 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
3588 dpm, 2,26 mp töltés, 1,31 célzás, 0,26 szórás, full apcr és gyilkol. 56,61% álca, 524m látótáv periszkóppal, láthatalan. Erre vártam évek óta :)

#FINOALLAFINE

2 hete 4 napja #304629 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
E25 mostanra eléggé out of meta tank lett. Árulják, mert mostanra közel sem olyan OP, mint valamikor volt.

2 hete 4 napja #304630 Írta: PZoli

E25 mostanra eléggé out of meta tank lett. Árulják, mert mostanra közel sem olyan OP, mint valamikor volt

Tier 7-ben out of meta lenne? Hmm... Szerintem még mindig az egyik, ha nem a legbrutálisabb tank a tierjében, ami ráadásul nem találkozik Tier 9-el. Persze ízlések és pofonok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #304634 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

E25 mostanra eléggé out of meta tank lett. Árulják, mert mostanra közel sem olyan OP, mint valamikor volt

Nyilván Defit, Renegadet, O-NIt szemből nem viszem át a csőpályákon, nem is állok bele, tier 8 tankok esetén más taktika és prémium lőszer kell. Brutális dpm-je, álcája, látótávja és mozgékonysága van tier 7-ben, kell bele a 4-5 skilles legénység, a prémium felszerelés, a csoki, és némi játéktudás és _FUN_. Nem farmolni, legénységet húzni vettem meg, csak szórakoztat, amire egy játék való.

Mikor a KV2 kijön a mező közepére, csak ott kezdem el lőni, és rájön, hogy 10 mp-re van a szikla, akkor neki már vége is van. A sok menekülő lassú heavy és med látványa sniper módban mindennél többet ér :D

#FINOALLAFINE
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hete 4 napja #304635 Írta: PZoli

Nyilván Defit, Renegadet, O-NIt szemből nem viszem át a csőpályákon, nem is állok bele, tier 8 tankok esetén más taktika és prémium lőszer kell. Brutális dpm-je, álcája, látótávja és mozgékonysága van tier 7-ben, kell bele a 4-5 skilles legénység, a prémium felszerelés, a csoki, és némi játéktudás és _FUN_. Nem farmolni, legénységet húzni vettem meg, csak szórakoztat, amire egy játék való.

Mikor a KV2 kijön a mező közepére, csak ott kezdem el lőni, és rájön, hogy 10 mp-re van a szikla, akkor neki már vége is van. A sok menekülő lassú heavy és med látványa sniper módban mindennél többet ér :D

Annyival egészíteném ki, hogy ennek a tanknak annyira jók az alap jellemzői, hogy pótkaja és lila cuccok nélkül is teljesen jól elvan. Persze azokkal nyilván hatékonyabb, ahogy bármely más tank is, de nem annyira alapfeltétel, mint mondjuk egy EBR-nél.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419

2 hete 3 napja - 2 hete 3 napja #304645 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Már kb. harmad annyi használható bokor van a játékban, mint amikor az e25 kijött. Ezek eléggé közismert, és nyilvánvaló helyek, és az ellenség, ha nem teljesen hülye, akkor ezeket vakon lovi, mihelyt bekapott egy lövést. És a fejlesztett indikátor szépen mutatja is ezeket. Szóval lassan az sem tanácsos, ha az ember beáll egy bokorba, és láthatatlanul soroz valamit. A bokrok helyett minden dimbes-dombos, nincs igazán nagy lőtáv csak elvétve 2-3 pályán. Régen sokkal több lehetőség volt a látótáv széléröl lövöldözni. Agyonpáncélozott 8-as heviket nem viszi be golddal sem. A globális pontosság nerf pedig ellehetetlenitette, hogy 300m-röl kupolát lőjjön egy defendernek. Szoval a masina sokkal levésbé OP, mint valamikor volt. Aki emlékszik, hogy milyen volt, annak ez azért tud fájdalmas lenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kakszi.lajos

1 hete 1 napja #304776 Írta: Ravenholm
Üdv! A wg választolt hogy mikor lesz a becserélős event.. Most kaptam választ :D
Mellékletek:

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #304785 Írta: Harcostankos
Megválaszolva: Harcostankos
A 7 skill Strv S1 bármit belövök a játékban......pedig csak 8-as prémtank.

Mr. rejkovnak címeztem volna......

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.