Jelenleg

6
látogatónk van

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 2 hete #304930 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Nem párhuzamosak ez látszik. A löveged "tövénél" épp elég ha az ő ágyújának az alsó pereme egy kicsit is belelóg a tiédbe, elakadhat a lövés. De mondom nézd meg a csatajelentést, ekkora kalibernél szerintem jó eséllyel sárgára lőhetted a lövegét.
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #304939 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Mi lenne ha fognád magad aztán felhúznál megnézni a 3d modellt mondjuk tanks gg.n?

Nem szar mondjuk, hogy egy oldalon ezt az ámokfutás bármféle moderáció nélkül lehet hónapokig nyomni.
Lassan már a faszunkról is rakhatunk ki képet majd? 
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #304946 Írta: Nortonor

Nem párhuzamosak ez látszik. A löveged "tövénél" épp elég ha az ő ágyújának az alsó pereme egy kicsit is belelóg a tiédbe, elakadhat a lövés. De mondom nézd meg a csatajelentést, ekkora kalibernél szerintem jó eséllyel sárgára lőhetted a lövegét.

Tehát akkor, mert belemegy az ellenség csöve a "talp"-ba és érintkezik az én ágyúmmal, ezért blokolta a lövésem.
Rendben, ha így van, így van!
Sajnos nem tudom hol nézhetnék olyan jelentést, ami még ezt is kiírhatja.

Erre több megoldás is létezik:
  1. Letöltöd a Replay Manager modot és garázsban is meg tudod nézni, vissza tudod keresni a csatát és a jelentésben látni fogod:  wgmods.net/22/
  2. Feltöltöd a replayt a wotreplays.eu -ra (akár privátként) és szintén látni fogod a csatajelentést és az ellőtt modulokat.
  3. Letöltöd a WotDossier nevű programot a Microsoft Store-ból, aminek szintén van replay elemző része, ott is visszalehet nézni miket lőttél el a csatában.
Mint mondtam, nem garancia, hogy sérült is az ellenfél lövege, de jó eséllyel ez megtörtént és ha így volt a csatajelentésben látszani fog. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #304952 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby

Ilyen RNG-nél talán már lehet dühöngeni...

Én hátratolattam volna és az alsó lemezre lövök.
Ha nem is lóg bele az ágyúja a lövésbe, akkor az extrém döntött felső lemezről pattantál volna.
egyszerűen hülye helyre lőttél.

A 263-nál pedig előtted volt az egész segge, van ilyen az ember elslendriánkodja a lövést, mert "úgyis bemegy" azt nem. Ha nem cifrázod, csak simán a közepére lősz többre mégy. Az a kis karmantyú a hátfal tetején nem egy meg két lövést fogott fel.
Nem árt tisztában lenni a tankmodellekkel. Nyilván nem fogod bemagolni mind a 400 modelt, de azért ha valamivel gondod van, nem árt megnézni tanks.gg-n.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #304977 Írta: Death_leaper
Megválaszolva: Death_leaper
Sziasztok a sok nagy okosnak írom, akár konteo (akármit is jelentsen ez a szó) akár nem, ha ez a játék nincs manipulálva akkor miként történhet meg a következő: Nyomom a maratont, tegnap reggel hetes szintet, ma a nyolcadik szinten tartok, A győzelmi arányom ma 21 csatából 19.05 százalék ezt most meg is tudom örökíteni, ha valaki azt hinné hazudni járok ide, tegnap huszonhét százalékos win ratem volt, mindezt két olyan tankkal elérve amivel eddig több mint 52 százalékos volt eddig a győzelmi arányom. ilyen százalékokat egy bot se prodokál mert azok is negyven körül teljesítenek. Mi történhetet? Lehet nem akarja könnyen adni a jutalom tankot? Vagy mi egyéb? oké teljesen béna  vagyok,l akkor is 10ből hét csata tier 10-be ahol egy tier nyolcas tank ritkán döntő inkább csak free frag tehát az se lehet, hogy minden csata rajtam megy el. Most kisírtam magam már is jobb. További szép napot mindenkinek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #304978 Írta: Nortonor

Sziasztok a sok nagy okosnak írom, akár konteo (akármit is jelentsen ez a szó) akár nem, ha ez a játék nincs manipulálva akkor miként történhet meg a következő: Nyomom a maratont, tegnap reggel hetes szintet, ma a nyolcadik szinten tartok, A győzelmi arányom ma 21 csatából 19.05 százalék ezt most meg is tudom örökíteni, ha valaki azt hinné hazudni járok ide, tegnap huszonhét százalékos win ratem volt, mindezt két olyan tankkal elérve amivel eddig több mint 52 százalékos volt eddig a győzelmi arányom. ilyen százalékokat egy bot se prodokál mert azok is negyven körül teljesítenek. Mi történhetet? Lehet nem akarja könnyen adni a jutalom tankot? Vagy mi egyéb? oké teljesen béna  vagyok,l akkor is 10ből hét csata tier 10-be ahol egy tier nyolcas tank ritkán döntő inkább csak free frag tehát az se lehet, hogy minden csata rajtam megy el. Most kisírtam magam már is jobb. További szép napot mindenkinek.

Én is "nyomom" a maratont vagymi, (bejön a tigrises festés szóval 7-es szintig biztos kihúzom), de a tankot nem veszem meg. Az elmúlt 7 napban 97 csatából 60%-os a winrate-m, az átlag tier 8,78. Van ám prémium fiókom is, használok pótkaját és direktívákat, ja és szoktam a drágábbik lőszerből is lőni. Na meg persze minden nap elvégzem a wot szopóág űző szertartás t is 

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Caesar_cart, fabyzol3, Slandyke, harakiri
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #304981 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!

Ami késik nem múlik, nyugi :)  
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #304982 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Hogy rohadjon meg aki azt tette be napi küldetésnek hogy " nyerj egy csatát" !!! Lehetetlen megcsinálni! 72 perce semmi..... Szerencsétlen béna f@szok! Csata ütközet, 3 perc van hátra, és a 4 csapattag elindul a másik sarokba levadászni a maradék 1 TD-t. Persze hogy leketyeg az óra, lose.... Az a baj hogy alapjaiban fingjuk nincsen embereknek hogy mi a f@szt kell csinálni!!!! Az ütközési zónák ismeretéről most nem tennék említést! 200 XWM-el mi a tökömet keresnek emberek a Tier 9-ben???? Annyira jó lenne bevezetni, mint szépen az autós játékokban, minden le lakatolva a pics@ba! Aztán menjél köcsög tomato szépen 100 csatát a Tier 1-ben, 3 pályán, és szépen nyissad ki ezzel a lakatot! Aztán jöhet a tier 2, 200 csatát, 4 pályával. És tanulj, nyissad ki a lakatot! És így tovább. Szerencsétlen F@xok! 
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #304983 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Annyira rossz játékos én sem vagyok, de az tény, hogy maratonkor csak szopni járok fel! 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman folyt. köv.
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #304987 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Fúúú de nyomorult köcsög ez a játék.
Tolom a rangsoroltat zárásig.
Teljesen tisztában vagyok vele, hogy csak egy nyomorult stráf hiányzott volna a bolt megnyitásához (ami a célom volt, se több se kevesebb) amikor kiirta, hogy tűzszünet.
Eltelik jópár nap, már épp elfelejtem a traumát amit okozott.
Erre most belépek és köszönt egy üdvözlőkép, hogy az elért szinted 9. a rangsoroltban. Hát azt....!!! 
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #305000 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator

Hogy rohadjon meg aki azt tette be napi küldetésnek hogy " nyerj egy csatát" !!! Lehetetlen megcsinálni! 72 perce semmi..... Szerencsétlen béna f@szok! Csata ütközet, 3 perc van hátra, és a 4 csapattag elindul a másik sarokba levadászni a maradék 1 TD-t. Persze hogy leketyeg az óra, lose.... Az a baj hogy alapjaiban fingjuk nincsen embereknek hogy mi a f@szt kell csinálni!!!! Az ütközési zónák ismeretéről most nem tennék említést! 200 XWM-el mi a tökömet keresnek emberek a Tier 9-ben???? Annyira jó lenne bevezetni, mint szépen az autós játékokban, minden le lakatolva a pics@ba! Aztán menjél köcsög tomato szépen 100 csatát a Tier 1-ben, 3 pályán, és szépen nyissad ki ezzel a lakatot! Aztán jöhet a tier 2, 200 csatát, 4 pályával. És tanulj, nyissad ki a lakatot! És így tovább. Szerencsétlen F@xok! 

Valami ilyesmire gondoltál?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Blackmoon, Bulcsu
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #305060 Írta: Death_leaper
Megválaszolva: Death_leaper
Megint egy bizonyíték, hogy a stat nem jelent semmit, malinovka a map VTEPS  klánból deadgarth nevezetű játékos krannal nem jön fel a malomhoz öten kérjük, de nem ő megpróbálja  mező szélén meglepni az ellenfelet 50 másodőercig élt 0 lövéssel befejezi top tierként.....Vagy lehet az acc vásárlás negatív következményét láttam. A lightok szoktak ennyi idő alatt megpusztulni.
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #305063 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Megint egy bizonyíték, hogy a stat nem jelent semmit, malinovka a map VTEPS  klánból deadgarth nevezetű játékos krannal nem jön fel a malomhoz öten kérjük, de nem ő megpróbálja  mező szélén meglepni az ellenfelet 50 másodőercig élt 0 lövéssel befejezi top tierként.....Vagy lehet az acc vásárlás negatív következményét láttam. A lightok szoktak ennyi idő alatt megpusztulni.

Meg is cáfollak. Az előbb valami top klános 3 csávó full kövér lilában komplett elkente a szánkat csak ők 13 killt csináltak 3 heavy-vel.... 6 perc alatt...... ;-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #305116 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Hali! Nem olyan rég beléptem egy klánba. Évek óta nem voltam sehol.. Mondom megnézzük mit tud jelenleg a téma.. Mivel aki irt azt mondta nincs kötelezettség + minden nap megy a booster.. Úgy voltam vele hogy xp vagy kredit booster az zsir volna. Ès itt jön a lényeg.. Addig a pontig amig nem aktiválják a köreim 2/3 a win. Miután aktiválják max 1/3 ad. Ez olyan szinten hogy a gépekkel amikkel tolom és szeretem 58-56% winröl a stat 50-53% ra esett le. Videókat szoktam nézni. És az 1ik ben valaki több csata végén megnézte az ö csapatát ès az ellent hogy kinek mennyi  % a gyözelmi rátája. Sorozatban gyengébb volt a csapata stat alapján.. Mondom poénból csekkolom. Booster mellett 44-49% wr es embereket kapok.. (Ès nem 2 3 csatáról beszélek.. ) Az enemyben legalább 7 darab 50 ès 50+ % os ember van vegyesen. Valaki tapasztalt hasonlóan érdekes MM et akár klán akár saját boosterrel? Nagyon kiváncsi vagyok. 
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #305121 Írta: Nortonor

Most este beléptem és azt vettem észre, hogy érdekes módon két sorban állnak a tankjaim a garázsban és van egy csomó kreditem.
A raktárban volt két turbóm, 300/300k kredit értékben, ami nincs már ott.
Lehet más is hiányzik...
(én nem nyúltam semmihez)
Mindezek után hármat csatáztam és az eredmény:
1:15 , 1:15 ,  4:15...

Mi történt???

Jobban átnézve:
volt majdnem 500 aranyam, mit még a kezdeteknél kaptam, ebből 1 maradt, volt kb. 21 ezer szabad xp-m és kb. 3000 maradt, valamint feltűnt egy új tank, egy VII. ebr a garázsban, egyébként egy darab francia tankom sincs, leszámítva két prémiumot.
Hmm...

Annó mikor Wowoztam, egyik este haverommal összeültünk piálni. Én jóval többet ittam mint ő, ennek meg is lett a hatása. Illuminált állapotban belogoltunk és az addigi restó (healer) druidámat át-talentoltam maci (tank) druidnak, úgy hogy tankos gearem nem volt, előzőleg soha nem is tankoltam vele és a resto geart gemeltem be full staminára (hp). Másnap délután mikor fellogoltam, a fejem ugyan fájt, de persze nem emlékeztem semmire az előző este történéseiből, aztán haver meséli, hogy még dungeon-özni is elmentünk így, de valamiért kickeltek minket... 

Ja, szóval van hogy az alkohol, vagy egy nem annyira kedves régi ismerős, akinek egykoron megadtad az accod, esetleg egy gonosz ex-barátnő, vagy ha családos vagy egy kíváncsi kisgyerek áll az ilyen dolgok mögött. Nem árt telószámot rendelni az accounthoz és bekapcsolni a kétlépcsős hitelesítést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu, bagó.bagó
Téma zárolva.
© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.