SEGÍTSÉG! #2

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #308840 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

A   key-matricát 3x is ellenőriztem de nem fogadta el.. Ha jól emlékszem a neten keresztül telepítették fel..és akkor jó volt a kód.. Lehet a lemezre amit kiírták már másik verzió került.de ezt se értem mert vadi új  konfiguráció  és winchester volt.

Jó kiadást választottál telepítésnél, mert van vagy 8 féle? Amikor kezdődik a telepítés, megkérdezi, hogy melyik kiadást (Home Basic, Home Premium, Ultimate stb.) akarod telepíteni. A kulcsod nem fog passzolni pl. az Ultimate-hez, csak az általad említett Home valamelyikhez( ez sem mindegy). Ha nyitsz egy parancssort, és beírod, hogy "winver" majd nyomsz egy enter-t, akkor megmondja a telepített windows pontos kiadását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mikroby

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #308842 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Mikroby és VaFec !
Köszi a segítséget  !
Nekiálltam még  egyszer: -Microsoft fiók - bejelentkezés.. win.-aktiválás- sikerült Igazatok volt valamit elírhattam.
Most ha jól értelmezem  sikerült aktiválni és már nem lesz vele gond !
Még egyszer köszi !
T

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mikroby

1 hónapja 2 hete #308843 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Részemről az öröm! 

3 hete 2 napja #309137 Írta: Mester70
Megválaszolva: Mester70
Sziasztok!
A barakkomban van egy csomó parancsnok, 0. BIÁ-sak vannak egyediek is.. Sok tankomban szeretném lecserélni rájuk a parancsnokot, ez nem gond, megy simán. A lecserélt parancsnokok feleslegesek lennének, ezért szertném őket átképezni vezetőnek, lövésznek, rádiósnak, stb... Régebben csináltam már ilyet 500 aranyért, de most nem találom az átképzés ikonját! Tudna segíteni valaki? Köszönöm!

3 hete 2 napja #309140 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
A barakkomban van egy csomó parancsnok, 0. BIÁ-sak vannak egyediek is.. Sok tankomban szeretném lecserélni rájuk a parancsnokot, ez nem gond, megy simán. A lecserélt parancsnokok feleslegesek lennének, ezért szertném őket átképezni vezetőnek, lövésznek, rádiósnak, stb... Régebben csináltam már ilyet 500 aranyért, de most nem találom az átképzés ikonját! Tudna segíteni valaki? Köszönöm!

Én is kerestem múltkor. Válaszd ki azt a tankot, amibe át akarod képezni és ott azt a legénységi slot-ot (pl. vezető), ahova akarod rakni az átalakítandó embert. Jobb oldalt keresd a legénységi listánál a szűrőknél kapcsold ki az alapértelmezett szakmát (ez esetben a vezetőt) és ekkor megjelenik az összes legénységi tag, ahol azután lefele görgetve megtalálod a parancsnokodat (amit piros ikonnal fog mutatni, jelezve, hogy nem passzolna oda) és ha ráklikkelsz, akkor kijön az ablak, hogy más a pozíció és átképzed-e 500 aranyért.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mester70

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.