XVM

11 éve 3 hónapja #51 Írta: CryGryn
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hello:D_

Az XVM -ről szeretnék kérdezni, hogy van-e itt valaki akinek működeik ez a 0.3.2-es dolog, mivel nekem nem nagyon akaródzik. :dry:
Minden lépést úgy csináltam ahogy az le van írva, nem csak itt hanem ahogy a "readme" -ben is van.

Azzal az online állítóval is csinálgattam (ami a XVM.xvmconfig-ot állítja), az működik is rendesen csak valamiért a játékban a töltőképernyőn sem jelenik meg (bár ki van hagyva neki a hely) és amiket beállítottam pl. Eff vagy a Játékok száma (5.4k) az alt gombnál az sem jelenik meg.

Lehetséges hogy nem éri el az XVM honlapját, vagy ahonnan szedi le ezt a sok adatot. Ha valaki találkozott ezzel a "hibával" és tudna rá megoldást és megosztaná velem/velünk, annak megköszönném.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 3 hónapja #78 Írta: szlem
Megválaszolva: szlem
Korábbi verzióval volt gondod?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 3 hónapja #145 Írta: CryGryn
Megválaszolva: CryGryn
Nem, azok működtek rendesen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #206 Írta: tomgrey
Megválaszolva: tomgrey
Biztos jó helyre tetted? Biztos jó névvel mentetted az online editorral készített fájlt?
Nem írta felül egy mod a szükséges dolgokat?

Próbáltad újrarakni az xvm-et?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #217 Írta: CryGryn
Megválaszolva: CryGryn
Köszi de már sikerült megoldani, amiket mondtál azt régebben kipróbáltam, de nem oldotta meg.
Am Win7-et raktam fel és magától megjavult. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #290 Írta: kakashi93
Megválaszolva: kakashi93
xvm kérdés hogyan lehet eltávolítani??? és hogy ha online csinálok config-ot azt hova kell bemásolni????

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #321 Írta: CryGryn
Megválaszolva: CryGryn
Hogyha a Statot akarod eltávolítani akkor egyszerűen nem a 'World of Tanks XVM' -et indítod el hanem az eredeti indítót: 'World of Tanks'.

De ha semmilyen XVM -hez tartózó plugint nem akarsz elindítani, akkor kitörölöd amit feltettél a /res_mods/0.8.3 -ba.

Ha készítesz online editorral fájlt (XVM.xvmconf), akkor azt töltsd le és másold be ide: /res_mods/0.8.3/gui/flash/ (és ha kell felülírod).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kakashi93

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #332 Írta: kakashi93
Megválaszolva: kakashi93
sziasztok márt csak egyetlen kérdésem van mindent sikerült beállítanom amit szeretnék egyetlen dolgot leszámítva a Blowup kiírásnál mást írtam be de nem változott semmi ugyan azt írja ki.

ez miért lehet???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #348 Írta: CryGryn
Megválaszolva: CryGryn
Akkor azt próbáld ki, hogy bemész a mappájába ahova tetted(/gui/flash/)
az XVM.xvmconf -ot, nyisd meg jegyzettömbbel és keress rá (Ctrl+F-el)erre:
"blowupMessage" és módosítsd az utána lévő szöveget arra amire szeretnéd
(az "-jeleket ne bántsd).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #429 Írta: megatron59
Megválaszolva: megatron59
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy az oldalon feltett legfrissseb XVM et használom de nem sikerül beállítani hogy ne csak az összes sebzést írja ki hanem részletesen lebontva hogy meiktankra mennyit és hányszor... mivel tudom ezt beállíta vagy holtalálom meg?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #433 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ha online editorral szerkeszted, akkor a Hitlog fülön a Lines count legyen 0-nál nagyobbra állítva (pl. 15). Először én is azt hittem, hogy a 0 azt jelenti korlátlan, de nem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #455 Írta: megatron59
Megválaszolva: megatron59
Köszönöm as egítséget ki is prógálom!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #515 Írta: Morvhem
Megválaszolva: Morvhem
Hali!
Jacktor azt szeretném megtudni, hogy az xvm fájl melyik sora tartalmazza a képernyő közepén lévő csapat kiírásokat. Azaz saját és ellenséges csapat.
A másik szeretnék egy kis segítséget kérni a hit és sebzés kiírás megváltoztatására. Amit XVM mod - Játékosok statisztikáinak kijelzése - 0.8.3 itt kérdeztem, hogyan lehetne.
Segítséget előre is köszönöm : Zemind

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #517 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger
Az XVM majd akkor fog valamit érni, ha az ember 5k mecs felett van, és tankokra lebontva mutatja a statisztikákat. Vélhetően sokan több tankkal játszanak/játszottak, mint amennyit húznak, másrészt megvannak azok a tankok, amikkel megy a játék, és amikkel nem. Nekem van 4 tankom, amikkel jó eredményeket produkálok, és (most tartok 2000 meccsnél, majd fele max 3-as tierű csata) van legalább 20 amivel nem (keresés időszaka, amíg az ember kitapasztalja, neki mi a jó). Szóval amíg ezek a szempontok nem érvényesülnek, sztem sz**t sem ér a híres effi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #518 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Nézheted tankokra lebontva is , de úgy is csak annak magas ez effije aki a tankjainak többségével jó....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.