Jelenleg

20
látogatónk van

Dühöngjünk #2 (16+)

2 éve 3 hete #305264 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Vannak azért itt fura dolgok, vajon a hajós játékban is messzebbre lát a kis hajó,
noha a nagyobbnak magasabb az árbóca?

Lehet nem magától értetődő, hogy olvasgasson a játékos, hanem inkább lő...

Itt mennyien olvasgattak?

 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!

 


Mondok ennél még sokkal durvábbat! A való életben vannak olyanok, akik messzebbre látnak, mint azok, akik nem látnak olyan messzire!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pannoniacaptain, harakiri, System
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #305267 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pannoniacaptain
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305270 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain

 


 

Jó hívem, ez egy teszt, végighúzod az ujjad a billentyűkön és kiderül hamar, tiltva vagy e?

Mert, nem átallom néha az rng-t és az mm-et szidni, sőt még egy kis politika is előfordul.
(Biztos van ezekről is anyagod.)
Az a chat kicsit lazább, erről már beszéltünk, ezt ti is úgy veszitek, ahogy láttuk.

Lehet az én billentyűzetemmel van a gond, de ha én végig húzom az ujjam rajta akkor a "D" és "F" billentyűk között nekem nincs egy plusz "S" 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri, System
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305272 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison

 





 

Jó hívem, ez egy teszt, végighúzod az ujjad a billentyűkön és kiderül hamar, tiltva vagy e?

Mert, nem átallom néha az rng-t és az mm-et szidni, sőt még egy kis politika is előfordul.
(Biztos van ezekről is anyagod.)
Az a chat kicsit lazább, erről már beszéltünk, ezt ti is úgy veszitek, ahogy láttuk.

Lehet az én billentyűzetemmel van a gond, de ha én végig húzom az ujjam rajta akkor a "D" és "F" billentyűk között nekem nincs egy plusz "S" 


 

Mint egy zongorista, úgy szaladhattam végig a billentyűkön...

Nem semmi népszerűségre tehettem szert, hiszen kedves hívem, majdnem két hete,  lementette a képet, hogy a világörökség részét képezze.
Kár, hogy nem köszönt oda...

 

Sajnos mostanában túl elfoglalt voltam, hogy hamarabb megosszam értelmes megnyilvánulásodat...Harakiri szeretett volna egy Bao(Bot) véleménykifejtést, így hát bemutattam neki.
Először végighúztad az ujjad, utána már zongoráztál...kedvelem a hazudozásaidat. Bár a kedvencem még mindig az, amikor le akartad tagadni a profilod.
"Akkor sajna ezt benézted...
Próbáld újra! " írtad Bulcsunak....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri, System
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305280 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Sziasztok. A legutóbbi frissítés óta egyre több ilyen eseménnyel találkozom. Meglövöm az ellenséges tankot és semmi se történik. 
Erre adjatok magyarázatot. A visszajátszás végén mégis hova ment a lövésem, ha nem a tankra? 

 

Melléklet:

Fájlnév: 20220303_0...otreplay
Fájlméret:1,465 KB
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #305281 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

De az sem tűnik fel neked , hogy a saját magad által felállított baromságokra , generálsz folyamatosan egy még nagyobb degeneráltságot .....
nem volna esetleg lehetőség "Indián" barátunknak egy saját topicot létrehozni ? szerintem nagyobb nézettséget is kapnál ..... te Wotinfó gyögyszeme !!! Nem hiszem el , hogy tényleg  ennyire nem zavaró a nagytöbbségnek a jelenléted  . Mert ha még vicces lennél  , az egy jobbik eset lenne de te egy agyzsugorodott szindróma vagy sajnos  , akinek a fedőnevének páciensek kéne lenni , és nem pedig itt rajzani ..... remélem nem túl magas labda , hogy miért írtam azt hogy páciens .... Tégy egy szívességet és próbálj meg más elfoglaltságot keresni ..... 


Te meg menj vissza az iskolába megtanulni a helyesírást !!!

 

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305282 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok. A legutóbbi frissítés óta egyre több ilyen eseménnyel találkozom. Meglövöm az ellenséges tankot és semmi se történik. 
Erre adjatok magyarázatot. A visszajátszás végén mégis hova ment a lövésem, ha nem a tankra? 

 

Melléklet:

Fájlnév: 20220303_0...otreplay
Fájlméret:1,465 KB

Mint ahogy a visszajátszásban is jól kivehető, a földbe lőttél. Íme egy kép is róla.
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #305284 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
sztem nem a földbe lőtt, de az RNG eldöntötte helyette....ha objektíven nézem
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #305285 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Köszönöm  a választ. Viszont a célkereszt közepe a zöld jelzés hegye. Annak köze  nincs a földhöz. 
Nem érdekes.  Ettől úgy se fog változtatni a WG  a frissítésen. Thx mégegyszer. 
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #305286 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

sztem nem a földbe lőtt, de az RNG eldöntötte helyette....ha objektíven nézem

Ez nem RNG volt mert akkor jelezte volna nekem , hogy lepattant.  Viszont helyette nem mondott semmit a játék, mintha meg se lőttem volna. 

 

Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305287 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Köszönöm  a választ. Viszont a célkereszt közepe a zöld jelzés hegye. Annak köze  nincs a földhöz. 

 

  Ezzel azt akarod mondani, hogy a lövedéknek a "zöld jelzés hegye"-hez kellene mennie? Szórás, szóráskép megvan ugye?
Visszanéztem a csatát, és nem azért kellene reklamálnod, mert ez az egy lövés mellé ment, hanem azért hogy a többi miért talált! Az összes lövésed nagyjából, vagyis nem teljesen összeszűkült célkör mellett történt. Nagyobb kör, nagyobb szórás. Nincs ebben semmi bonyolult.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, harakiri, System
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305288 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

Köszönöm  a választ. Viszont a célkereszt közepe a zöld jelzés hegye. Annak köze  nincs a földhöz. 


 

  Ezzel azt akarod mondani, hogy a lövedéknek a "zöld jelzés hegye"-hez kellene mennie? Szórás, szóráskép megvan ugye?
Visszanéztem a csatát, és nem azért kellene reklamálnod, mert ez az egy lövés mellé ment, hanem azért hogy a többi miért talált! Az összes lövésed nagyjából, vagyis nem teljesen összeszűkült célkör mellett történt. Nagyobb kör, nagyobb szórás. Nincs ebben semmi bonyolult.

Nos akkor ez innentől kezdve lesz vicces. Megnéztem újra., az összes lövésem teljesen össze szűkült célkeresztel lőttem el. 
Vagy nem fut jól nekem a wot a gépemen, vagy valami műszaki magyarázata van annak te miért látsz mást mint én. 
Részemről lezárva a kérdés. Köszi mindenkinek. 
 

Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305304 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Tegnap nekem nagyon jól adta...cserébe ma sajnos ilyen napom lesz. :( 
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #305311 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8

Köszönöm  a választ. Viszont a célkereszt közepe a zöld jelzés hegye. Annak köze  nincs a földhöz. 






 

  Ezzel azt akarod mondani, hogy a lövedéknek a "zöld jelzés hegye"-hez kellene mennie? Szórás, szóráskép megvan ugye?
Visszanéztem a csatát, és nem azért kellene reklamálnod, mert ez az egy lövés mellé ment, hanem azért hogy a többi miért talált! Az összes lövésed nagyjából, vagyis nem teljesen összeszűkült célkör mellett történt. Nagyobb kör, nagyobb szórás. Nincs ebben semmi bonyolult.

És csak , hogy tisztázzuk. Azóta már  volt olyan csatám is , hogy  közvetlen a med tank mellé álltam, és meglőttem az oldalát.  nem is tudnék a földbe lőni, hiszen annyit nem süllyed a lövögem. Hasonló képpen semmi. Nem sebez, nem sérül az ellenség.  A célkereszt szűkülésnek semmi szerepe. A klánomban több ember jelezte, hogy nem sebez a tankja semmit.  ... ennyit a frissítésről. 
Ui:  
 MrHellPlay 5 csata 5 vereség 
 MrHellPlay 3 X lőttem a type 59 re közelröl, háturol oldalbol  kb 1 M röl és le pattan
Shevchenko_defender nekem egy elég pontos páncél  vadászom napok óta folyton mellé lő. mozdulatlan célpont esetén is



 

Téma zárolva.
2 éve 3 hete #305331 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Sziasztok! 5 skilles legénységgel hogy lehet 13 lövésből 3 találat????? utánameg 6-ból 1. mi lett ezzel a játékkal?? f*sz kivan már.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.