Jelenleg

19
látogatónk van

Amerikai harckocsik

6 éve 11 hónapja #237715 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

T37 durva jó kis cucc, majd meglátod ;-)

Köszi :) Ha nem butitják op lesz :) 5-6 tierbe egy vadállat, 7-en meg aki tud vele játszanni (én még nem) ott is befolyásolhatja meccset :) Állitom ezt úgy h nagyobbbik ágyú még nincs meg :) Szerk: ez de hülyén irtam, minden tank, befolyásolhatja a meccseket) T-37-re leszek még kiváncsi, multkor kiidegelt pedig piszok nyugisan játszok :lol: Utolag röhögtem s filoztam gratulálni kellett volna illetőnek :)


Tudom,sajnos. KV-1s-el toltam mikor meglőtt, persze zseniálisan megálltam h olyat belélövök...Mer úgye mié mennék fedezékbe? :D S miközben bőszen nézelődtem teljes nyugalommal kivégzett, egyszer se láttam meg :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237773 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
T-37 kap egy 0,45-ös szórást a 9.18-ban. Azzal már majdnem olyan pontos lesz mint egy orosz hevy.

Megy is egyből a kukuba :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #237801 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Csak infot köszöntem meg, nem azé mert örülök neki de hasznos :( Chaafee-t is elqurják?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237840 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hm, most nézem h már annyiban módosult a helyzet, hogy 0.44 helyett csak 0.42 lesz a szórás. Hm. ( Így se jó ... ha nem tud az ember gyenge pontra célozni olyan lőtávról, ahol még nem spotolják fel egykönnyen és reális esélye van lelépni.. no majd meglátjuk.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238626 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Amúgy próbálhatok kiokoskodni bármit, azért azt a perspektívát mindig érdemes megvárni, amíg pl. Orzanel visszahuppan és bekezd egy 3,8k avg sebzéssel. Bár neki amúgy is kifejezetten jól állnak ezek a "snapshot ágyúk", de akkor is. Még csak öt meccset néztem meg, de első másfél óra csak Sheridan:

www.twitch.tv/v...414704

szerk.:

Skill magához képest is teljesen megrészegült a patchtől:

www.twitch.tv/v...32m24s

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245695 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Huh, sok sok szünettel karöltve, még mindig nem megy a bulldoggal a stug4 ld15-e Xd

Örülök, ha kombiban megvan 2500, valameddig a pálya, máskor a csapat, ilt ágyúk és később rossz döntésnek bizonyuló tett miatt.

Érdemes ezzel a t8-assal próbálkoznom (és melyik ágyúval), vagy vegyem meg a T71-est vagy franciát? (elc-t tudnák, 0 skillel)



rám szállt egy revolver társa bulldog, rajtam meg a nagy ágyú volt, 0 support :/ (előtte kapta egy 200-as lövést oldalról, utána jött a bulldog)




Oh, Orlik :O
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245732 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
@Grievous

Én anno, sok kínlódás és hányattatás után, végül a VK 28.01-el kapirgáltam össze a 3k spotot Prokhorovkán. Aztán a 4k kombinált 12t-vel lett meg, ugyancsak Prokhorovkán, az 5k pedig 13-75-el, talán Malinovkán. Persze ez még a nagy ne.. izé, rebalance előtt történt. A fentiek tükrében, a francia lightoknak vannak/voltak nyilvánvaló érdemei, azonban épp akkortájt jutottam el a T-71-ig és bár 75%-OS legényekkel kezdtem el grindelni, már úgy is egyértelmű volt számomra, hogy az lesz a megtartós hetes light, a német meg a francia pedig megy (és ment) a levesbe. Az, hogy közben begurult a garázsba a WZ-131 és gyakorlatilag örökbérletet szerzett a beállítása, már egy másik mese. :love:
A fenti hosszas ömlengés után a lényeg, hogy szerintem a T-71-el üzembiztosan össze lehet hozni 3-4k kombináltat és egyébként is igen élvezetes köröket lehet vele menni, ezért a kitűzött célig vezető út is kellemesnek ígérkezik. Az általad felsoroltak tankok közül mindenképpen ezt ajánlanám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245733 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Majd ránézek, csak most a kampány miatt raktam vissza a wotot, utána újra leszedem, mert elég sok idő elmegy minden másra :D (wows pl)
Meg vettem rá goldért festést, mert volt erről valami hír, de gondolom kellett volna a T49 is hozzá, na mindegy Xd

Ja, T71-et írták a light variálás után, hogy jobb lett.

Huh, ez a pilot......., igaz, ott inkább a 75%-os első skill a ludas :D (nincs amcsi medem, szóal legénység az alap)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245846 Írta: adosztal
Megválaszolva: adosztal
Ha a mostani akcióba bedobnák a Super Pershinget és az M46 KR-t, ti melyiket választanátok?
Persze az is kérdés, hogy ha az egyik megjelenik, érdemes-e várni a másikra... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #246420 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Gyerekek, én eddig totál abban a hiszemben voltam, hogy ezt a patch utáni T49-cet továbbra is a derp gunnal érdemes hajtani, közben meg nagyon nem! :wb:

Most meg a fejem verem a falba, hogy ez a kis ágyúval milyen rohadt jó egy tank és igazából kb. meg is van a hétvégi programom, mert ez most így nagyon adja, pedig még a legénység sem túl acélos benne.



Ja és egyébként ha valami távol áll tőlem akkor az a lightos harcmodor, de ez most így megtetszett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247165 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
Elkezdtem kihúzni a T71-et, F3rmi javaslatára a Chaffee->T37 ágon. A kis Chaffee miatt nem aggódtam; legyen bármilyen rossz is a tank, T5ben még bőven elég a játéktudás nyújtatta előny. Hamar meg is lett a három csillag.
Figyelem: Spoiler!


A nerf előtti T37 még élénken élt az emlékezetemben, erre az ágyústatokat látván majdnem dobtam egy hátast; az a szórás! :yk: Eredetileg a HTC-s utolsó küldi miatt kezdtem húzni az ágat, de ekkor elbizonytalanodtam. Végül összebarátkoztunk az ágyúval és a szegényes látótávval, s erre mit ad az ég:
Figyelem: Spoiler!


Ha minden igaz, a T71 ennél már csak jobb lesz, de csak eddig is bátran ajánlom az ágat mindenkinek. :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247168 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Zseni vagy...
:beer2:

Elkezdtem kihúzni a T71-et, F3rmi javaslatára a Chaffee->T37 ágon. A kis Chaffee miatt nem aggódtam; legyen bármilyen rossz is a tank, T5ben még bőven elég a játéktudás nyújtatta előny. Hamar meg is lett a három csillag.
Figyelem: Spoiler!


A nerf előtti T37 még élénken élt az emlékezetemben, erre az ágyústatokat látván majdnem dobtam egy hátast; az a szórás! :yk: Eredetileg a HTC-s utolsó küldi miatt kezdtem húzni az ágat, de ekkor elbizonytalanodtam. Végül összebarátkoztunk az ágyúval és a szegényes látótávval, s erre mit ad az ég:
Figyelem: Spoiler!


Ha minden igaz, a T71 ennél már csak jobb lesz, de csak eddig is bátran ajánlom az ágat mindenkinek. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247205 Írta: WilhelmCanaris
Megválaszolva: WilhelmCanaris
T71-et szabad XP-ből kihúzni megéri? T69 lenne az irány

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247206 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Miért húznád ki free xp-ből? Az egy jó tank, inkább játszd végig.

T71-et szabad XP-ből kihúzni megéri? T69 lenne az irány

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248938 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
T71 tulajok, figyelem! Aki még nem tudná, a 0.9.20as patch keretében szétválik az amerikai ág egy táras és egy nem táras light vonalra. Tehát aki még nem fejlesztette ki a Bulldog-ot és nem szeretne érte kihúzni még további három tankot, annak van még ideje behúzni a tankot. Íme az új ág:



Az új T71-klón:
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99, 19287d58816f35754c4393db64367f89, ttaamm74

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.