1.0 tapasztalatok

6 éve 1 hónapja #267066 Írta: Feri38_HUN
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Itt lehet megosztani a tapasztalatot a többiekkel a HD tesztről.Konfig,map átalakítások,észrevételek stb.Hátha segíthetünk egymásnak. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267067 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
750TI kártya stabil 90 fps és nincs pálya ismétlés.... :newyear3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, DarkRaven73, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #267068 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Akkor én kezdeném is,bocsi ha ismételek.Elég viharvert a gépem,izom sem sok van benne.
FX-6300 proci,GTX650 kártya.
Tapasztalat:
Közepes beállítást ajánlott a játék azon kezdtem.Első indításnál kb 2 percig egy nagy alaktalan massza volt a tankom,majdnem bepánikoltam,de egyszer csak "beugrott":)Azóta minden csatát gond nélkül betölt.
50 fps,és már így sokkal szebb a látvány.
Csata után a finombeállításokon húztam felfelé,és még így is 45 fps.A nyomjelzőnél,van hogy behúzom a nyakamat:)
Lehet hogy nem jól látom,de szerintem a szebb grafikával nem erőlködik nálam a játék annyira,mint a régivel.Most valamit nagyon eltaláltak a muzsikok.Mondjuk modok nélkül ilyen,az másik kérdés lesz.
Ui:A hangok is eszméletlenek,erdőben lapulok lightal,és harkály dolgozik a fejem felett:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267070 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
nem akarok vészmadárkodni, de a térkép rebalanszok miatt valószínűleg kirúgnám a map design team-et, amúgy szépek...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: corvo17, Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267074 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Szobrokat meglövöd, leesnek a talapzatukról és összetörnek. Elég élethű fizikával. Más tereptárgyak is élethűbben hullanak darabjaikra, ha lövést kapnak. Zsír! :thx:

Lehet valahol kapcsolni ki-be a pálya szélét jelző piros vonalat? Nálam nem látszik semmi, amiből látnám, hol a pálya széle.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267076 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Az Erlenberg redesign nekem nagyon nem nyerte el a tetszésem...

Az egyik kedvenc pályám (volt).

Node a puding próbája az evés ugyebár.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267092 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Nekem idáig ami bugnak tűnik:Az értesítés hangok késnek 2-3 másodpercet,bekapott találatnak nincs hangja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267093 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Szobrokat meglövöd, leesnek a talapzatukról és összetörnek. Elég élethű fizikával. Más tereptárgyak is élethűbben hullanak darabjaikra, ha lövést kapnak. Zsír! :thx:

Lehet valahol kapcsolni ki-be a pálya szélét jelző piros vonalat? Nálam nem látszik semmi, amiből látnám, hol a pálya széle.


Snoke, meddel nem a pálya szélét kellene keresgélni.... :troll: :troll: :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267095 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Szobrokat meglövöd, leesnek a talapzatukról és összetörnek. Elég élethű fizikával. Más tereptárgyak is élethűbben hullanak darabjaikra, ha lövést kapnak. Zsír! :thx:

Lehet valahol kapcsolni ki-be a pálya szélét jelző piros vonalat? Nálam nem látszik semmi, amiből látnám, hol a pálya széle.


Snoke, meddel nem a pálya szélét kellene keresgélni.... :troll: :troll: :troll:


Az lehet, de én gyakorlóba light-tal mentem és bejártam minden pályát. Elég érdekes volt, mikor 65-tel lekoccoltam a pálya szélét és nem láttam a piros vonalat. Csak beleütköztem egy láthatatlan határvonalba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267109 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
A superteszthez képest. Nálam baromi nagy a teljesítmény vesztés.15-25 fps Sőt az Encore teszthez képest is. Nem tudom mit csináltak, de ez így nem faja. Mellesleg baromi idegesítő hogy a hangok fele hiányzik. :thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #267111 Írta: CyberCop71
Megválaszolva: CyberCop71
Az én konfigom nem mai csirke core i5 4690k, radeon r9 200, 8 gig ram, de stabilan ment 40-50 fps-en ultra beállításokkal... Mondjuk nem találtam élsimítást...

De a garázs update-t nagyon szarul kezeli, kb. 20 perc várakozás két meccs között, addig csak homokórázik...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267113 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Én is csodálkozom,hogy a gyengus vasammal alig van probléma.Egyedül a csata közbeni hangokkal van kis bibim.De simán ki-be lépek csatába,semmi akadás.Csak pislogok hogy miket írnak itt páran.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267116 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Az Erlenberg redesign nekem nagyon nem nyerte el a tetszésem...


Nem úgy néz ki, mint amit játékra terveztek. Majd bemutató videóknak jó lesz ;P.

egyedül a csata közbeni hangokkal van kis bibim.


Az a "találat visszajelzés" bug másnál is előfordul más egyebek mellett. Valószínűleg nem nálad van a gond.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267117 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Szobrokat meglövöd, leesnek a talapzatukról és összetörnek. Elég élethű fizikával. Más tereptárgyak is élethűbben hullanak darabjaikra, ha lövést kapnak. Zsír! :thx:

Lehet valahol kapcsolni ki-be a pálya szélét jelző piros vonalat? Nálam nem látszik semmi, amiből látnám, hol a pálya széle.


Snoke, meddel nem a pálya szélét kellene keresgélni.... :troll: :troll: :troll:


Ŕajött az unicum lét titkára :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267118 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
:idea:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.