Jelenleg 192 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés

2 hete 2 napja #303296 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

A most indúlt Rankedhez, egy átlagos meló utáni playernek van esélye a X es Reward tankot meglovagolni ? Mondjuk napi 1-2 óra játékkal ? Vagy vak álmokat kergetnék..?

A lenti adatok (2 link) annyiban módosultak, hogy 29 a 3., 31 a 2. és 34 az 1. divízióban szükséges stráfok száma (az adott linkek még 15v15 idején írt posztokhoz vezetnek). Emellett viszont ha valakinek nincs egyéni tapasztalata a rankedben, akkor érdemes a saját tapasztalata mentén eldönteni, hogy hajlandó-e rászánni az időt. Ha nem is teljesen, de az ott írt közelítő értékek még mindig állnak, ha az általam írt csataszámokból levonsz kb 10-et (az én esetemben 164 csata volt a ligáig jutás 85%-os teljesítménnyel).
Napi másfél óra játék 2 hét alatt 210 csata lehet (óránként 10-el számolva). Ha legalább 65-70%-os teljesítményt produkálsz, akkor el kell hogy juss ligákig.
Mindeemellett a 10-es tankhoz elég mind a 3 alkalommal csak 1. divíziót elérni, s ebben az esetben egy rosszabb aránnyal is könnyű elég tokent összeszedni.

UI.: A ranked nehézsége nem a játék mennyiségében, hanem az emberi mentalitásban keresendő: sokan stresszelnek egy hosszabb stráfvesztő szérián, esetleg kimerülten próbálkoznak, ami itt nem opció. A csapatban elfoglalt helyed nagyrészt rajtad múlik, s az, hogy a játékmód mennyire kompetitív, megint csak egyéni hozzáállástól függ (szerintem nem az, de egy pontig lehet egyéni játékkal csatadöntő szerepet képviselni), illetve a játéktudástól illetve tapasztalattól (pozíciók, helyzetfelismerés).

Linkek (Tankpeti névvel alulírt kommentek):
1.:
www.wotinfo.hu/...223681
2.:
www.wotinfo.hu/...223651

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 1 napja #303301 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Sziasztok!

Battlepassból kapott legénységi tag toborzására van valami határidő?

2 hete 1 napja #303306 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!

Battlepassból kapott legénységi tag toborzására van valami határidő?

Nincs. Amúgy, ha egy legénységi tagra van határidő, akkor azt láthatod az újoncok fülön, a kis képecskéje mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie

1 hete 4 napja #303389 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ez már megint mi?

Mellékletek:

1 hete 1 napja #303425 Írta: bandras32
Ritkán játszok délelőtt, de most van egy kis időm, gondoltam leülök tankozok egy kicsit. Délelőtt van, már vége a nyári szünetnek, a gyerekek az iskolában. Bíztam benne, hogy ilyenkor a "normálisabb" játékosok játszanak. DE BASSZUS! MI A SZ*R VAN ILYENKOR????? Mindenhol 80-100k csatás agyhalott barmok! Ez normális délelőttönként?

1 hete 1 napja #303426 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Ritkán játszok délelőtt, de most van egy kis időm, gondoltam leülök tankozok egy kicsit. Délelőtt van, már vége a nyári szünetnek, a gyerekek az iskolában. Bíztam benne, hogy ilyenkor a "normálisabb" játékosok játszanak. DE BASSZUS! MI A SZ*R VAN ILYENKOR????? Mindenhol 80-100k csatás agyhalott barmok! Ez normális délelőttönként?

Lógósok, rossztanulók, és egyéb alsóbbrendű létformák nincsenek suliban ilyenkor se. 5 és 7 közt érdemesebb, mert a meló előtt játszó lila irodisták, és a szorgalmas, szétkávézott agyú éjszakás műszakos jómunkások miatt, akkor szerintem jobb a helyzet. De 7 után az lilák eltépnek a tőzsdére, minőségügyre, műszaki igazgatóságra, kormányhivatalba stb. (szakaszoltam már főosztályvezetővel), a gyári sztahanovisták meg vagy alszanak, vagy erőltetik, amit nem kellene. (Mint én noob koromban.) 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hete 1 napja #303428 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Hali! IS2S... Megéri kivenni a kötvényshopból,vagy ne erőltessem a dolgot

1 hete 1 napja #303429 Írta: bandras32

Szerintem fölösleges kötvény kidobás. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

1 hete 1 napja #303432 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Maga a tank nem rossz - a játékosok döntő hányada játszik/játszott az IS-7 vonal tankjaival, és az IS2S majdnem azonos a tech-tree IS tankkal. Mackós mozgású, de nem lassú, egész jó páncél, az ágyú meg a D-25 --- ezt rengeteg szovjet/orosz tankon megtalálható, pl. még a TierIX T-10 belépő-ágyúja is, úgyhogy ez az ágyú egy TierVII tankon jó. Igazi "közelharc-fegyver", távolról snipolni próbálkozni ezzel nem érdemes, közelről viszont hatalmas sallerokat oszt.
Az, hogy ér-e kötvényt és mennyit, az más kérdés, ezt mindenki saját maga látja + dönti el. Talán annyit mondanék ehhez, hogy WG az IS2 különféle változatait ilyen-olyan eseményekre be szokta tenni ingyen jutalomnak --- nekem valami "Berlin-i csatáról" (?) van meg az IS2S, idei BlackMarket-en meg volt a szimpla IS2 - szóval akinek nem sürgős, valószínűleg kötvény nélkül is megszerezheti. (IS2-IS2S-IS2M között csak igazi ínyencek tesznek különbséget)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli, charliefirpo_2018, Slandyke, Bulcsu

1 hete 16 órája #303438 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

:)
Kb. 5 éve nem játszom, de látom nem lett jobb a helyzet :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

6 napja 9 órája - 5 napja 6 órája #303456 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Holnaptól tankleárazások tier 6-tól fölfele. Kivétel cseh nehéz ág! A fogyócikkekről nem is beszélve.
ÉÉÉÉssss sajnos megint megszívtam. Tudtam, hogy lesz tankleárazás, de elfelejtettem, hogy csak 5 tankot lehet egy nap eladni. Így megint nem lesz elég kreditem, hogy megvegyek minden kiszemelt járművet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

4 napja 9 órája #303477 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Használja valaki ezt az oldalt?
Challenges (wargaming.net)
Itt hogy működik a dolog? Ha XP szerzős küldetés fut (mint jelenleg is), akkor egy adott tankkal lejátszott csata és azok tapasztalati pontjainak átlaga számítódik? Ha több tankkal próbálkozok, akkor a legjobb tankeredményt veszi alapul, vagy a nemzetre fókuszál?
Köszi a válaszokat.

4 napja 4 órája #303479 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy az elmúlt időben, amíg nem játszottam (kb 2-3(-4?) év), volt valami fejlődés a(z):
- MM-ben,
- eltűnő, soha oda nem érő lövésekben,
- lehetetlen lepattanókban,
- botolók-cheatelők bannolásában,
- copy-paste prémium tankok gyártásában,
- balance helyreállításában,
- artyk helyzetében?

Nem kell feltétlen wall-of-text-ben válaszolni, elég csak néhány szó mindegyikről.
Előre is köszönöm! :)

.Trollz be flippin' out, Mon!

4 napja 3 órája #303480 Írta: Feherbee18
Megválaszolva: Feherbee18
-negatív
-negatív
-negatív
-negatív
-negatív
-negatív
-az artyk a kihalás szélére kerültek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

3 napja 13 órája #303484 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
A legutóbbi mikrofrissítés valamit nagyon elcseszett. A WoT elindítása (a bejelentkezési ablakig való eljutás) vagy kétszer annyi ideig tart, mint előtte. A csatába való bedobásnál is bénázik egy csomót... Pár hónappal ezelőtt növeltem meg 4 GB-ról 8 GB-ra a RAM-ot, minden szép volt (vagy 20-25 mp-el meccs indulása előtt már bent voltam a térképen), most meg örülök, ha a visszaszámlálás utolsó pár másodpercére betesz a térképre. De az sem szokatlan, ha 10-30 mp késéssel kerülök be. (Rangsoroltban J.Pz. E100-zal élmény volt akkor beesni Westfieldre, mikor az ellenfél összes Kranvagn-je már fenn volt a dühöngő közepén a gerincen és bizalmatlanul méregetett...) Az elhúzódó csatába tétel ráadásul egyéb informatikai hibákat is generál (pl. bal egérgomb lenyomására az amúgy betöltött löveg nem kezd el lőni, csak azután, ha nyomsz egy újratöltést). Más is tapasztalt ilyet?
Rendszer:
Win 10, HDD-ről megy a WoT
Intel Core 2 Quad Q8300 proci (2.5 GHz, 4 mag)
8 GB RAM
AMD Radeon HD 7700 Series videókártya (GV-R777OC-1GD), 2020-as driver

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.