Jelenleg

42
látogatónk van

Szakasztársat keresek!

9 éve 4 hónapja #78457 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler!


Benne vagyok:D Legyakjuk a sok T4-et:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #78476 Írta: reszegadmiralis
Megválaszolva: reszegadmiralis

Figyelem: Spoiler!


Benne vagyok:D Legyakjuk a sok T4-et:D


Ma és holnap osztálykiránduláson leszek, de majd sietek vissza :)

T-28-al kezd alakulni a dolog, kezdünk összeszokni... de 2k xp múlva sajnos elválunk egymástól... KV-1-nél majd akkor szakaszozok, ha fullos lesz modulokban nézve, legénység mindegy nekem annál, úgyis átugrok majd rajta...

KV-1S-ről mit kell tudni? Troll ágyúval használják sokan úgy tudom... Kicsit kacifántos az út a KV-85-ig... na majd ott fogok legénységet húzni... úgyis strongholdba a tier6 a jó, szóval ha 1x csatlakozok egy klánhoz, akkor...

Részeg Admirális engedélyt kér lelépni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #78497 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Figyelem: Spoiler!


Benne vagyok:D Legyakjuk a sok T4-et:D


Ma és holnap osztálykiránduláson leszek, de majd sietek vissza :)

T-28-al kezd alakulni a dolog, kezdünk összeszokni... de 2k xp múlva sajnos elválunk egymástól... KV-1-nél majd akkor szakaszozok, ha fullos lesz modulokban nézve, legénység mindegy nekem annál, úgyis átugrok majd rajta...

KV-1S-ről mit kell tudni? Troll ágyúval használják sokan úgy tudom... Kicsit kacifántos az út a KV-85-ig... na majd ott fogok legénységet húzni... úgyis strongholdba a tier6 a jó, szóval ha 1x csatlakozok egy klánhoz, akkor...

Részeg Admirális engedélyt kér lelépni


Ne siess, mert esküvő, temetés, szal. pár napig biztos nem játszunk:D

Ez az egyszer csatlakozom egy klánhoz és...dolgot felejtsd el. Ezért ne tartsd meg a tankokat, majd 10K csata után visszatermeled az árát, most jobban fáj az a - fél milla ami benne áll hidd el. Nekem jelenleg T6-T8 miatt egyből el kéne költenem kb 15 millió kreditet ha vissza akarnám venni a releváns tankokat.

T6: T150, Hellcat, Cromwell
T8: T69, AMX 50 100, Pershing, Obj 416, stb stb.

Szal hidd el, hogy kár bennük tartani a zsét, mert akkor meg máshonnan hiányzik. Szard le, majd ha megérett az elhatározás, kifarmolod újra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #78500 Írta: reszegadmiralis
Megválaszolva: reszegadmiralis
Figyelem: Spoiler!


Igenis Kapitány !

egyébként azért tartanám meg mert akkor ha visszavenném akkor a felét ugye elbuknám mikor eladom és megint meg kell venni tehát...

vegyünk egy 400k kreditbe kerülő tankot, teljesen alap cuccokkal

megveszem: -400 000 kredit
eladom: +200 000 kredit
újra megveszem: -400 000 kredit

össz: = -600 000 kredit
ez tier5, 200k kreditet feleslegesen elbuktam... nézzük magasabb szinten

tier8, megveszem: -2 500 000 kredit
eladom: +1 250 000 kredit
újra megveszem: -2 500 000 kredit
= - 3 750 000 kredit, 1 250k kreditet buktunk... szivacs

tier10 megint egy szép dolog...

ui.: elvagyok ezzel a spoilerezéssel, bocs ha rosszul csinálom :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #78513 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler!
osszul csinálom :D

30%-on szoktuk venni, az erőteljesen mérsékeli. Nekem állandóan pénzhiányom van, ezért általában az aktuális cél szokott a szemem előtt lebegni. Nekem ez fontosabb és utálok várni :D Prém tankokkal meg általában nincs kedvem játszani szóval. De rád bízom, én ebben az élvezetet látom, nem a matematikát. Majd ha egyszer csinálok reroll accountot, ott ezeket kiszámolgatom:P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #78572 Írta: Stariah
Megválaszolva: Stariah
Sziasztok!
Szakaszhoz keresek tarsakat, akik szeretnek kozepes tankkal menni, falkazni.
T-44, Pershing, M46 Patton amiket en vinnek (fullosak).
Tankkepes vagyok 5,6,7 tierben is "ha nagyon muszaj" de a celoma nagyobb tankokkal valo falkazas :)
Altalaban este 8 utan vagyok fent, es kb ejfelig. Ott keressen, akit erdekel a dolog.
Stariah

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #83219 Írta: ferritcore
Megválaszolva: ferritcore
Sziasztok!

Szakasztársat keresek Tier 6-os és Tier 8-as tankkal. VK3001P és VK4502A tankkal mennék. Mindkét tankom teljesen ki van fejlesztve és elég jól felszerelt.
Hétköznaponként 18-21 óra közt vagyok fenn, hétvégén korábban kezdek.
Ts3 van.
A játékban ferritecore78 néven vagyok fenn.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #83988 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Sziasztok!
Szakaszhoz keresek tarsakat, akik szeretnek kozepes tankkal menni, falkazni.
T-44, Pershing, M46 Patton amiket en vinnek (fullosak).
Tankkepes vagyok 5,6,7 tierben is "ha nagyon muszaj" de a celoma nagyobb tankokkal valo falkazas :)
Altalaban este 8 utan vagyok fent, es kb ejfelig. Ott keressen, akit erdekel a dolog.
Stariah


elég ha rádírok játékban?
TS hogy van megoldva?

+

szakasztársat keresek T6-7-8-9-10 tierben, alacsonyabb szinten nem játszok, legszívesebben T8-10.

Hétköznaponként 22+ órától olyan 24-01-ig.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #84000 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Figyelem: Spoiler!


szakasztársat keresek T6-7-8-9-10 tierben, alacsonyabb szinten nem játszok, legszívesebben T8-10.

Hétköznaponként 22+ órától olyan 24-01-ig.


Egy esti t6-t7 összejöhetne. :) Vmelyik este kerestelek, de afk voltál :) T7-ben kettő tankot is húznom kellene. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #84004 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Figyelem: Spoiler!


Egy esti t6-t7 összejöhetne. :) Vmelyik este kerestelek, de afk voltál :) T7-ben kettő tankot is húznom kellene. :)


ja néha összejön - hiába mondom a gyereknek, hogy éjszaka aludni kell - néha nem úgy gondolja... :lol:

mit húzol t7-ben?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #84017 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Figyelem: Spoiler!


mit húzol t7-ben?


Örömmel látom, nem csak nálunk a gyerek a főnök :P
IS a 8-as erőd miatt és T29 a cw miatt :)
Eddig mindegyik ág tetszik, mert elég mozgékonyak :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #84768 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Sziasztok!

Nem szakasztársat keresek, hanem egy századra való embert. Tier 4-6 között. Az, hogy mekkora ász nem érdekel, csak tudjon csapatban játszani. Tegnap, és ma este csak olyan csapatokat kaptam ki, ahol ennek se híre, se hamva nem volt. Elegem van a sok hősből, odamegy egyedül, mert ő király, aztán lelövik a többiek a noob-ok. Ha ez egy csata alatt csak 4 ember, az is 4 tank, míg az ellenfél csak röhög. Továbbá vannak, hatalmas okosok, akik a csata végén nyomják magukat: Ők megmondták, noob team stb. Hülyegyerek az elején kellett volna gondolkozni, nem a végén okoskodni. Egyre többször tapasztalom azt, hogy az agyhullák fogják magukat, a csata elején összevesznek, és kilövik egymást. Na most az ilyet a Dunába kéne lőni! Természetesen biztos, hogy nem csak én tapasztalom ezeket, és én sem vagyok sztárjátékos... viszont, ha van egy jó csapat, amelyik összedolgozik, és támogatják fedezik egymást, mindenki tudja mi a dolga, és nem megyünk amerre látunk módjára nyíratjuk ki magunkat, és rontjuk el más játékát, az kérem jelentkezzen!:) Nem kell minden csatát megnyerni, nem kell mindent túlélni, mindenkit kilőni, csak adjunk esélyt magunknak! Aki szeretne, vegyen fel (gdavid093), vagy írjon ide felveszem, és mutassuk meg mi az a csapatmunka!:) Majdnem minden este elérhető vagyok a játékon, néha akár már délután 3-4-től!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerGrey

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #84778 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Sziasztok!

Nem szakasztársat keresek, hanem egy századra való embert. Tier 4-6 között. Az, hogy mekkora ász nem érdekel, csak tudjon csapatban játszani. Tegnap, és ma este csak olyan csapatokat kaptam ki, ahol ennek se híre, se hamva nem volt. Elegem van a sok hősből, odamegy egyedül, mert ő király, aztán lelövik a többiek a noob-ok. Ha ez egy csata alatt csak 4 ember, az is 4 tank, míg az ellenfél csak röhög. Továbbá vannak, hatalmas okosok, akik a csata végén nyomják magukat: Ők megmondták, noob team stb. Hülyegyerek az elején kellett volna gondolkozni, nem a végén okoskodni. Egyre többször tapasztalom azt, hogy az agyhullák fogják magukat, a csata elején összevesznek, és kilövik egymást. Na most az ilyet a Dunába kéne lőni! Természetesen biztos, hogy nem csak én tapasztalom ezeket, és én sem vagyok sztárjátékos... viszont, ha van egy jó csapat, amelyik összedolgozik, és támogatják fedezik egymást, mindenki tudja mi a dolga, és nem megyünk amerre látunk módjára nyíratjuk ki magunkat, és rontjuk el más játékát, az kérem jelentkezzen!:) Nem kell minden csatát megnyerni, nem kell mindent túlélni, mindenkit kilőni, csak adjunk esélyt magunknak! Aki szeretne, vegyen fel (gdavid093), vagy írjon ide felveszem, és mutassuk meg mi az a csapatmunka!:) Majdnem minden este elérhető vagyok a játékon, néha akár már délután 3-4-től!



Üdv!
Ha bejön neked a csapatmunka akkor inkább lépj be egy olyan klánba ahol mindennapos a Strongholdozás (akár tier VI-ban), csapatozás illetve századozás...Hidd el nekem, hogy jobban jársz és a fejlődés garantál!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #94559 Írta: cefet
Megválaszolva: cefet
Sziasztok!
Szakaszba keresek társakat (küldetések miatt)
Egyenlőre páncélvadász küldetésekhez.

cefet_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #94602 Írta: ACi000
Megválaszolva: ACi000
Szia! Nekem van tier 5-6os td+ e25-öm, én az utolsó előtti küldetésnél járok. Este nyolc körül leszek majd írj rám. Én is szakasz társat keresek med/td/arty küldetés miatt. Medem tier 5-6os artym tier 5-6-7-es van

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.