Csak egy kérdés

8 hónapja 3 hete #304156 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Akkor szinte esélytelen. Ha sikerül felvenned a kapcsolatot a supporttal, akkor kérni fognak vásárlásról igazolást, ha korábban vettél bármit is a prémium boltban. Ha nincs ilyen, akkor jobban jársz egy új accounttal.
Ha elölről kezded, akkor érdemes meghívóval regisztrálni, de a regisztrácós oldalon ne felejtsd el beírni az oda való ajándék kódot (ilyenből találsz párat a neten).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 3 hete #304167 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
A micsodákért megvehető 9es TD, a K 91 milyen jószág, érdemes beszerezni? A wotwikin nincs róla leirás...
12-ből érdemes őt választani vagy inkább a 8asokból?

8 hónapja 3 hete #304168 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

A micsodákért megvehető 9es TD, a K 91 milyen jószág, érdemes beszerezni? A wotwikin nincs róla leirás...
12-ből érdemes őt választani vagy inkább a 8asokból?

Battle Pass 2021: K-91-PT bemutató (Object 268 V4 tier 9-ben) - YouTube
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

8 hónapja 2 hete #304179 Írta: Lódarázs
Megválaszolva: Lódarázs
Sziasztok

A kötvényes orosz T-103-as TD-t érdemes megvenni? Az ágyúja jónak néz ki, valaki használja? Vagy inkább a guard?

8 hónapja 2 hete #304181 Írta: VaFec
Ezzel a tankkal találkozott már valaki?

Legio Ferrata - World of Tanks - tanks.gg

8 hónapja 2 hete #304182 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Igen, november elején nagyjából minden meccsemben, mikor játszottam

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Weboldal: www.epresbogre....x.html

8 hónapja 2 hete #304183 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Ez a Mirni : Hope esemény tankja volt szóval maximum abban a játékmódban találkozhattál vele. A Special Vehicles fülnél láthatod többek között ezt a tankot is. worldoftanks.eu...guide/

8 hónapja 2 hete #304187 Írta: Tankosfej27
Megválaszolva: Tankosfej27
Sziasztok!

Tudnátok valami tanácsot adni, hogyan érdemes az EBR-eket 90/105 a he nerf óta játszani?

Korábban szinte napi szinten megvolt a tankász. Ezekkel fulloztam ki az OBJ260 küldiket és a rangsoroltban is jók voltak. A he nerf óta viszont annyira szánalmas vagyok velük, hogy a top10 is kihívás. Alig használom őket. Ez pedig zavar.

Ki mit tanácsolna? A kerekes elleni gúnyos kommentekből nem kérnék.

8 hónapja 2 hete #304203 Írta: reflmix
Megválaszolva: reflmix
Sziasztok! Ilyenkor m i a teendő ?   Nincs se mod, se semmi felrakva, próbáltam kilépni, belépni, Launchert bezárni, semmi se segít.
Mellékletek:

8 hónapja 2 hete - 8 hónapja 2 hete #304205 Írta: VaFec

Sziasztok! Ilyenkor m i a teendő ?   Nincs se mod, se semmi felrakva, próbáltam kilépni, belépni, Launchert bezárni, semmi se segít.

Mióta van ez a hibajelenség? Próbáld meg videókártya drivert frissíteni, vagy ha nem segít, akkor talán a következő patch megoldja a problémád (előreláthatólag 1-2 héten belül).

8 hónapja 2 hete #304206 Írta: reflmix
Most délután produkálta ezt először, próbálok keresgélni fórumon, már töröltem a mappát appdataban is nem segít semmi. Belépek próbálna átmenni másik szerverre, de akkor írja hogy már be vagyok lépve az EU1 re. megpróbálkoztam egy tickettel is a wg felé. Nem tudom most mit csináljak... Megpróbálom ezt a kártya frissítést. Hátha.

8 hónapja 2 hete #304207 Írta: Leopardusz
Az integritás ellenőrzőt futtasd le, javitsa ki ha vmi hiba van.

Egy kérdés tőlem is
15 százalék kedvezmény van az Olasz tizes medre. Meddig lesz ez meg (meddig halaszthatom a vásárlást :) )? Csak holnap reggel mint pl a fogyócuccokra meg stb-re?

8 hónapja 2 hete - 8 hónapja 2 hete #304208 Írta: reflmix
Lefuttattam, le is ment, nem oldotta meg a dolgot. Videókártya driver se segített. Volt valakinek hasonló ?  Mi egyebet lehetne még csinálni ?  Esetleg ha kölcsön adom ismerősnek az Accom nála működhet a dolog ? Gondolok arra hogy mondjuk őt vissza dobná a garázsba, és utána engem is bedobna oda már ? 

8 hónapja 2 hete #304209 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok!

Tudnátok valami tanácsot adni, hogyan érdemes az EBR-eket 90/105 a he nerf óta játszani?

Korábban szinte napi szinten megvolt a tankász. Ezekkel fulloztam ki az OBJ260 küldiket és a rangsoroltban is jók voltak. A he nerf óta viszont annyira szánalmas vagyok velük, hogy a top10 is kihívás. Alig használom őket. Ez pedig zavar.

Ki mit tanácsolna? A kerekes elleni gúnyos kommentekből nem kérnék.

Egy kicsit kettéválasztom a kérdést.
1. Rangsorolt csata
A könnyű tankok a 10 v 10 miatt jelentős mértékben háttérbe szorultak. Mivel kevesebb a felderíthető tankok száma, így egyértelműen xp veszteséget könyvelhetnek el maguknak. Ez az EBR-ra is igaz (még akkor is, ha a HE nerf nem lépett volna életbe). A ranked szekcióban is írtak szerint megnőtt a med és heavy-k aránya (csökkent a passzív játék), tehát a könnyű tankok mozgástere ugyan nőtt, de ezt kihasználni kevesebb idejük van. Nem gondolom, hogy maga a repesz változtatás az, ami miatt kevésbé hatékony rankeden az EBR, sokkal inkább a formáció, és a meta változása miatt.
Azt tudom tanácsolni csak, hogy ha nem érzed a könnyű tankokkal való játékot rankeden, akkor jobb ha váltasz egy másik osztályra.

2. Normál csata
A fejleszthető kerekes tankok repeszének 75mm-re való csökkentés természetesen fájt a tankoknak (és egyértelműen statisztikailag is rontotta a tank teljesítményét: kevesebbet sebeznek vele), ugyanakkor a tank másik erőssége (spot) nem változott jelentősen, és a másik 2 lőszere sem. Az EBR 105 teljesen maximalizált felszereléssel (450m + látótáv, 40%+ álca, CVS) ugyanolyan effektív mint régen, talán könnyebb is a dolga, mert kisebb a verseny csapaton belül (kevesebben játszák a tankot). Ha valaki a kombinált sebzést veszi alapul, vagy épp gunmark szempontjából próbálkozik (esetleg statisztikai számadatokat vesz), romlást fog tapasztalni, mert ez volt a fejlesztők célja.
A Tier 9, és alatti kerekes tankok sokkal jobban megsínylették a gyengítést, tier 8 és az alatt pedig egyiket sem tenném a top választás közé normál csatára (nem elég a látótávjuk, és az emberek megtanulták ellőni őket).
Ezen a téren csak azt tudom javasolni, hogy ha van rá lehetőséged csinálj 2 setupot: egy abszolút spotter (lila távcső, szellőzés, CVS), illetve egy számodra szimpatikus "sebzésorientált" kompozíciót, és próbáld meg a betöltés alatt meghatározni a csatában neked járó szerepet. Valamint ajánlott a "megérzés" képesség a legénységre, és a repesz lőszer alternatív használata csak szükség esetén.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Weboldal: www.epresbogre....x.html
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu, Tankosfej27

8 hónapja 2 hete #304210 Írta: Leopardusz
Pl, vagy regelj egy uj accot s azzal lépj be V wot ujratétel?

Lefuttattam, le is ment, nem oldotta meg a dolgot. Videókártya driver se segített. Volt valakinek hasonló ?  Mi egyebet lehetne még csinálni ?  Esetleg ha kölcsön adom ismerősnek az Accom nála működhet a dolog ? Gondolok arra hogy mondjuk őt vissza dobná a garázsba, és utána engem is bedobna oda már ? 

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.