Jelenleg 296 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #303950 Írta: f538b6a296c70ec7eee243a4bd3f68e4
Megválaszolva: f538b6a296c70ec7eee243a4bd3f68e4
Hogy is van ez az RNG????   
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #303952 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Sziasztok

A jutalom felszereléseket megéri fejleszteni?

Elvileg igen, de vigyázz, mert úgy néztem a felszerelés kategóriás tanktípusonkénti bónuszt nem adja rá. Szóval ha sok tapasztalatpontod van, de kredited nincs, akkor az is köztes megoldás az alap és a jutalom közt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lódarázs

1 hónapja 2 hete #303953 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Profi artystáktól kérdezem, mert találtam egy ilyen kampányleírást:
Személyes küldetések 2.0 Chimera kampány ajánlott tankok, taktikák - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)
Az lenne a kérdésem, hogy még mindig működhet arty nerf után is az itt leírt haladás?
(Nagyjából arról szól a cikk, hogy szovjet artyval alegtöbb küldetés teljesíthető, csak "picit" kirészletezi. :) )

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #303956 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Bulcsu post=303953 userid=32350Profi artystáktól kérdezem, mert találtam egy ilyen kampányleírást:
Személyes küldetések 2.0 Chimera kampány ajánlott tankok, taktikák - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)
Az lenne a kérdésem, hogy még mindig működhet arty nerf után is az itt leírt haladás?
(Nagyjából arról szól a cikk, hogy szovjet artyval alegtöbb küldetés teljesíthető, csak "picit" kirészletezi. :) )

Vannak benne blokk küldik is, azokat elég bajos lenne orosz arty-val megcsinálni.
De visszatérve az unió küldikhez.
1-es simán meglehet kb. bármivel, akár artyval is, csak a top 3-ban kell lenni.
2-es lőj ki egy tankot a csata 1,5 percében, hááát elég nagy mázli kell hozzá.
3-as top 3, 3k sebzés. Mivel az arty-k sebzését eléggé levették, szerintem bármi mással könnyebb.
4-es meglehet, mint ahogy bármi mással is.
5-ös 15 páncélt átütő találat. Ez nem arty-s köldi.
6-os lőj ki 3 tankot a csata első 3 percében, felejtős arty-val.
7-es deríts fel és lőj ki egy arty-t, arty-val felejtős.
8-as sebezz 7 modult/legényt, arty-val tökéletes
9-es 2 kill, 2k nehéz tankba, meglehet, bááár az arty sebzés csökken, így már macerásabb
10-es 2 kill 300+ méterről, arty-val meglehetne, de ha jól emlékszem én is arty-val próbáltam és arty-val nem adta be a küldit, lehet hogy nem írják de kizáró ok az arty?
11-es 6 felderítés, arty-val felejtős
12-es kábítás, mással nem is lehetne megcsinálni, csak arty-val :)
13-as 6 kill, arty-val ez nagy mák, főleg mivel levették a sebzést
14-es 3 kill, amibe Te elötte nem lőtél bele, meglehet arty-val
15-ös okozz, kapj és blockolj 12k-t.

Tehát, NEM lehet a legtöbb küldetést arty-val megcsinálni, illetve a legtöbb küldetést bármi mással könnyebb megcsinálni, mint arty-val. 

( a másodlagos küldiket nem néztem, + még annyi, hogy az írás majd 3 éves, azóta változhattak a küldik )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

1 hónapja 2 hete #303959 Írta: Lódarázs
Megválaszolva: Lódarázs
Szia

A battle passból vettem ki egy jutalom töltésgyorsítót, amit 3 millió kreditért lehet fejleszteni. Igy alapból a szokásos 10% van rajta. Ha rászánok majd 3M-et akkor mennyi lesz a %?

1 hónapja 2 hete #303960 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Szia

A battle passból vettem ki egy jutalom töltésgyorsítót, amit 3 millió kreditért lehet fejleszteni. Igy alapból a szokásos 10% van rajta. Ha rászánok majd 3M-et akkor mennyi lesz a %?

Hi,
12,5%

1 hónapja 2 hete #303961 Írta: death_train
Megválaszolva: death_train
És ha beteszed a megfelelő slotba a tűzerőhöz (X), nem emeli tovább. Marad 12,5%

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #303962 Írta: death_train
Emberek! A bannolt sok szám és betűs "nicskű" felhasználó:

Egy kemény 6 fős klán tagja jó erős játékosmúlttal! ÉS van egy gyanúm, hogy ahogy felvette a klánban valaki Skillhez hasonló nevet, itt is felvehette egy magyar streamer nevének hasonmását......

Íme a klán:
eu.wargaming.ne...efault

Csatolt fotóján ott a klánchatje, hiába takarta ki a lelkem a nickjét a jelentéssel.... 

Nézegessétek és szörnyülködjetek!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hónapja 1 hete #303965 Írta: Nátrán
Megválaszolva: Nátrán
Sziasztok!

Az utolsó frissítés óta olyan problémám van hogy nem dob be időben csatába. Mármint eddig a visszaszámláló 10-20mp-től számolt vissza most meg a töltő képernyő jelenik meg lassan tölt kiírja hogy 6(aztán kihagyja az összes többi számot mert elindult a csata) aztán már indult is a csata a tankok 2-3 mp óta mozognak mire én el tudok indulni. Könnyű tankkal így lecsúszok sok pozícióról ahol számít a gyorsaság. Valakinek van valami ötlete hogy ez miért lehet? Ping fps tökéletes(60ms 100 fps), de azért próbáltam a grafikával játszani. Hiába vettem vissza a grafikai beállításokat az se segített driverek frissek újra lett rakva a wot, de még mindig ezt csinálja. Vírusírtót is játékos módba kapcsoltam(eddig nem szoktam) semmilyen egyéb program nem fut ami lassítaná.
Köszi előre is a segítséget.

1 hónapja 1 hete #303966 Írta: death_train
Nekem a win10 szokott ilyenkor a háttérben frissíteni. Sajna a biztonsági intelligencia frissítést mindig áterőlteti. Ha sokáig fenn áll, akkor passz. 

1 hónapja 1 hete #303968 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Az utolsó frissítés óta olyan problémám van hogy nem dob be időben csatába. Mármint eddig a visszaszámláló 10-20mp-től számolt vissza most meg a töltő képernyő jelenik meg lassan tölt kiírja hogy 6(aztán kihagyja az összes többi számot mert elindult a csata) aztán már indult is a csata a tankok 2-3 mp óta mozognak mire én el tudok indulni. Könnyű tankkal így lecsúszok sok pozícióról ahol számít a gyorsaság. Valakinek van valami ötlete hogy ez miért lehet? Ping fps tökéletes(60ms 100 fps), de azért próbáltam a grafikával játszani. Hiába vettem vissza a grafikai beállításokat az se segített driverek frissek újra lett rakva a wot, de még mindig ezt csinálja. Vírusírtót is játékos módba kapcsoltam(eddig nem szoktam) semmilyen egyéb program nem fut ami lassítaná.
Köszi előre is a segítséget.

Kicsit több infó a géped paramétereiről jól jönne.
Próbálj meg egy töredezettség mentesítést a HDD-n.

1 hónapja 1 hete #303969 Írta: Nátrán
Napok óta fennáll a probléma szóval nem a Windows frissített. Töredezettségmentesítés megvolt. Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz   1.80 GHz processzor, Nvidia Geforce Mx150 videó kártya, 8giga memória, win 10 op rendszer. Eddig ultrán is vitte a játékot(2 éves már a gépem legalább) minden gond nélkül most közepesen se tölt be pedig fps ping stb minden tökéletes(vertikális szinkronizációval stabil 60-at tud).

1 hónapja 1 hete #303970 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Napok óta fennáll a probléma szóval nem a Windows frissített. Töredezettségmentesítés megvolt. Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz   1.80 GHz processzor, Nvidia Geforce Mx150 videó kártya, 8giga memória, win 10 op rendszer. Eddig ultrán is vitte a játékot(2 éves már a gépem legalább) minden gond nélkül most közepesen se tölt be pedig fps ping stb minden tökéletes(vertikális szinkronizációval stabil 60-at tud).

Nem melegszik túlságosan fel a laptop mikor ez jelentkezik? Ilyenkor visszavesz a teljesítményből és lehet ezért szaggat. Portalanítást próbáltad? Vagy win10 újratelepítés.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #303971 Írta: Nátrán
 Nem szaggat a játék szépen fut. Csak csatába nem dob be időbe a visszaszámlálás lejárt akkor dob be de ha egyszer bedobott semmilyen probléma nincs minden tökéletes. Nem melegszik, ki van takarítva. Windows felfrissítést vagy mi a neve(amikor a fájlok megmaradnak de minden programot leszed, és elvileg újrarakja magát) megcsináltam. De mivel az új wot verzió óta lett ilyen szerintem azzal lehet a probléma.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #303972 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Nem szaggat a játék szépen fut. Csak csatába nem dob be időbe a visszaszámlálás lejárt akkor dob be de ha egyszer bedobott semmilyen probléma nincs minden tökéletes. Nem melegszik, ki van takarítva. Windows felfrissítést vagy mi a neve(amikor a fájlok megmaradnak de minden programot leszed, és elvileg újrarakja magát) megcsináltam. De mivel az új wot verzió óta lett ilyen szerintem azzal lehet a probléma.

Fogalmam sincs, hogy mi okozhatja a problémádat.
Használsz modokat? Próbáld meg csökkentett módban indítani.
Amikor fennáll az anomália, akkor a winyó dolgozik erőteljesen?
Töröld le a directx-et, és telepítsd újra, hátha szétcseszett valamit a wot frissítése.
Próbáld meg kikapcsolni a beállítások, grafika fülön a böngésző hardveres gyorsítást, ha ki van, akkor meg be.
Másik tipp, beállítások, általános fül jobb oldalt kicsit lejjebb, Konfigurációváltás a betöltési képernyőn, pipáld ki.
Át lehetne böngészni a patch note-ot, hátha ír valamilyen rejtett változtatást, ami okozhat ilyen problémát.
Írhatsz a supportnak is, hátha tudnak segíteni, esetleg a hivatalos fórumon keresgélni, kérdezgetni.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.