Csak egy kérdés

2 hónapja 3 hete #304017 Írta: Gyava_nyul
Megválaszolva: Gyava_nyul
Szép estét! A kölyöknek összekapartunk 9 tokent, hogy megszerezze a francia tierIX tankot. Rohantunk a boltba, a tárgyak tokenért mezőn át. De azt tapasztaljuk, nem tudjuk megvenni a masinát, csak nézegetni.  Csak a szezon végén lehet megvenni, közben nem? Vagy mit rontunk el? Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 hete #304019 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Szép estét! A kölyöknek összekapartunk 9 tokent, hogy megszerezze a francia tierIX tankot. Rohantunk a boltba, a tárgyak tokenért mezőn át. De azt tapasztaljuk, nem tudjuk megvenni a masinát, csak nézegetni.  Csak a szezon végén lehet megvenni, közben nem? Vagy mit rontunk el? Köszi!

asszem dec. 19-ig tudod megvenni.
szóval nálatok lesz vmi gond. sztem egy restart wot megoldja a gondot, vagyis lépj be most a játékba és próbáld ismét beszerezni a járgányt!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gyava_nyul

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 2 hete #304020 Írta: grabowszky
Megválaszolva: grabowszky
Szép napot!
Nekem ugyanaz a gondom, nem tudom megvenni tokenekért a  Kunze Panzert . Nincs rá gomb...pedig volt..... Tegnap lett meg a 18 token,  azonnal próbáltam megvenni de nem lehetett. Újraindítottam modok nélkül, de így is semmi. 
Ma reggel ugyanaz.

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #304021 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Szép napot!Nekem ugyanaz a gondom, nem tudom megvenni tokenekért a  Kunze Panzert . Nincs rá gomb...pedig volt..... Tegnap lett meg a 18 token,  azonnal próbáltam megvenni de nem lehetett. Újraindítottam modok nélkül, de így is semmi. Ma reggel ugyanaz.

Megnéztem én is, valóban nem látszik a gomb, DE nálam ott van az valójában, csak láthatatlan. Próbáljátok ki azt, hogy oda mozgatjátok az egeret kb. ahol a mellékelt képen is van ("Elérhető tokenek" szöveg alatt keresendő) és az egér ikonja sima "öt ujjas"-ról meg fog változni "rá mutatós"-ra. Ekkor ha klikkeltek, akkor előjön a vásárlási ablak. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: grabowszky, Gyava_nyul

2 hónapja 2 hete #304024 Írta: Gyava_nyul
Megválaszolva: Gyava_nyul
Szuper, köszönöm! Garázsban a tank 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: grabowszky, PZoli

2 hónapja 2 hete #304036 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Akinek van a legutóbbi arty átalakítás utáni tapasztalata Obj. 261-gyel, az megosztaná velem? A többi tier 10 artyhoz képest milyen? (CGC, GW E100 már a garázsban van, T92 HMC-t és Obj. 261-et kifejlesztettem a fában de még nem vettem meg.)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 17 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #304037 Írta: egojani
Megválaszolva: egojani
Megoldódott. :)

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #304038 Írta: loogor75
Megválaszolva: loogor75
Szerintetel meg lehet csinálni? Más is kapott ilyen ajánlatott?

2 hónapja 2 hete #304039 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Szerintetel meg lehet csinálni? Más is kapott ilyen ajánlatott?

Mit?

2 hónapja 2 hete #304040 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Kranvagn-re milyen felszerelést javasoltok?
Ventilátor adott. Forgási mechanizmus, vagy vertikális stabilizátor, vagy mindkettő?

2 hónapja 2 hete #304041 Írta: Tank_szemelyzete

Kranvagn-re milyen felszerelést javasoltok?
Ventilátor adott. Forgási mechanizmus, vagy vertikális stabilizátor, vagy mindkettő?

Saját tapasztalatom nincs a tankkal. Skill4ltu-féle ajánlások: skill4ltu.eu/24...nvagn/

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec

2 hónapja 1 hete #304044 Írta: Death_leaper
Megválaszolva: Death_leaper
Sziasztok
A következő kérdésem van, lehet-e adatott találni arról, hogy egy tank mennyiszer játszik a saját tierjében illetve mennyiszer, sorolja feljebb az mm. Velem a következő történt: a kv4,illetve a t77 az utsó 23 csatáját nézve egyszer sem volt tier hatos-hetes tankokkal összerakva, csak full nyolcas tierben de döntő többségben 23-ból 17 alkalommal volt magasabb tierben a t77-es. lényeg megtudom-e nézni valahol az adott tankom átlagban milyen tierben küzd. remélem nagyjából érthető volt a kérdés. A válaszokat előre is köszönöm.

2 hónapja 1 hete #304045 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81

Sziasztok
A következő kérdésem van, lehet-e adatott találni arról, hogy egy tank mennyiszer játszik a saját tierjében illetve mennyiszer, sorolja feljebb az mm. Velem a következő történt: a kv4,illetve a t77 az utsó 23 csatáját nézve egyszer sem volt tier hatos-hetes tankokkal összerakva, csak full nyolcas tierben de döntő többségben 23-ból 17 alkalommal volt magasabb tierben a t77-es. lényeg megtudom-e nézni valahol az adott tankom átlagban milyen tierben küzd. remélem nagyjából érthető volt a kérdés. A válaszokat előre is köszönöm.

Óvatosan az ilyen állításokkal, mert ez má konteó gyanús hozzászólás.
Ilyen statisztika szerintem nem létezik, mert akkor nyoma lenne a WG által annyira "szerinte" optimalizált mm összeállításnak. Én egyébként pont a fordítottját tapasztaltam az EU3 szerveren egész jó csatákat vívok, lépj át oda.

2 hónapja 1 hete #304047 Írta: Ribizli
Megválaszolva: Ribizli
Kb ez az en tapasztalatom is a 8as tankkal:

20 csatabol egyszer vagy igazan top tier.
4 szer ugy hogy CW tipusu csatkban mesz
a tobbi tier 10

2 hónapja 1 hete #304048 Írta: Tank_szemelyzete

Sziasztok
A következő kérdésem van, lehet-e adatott találni arról, hogy egy tank mennyiszer játszik a saját tierjében illetve mennyiszer, sorolja feljebb az mm. [...]

Death_leaper, szerintem ilyen statisztikát magadnak kell csinálnod a csatáidról (gyanús, hogy a WG is meg tudja csinálni, csak ők nem feltétlen osztják meg).

atilis81, nem feltétlen konteógyanús. Pár éve komoly gond volt a tier 8 MM-el ( lásd pl. itt egy szuperunikum véleményét ), kisebb-nagyobb macerák most is lehetnek.

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.