Jelenleg

18
látogatónk van

Szakasztársat keresek!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #136473 Írta: destiny03
Megválaszolva: destiny03
Sziasztok, énis beállok a sorba szakasztársat keresni!
Legnagyobb tankom a 8-as Ferdinand ami sajnos stock így borzasztó vele játszani, ehhez keresek elsősorban valakit aki tudna segíteni mert a T8 már kicsit erős nekem a stock Ferdivel. De bármi mással is szívesen játszom, 7-es szinten van még egy kifejlesztett Chi-Ri, fullos T71 ha valaki felderítőt keres, illetve van egy stock SU-152 is, ami ebből az okból kifolyólag szintén egy nyűg teszem azt egy 9-es meccsben. 6-ossal is szívesen megyek, fullos Hellcat-em és egy SU-100-asom van. Illetve van néhány ötösöm amikkel még szívesen játszok:)
WN8: 838 Hasonló szintű játékostársat keresek, akivel tudjuk húzni egymást:) De tapasztaltabb játékosok segítségét is elfogadom; a 4k csatámmal még lenne hova fejlődnöm úgy érzem.
Ingame: destiny03

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #136569 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Sziasztok, énis beállok a sorba szakasztársat keresni!
Legnagyobb tankom a 8-as Ferdinand ami sajnos stock így borzasztó vele játszani, ehhez keresek elsősorban valakit aki tudna segíteni mert a T8 már kicsit erős nekem a stock Ferdivel. De bármi mással is szívesen játszom, 7-es szinten van még egy kifejlesztett Chi-Ri, fullos T71 ha valaki felderítőt keres, illetve van egy stock SU-152 is, ami ebből az okból kifolyólag szintén egy nyűg teszem azt egy 9-es meccsben. 6-ossal is szívesen megyek, fullos Hellcat-em és egy SU-100-asom van. Illetve van néhány ötösöm amikkel még szívesen játszok:)
WN8: 838 Hasonló szintű játékostársat keresek, akivel tudjuk húzni egymást:) De tapasztaltabb játékosok segítségét is elfogadom; a 4k csatámmal még lenne hova fejlődnöm úgy érzem.
Ingame: destiny03


Szia! Megkereslek majd játékon belül, ma megveszem végre a centuriont, így lesz egy olyan nyolcas amit húzni kell. Chi-ri is van meg még sok hetes és hatos (hellcat is).
Játékon belüli nevem ugyanez

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #136633 Írta: Pedikuros
Megválaszolva: Pedikuros
orosz medezéshez t6-t10 keresnék szakasztársat állandó jellegel.
velem azonos szintűekkel mennék szívesen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140841 Írta: _NightmareHUN_
Megválaszolva: _NightmareHUN_
Hali! Egy szakasztársat keresek akinek van T8smm tankja (tier limites). (talán még egy T6os is jól jön)
Legalább egy kék szintű játékos legyen wn8 alapján VAGY recent 2500+.
Garantált a 65%+os winrate! B)
Ha érdekel írj rám, _NightmareHUN_ !

Ui: természetesen van mikrofon, füles ha kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148925 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Szeretnék én is küldi miatt csapattársat Tier4-Tier7-ig hozhatja a járművet :) Kösz előre is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159911 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Arra vagyok büszke, hogy Himmelsdorfon a bázistól 50m-re állok az RHM-el (VIIItd) legénység 4képesség, álcafesték, háló....az egyik képesség minden tagon az álca...és a T54 50km/h-val száguldva hamarabb észrevesz, mint én őt. Érdekes játék ez a wot. Persze nincs manipinaláció. :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159912 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Bocs, nem ide akartam. :blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159967 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi
miért olvastam "szeksztársnak"...

azt hiszem kell még kávé :S :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #160137 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia

miért olvastam "szeksztársnak"...

azt hiszem kell még kávé :S :whistle:


Szerintem nő kellene! :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162526 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S
Üdv.Jómagam is szakasztársakat keresek a következő tankokhoz:Pz.Kpfw B2 740(f) ; T14; Ram II; Valentine II; Churchill III;Matilda IV...TS-t tudok biztosítani.(18+ életév) :) KÖszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162537 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Üdv.Jómagam is szakasztársakat keresek a következő tankokhoz:Pz.Kpfw B2 740(f) ; T14; Ram II; Valentine II; Churchill III;Matilda IV...TS-t tudok biztosítani.(18+ életév) :) KÖszi.


Egyedul nem megy a sealclub? :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TAdo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162557 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S
Téged meg ki kérdezett te hitzoneos autoaimos nagyképű seggfej?? mindenféle cheat módokkal én is kék játékos lennék...ismert vagy ám, hogy igy tolod...eredj vissza inkább a balettbe ugrálni!(Jacktor: sújtson le rám a bannhammer...nem bánom)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #162563 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Téged meg ki kérdezett te hitzoneos autoaimos nagyképű seggfej?? mindenféle cheat módokkal én is kék játékos lennék...ismert vagy ám, hogy igy tolod...eredj vissza inkább a balettbe ugrálni!(Jacktor: sújtson le rám a bannhammer...nem bánom)


OLDSKOOL promod modpack-ot hasznalok, tudtommal nincs benne tiltott mod vagy "cheat mod". Mindenki szamara elerheto modpack, ingyenes, jol van osszerakva, probald ki ha gondolod. Biztos kek leszel tole. ;)

A balettos dolgot nem ertem, sosem balettoztam, tancolni nem szeretek. Az igaz, hogy volt egy olasz ballerina baratnom, annyi kozom van hozza. :cheer:

Szerk.: hitzone-ra nincs szuksegem, tudom fejbol a gyenge pontokat (majdnem mindet).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162580 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Téged meg ki kérdezett te hitzoneos autoaimos nagyképű seggfej?? mindenféle cheat módokkal én is kék játékos lennék...ismert vagy ám, hogy igy tolod...eredj vissza inkább a balettbe ugrálni!(Jacktor: sújtson le rám a bannhammer...nem bánom)


OLDSKOOL promod modpack-ot hasznalok, tudtommal nincs benne tiltott mod vagy "cheat mod". Mindenki szamara elerheto modpack, ingyenes, jol van osszerakva, probald ki ha gondolod. Biztos kek leszel tole. ;)

A balettos dolgot nem ertem, sosem balettoztam, tancolni nem szeretek. Az igaz, hogy volt egy olasz ballerina baratnom, annyi kozom van hozza. :cheer:

Szerk.: hitzone-ra nincs szuksegem, tudom fejbol a gyenge pontokat (majdnem mindet).



Balettos n őm nekem is volt, origami... ;) Egyébként pedig csíter nob, nub, nab vagy, mit szólsz bele a nagyok dolgába. Szégyeld magad a vórpakkoddal együtt, meg a haverod a Bredli is egy csíter. Egyszer voltatok a csapatomban, akkor is kilőttetek mindenkit és csak 4. lettem a listán sebzésben, mert autóémbotot használtok, meg minden tankot láttok a minimapon, azt is aki nincs felszpotolva. Nem is értem mit élveztek a játékon.
(troll off)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162601 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Nem tudom melyik csataban lehettunk, nem szoktam nezni a neveket, bocs utolag is, ha koszontel volna es nem koszontem vissza! :)

Ezek utan, mar nem is tudok mit mondani, dobilaci is cheater, confirmed. :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.