Jelenleg

45
látogatónk van

Dühöngő

1 éve 3 hónapja #306663 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Imagine...Bravó nagyon ügyes vagy, jár az elektronikus vállon veregetés…

Látom hogy jól játszol és tudom hogy vannak bőven akik jobban játszanak nálam, de azt azért nem teljesen tartom normálisnak hogy 20csata alatt 10% legyen a winrate és szerintem ebben egyetértünk.  Valamint mindezt úgy hogy nem fogalmatlan piroska vagyok, de mint írtam is nekem nem ez a legfrusztrálóbb hanem az hogy egyik nap folyamatos win széria van a másik nap ha fejem tetejére állok sem tudok nyerni….ilyenkor azért felmerül a kérdés hogy ez miért van…tudom hogy ezt a legegyszerűbb teljes egészében ráhúzni az adott játékosra, mint ahogy te is tetted ezt….de szerintem ennél kicsit összetettebb a kép.

Írok egy játéktól független példát, hogy értsd mire gondolok.

Tehát vegyünk egy esős pályanapot, két azonos autót, a cél a leggyorsabb kör elérése.
Van két versenyzőnk. Az egyik a nagy versenyzői állományhoz viszonyítva, nagyon jó 85% teljesítményű, ez lennél Te a statodal. Aztán vagyok én mondjuk olyan 65% teljesítménnyel.

No akkor induljon a verseny, nyílván te fogsz jobb időt menni mert ügyesebb vagy ez eddig tiszta sor.
De most jön a csavar, a következő körben kikapcsoljuk  az ABS-t és a kipörgésgátlót…..Nyilván mind a kettőnk köre lassabb lesz de még így is te fogsz nyerni….eddig ez is tiszta sor.

A baj ott kezdődik hogy te százalékos arányaiban nyilván kevesebbet fogsz rontani saját magadhoz képest mert ki tudod kompenzálni a tudásoddal az ABS és a kipörgésgátló hiányát. Azaz eddigi 60-65% winrated helyett lesz 55-60%
Még én valószínűleg százalékos arányaiban sokkal többet fogok rontani magamhoz képest mivel kevésbé, tudom kikompenzálni az ABS és a kipörgésgátló hiányát. Nálam meg az 52-55%-ból lesz 45-50% jó esetben.

És mielőtt, felmerülne a kérdés hogy mi köze ennek a példának a játékhoz….az ABS-t és a kipörgésgátlót cseréld le gondolatban a játékban található változókra, valamint ne KI és BE kapcsolható állapotra gondolj….(mert az túl nyilvánvaló lenne ha minden kanyar előtt blokkolna a kerék vagy kigyorsításnál elúszna a hátulja)…..inkább csak olyanra gondoljunk hogy picit kevésbé van, picit jobban van. Ha ez megvan, akkor már csak meg kell fűszerezni, két csapattal, és amelyik csapatnak jobb az átlagideje az győz. Innen pedig már csak egy jó autóválasztó kell ami az egyik csapatba picit kevésbé van ABS és kipörgésgátlós autókat teszi a másikba meg a picit jobban van ABS és kipörgésgátlós autókat teszi. Már csak annyi kell hogy minden nap elején újra kisorsoljuk az autókat és már készen is vagyunk.
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306665 Írta: horvÁt.imre
Megválaszolva: horvÁt.imre
Ez amit ide linkeltél azt támasztja alá amit leírtam :

Az hogy tier 6-7 ben nyomod  és erre büszke vagy magában számomra szánalmas

az hogy szaros 1500 körüli átlag sebzéssel ilyen wint ad a játék sok dolgot elmond !

Az hogy nincs okod 6-7 ben nem  szakszban nem küldi okán játszani de ott nyomod ...nevetséges  ennél csak a tier v ős majmokon szoktam jobban röhögni szánalmas az én szememben ...

Ha valaki lemegy szopatni másokat mert béna hogy jó legyen.....
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306669 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

... de mint írtam is nekem nem ez a legfrusztrálóbb hanem az hogy egyik nap folyamatos win széria van a másik nap ha fejem tetejére állok sem tudok nyerni….

Már máskor is írtam, hogy ez pontosan nálam is így van, nem tudok mit tenni... Azokon a bizonyos rossz szériás napokon vagy kevesebbet játszom, vagy olyan tankokkal, ahol nem annyira számít a stat...
A lila játékosok abban sokkal jobbak nálunk, hogy kiváló a helyzetfelismerő képességük: tudják mikor kell tolni a frontot és azt is, hogy mikor kell visszavonulni és a háttérből operálni (annyi sebzést begyűjteni, amennyit még lehet). Hisz a WN8 nem nézi a winrate-et... ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306683 Írta: Erik003
Megválaszolva: Erik003
Sziasztok!

Orosz szerverre akarok regisztrálni de nem megy valaki tud segiteni? :)
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306690 Írta: berserk.guts
Megválaszolva: berserk.guts
Jó kérdés   Én is szeretnék egy EU3-as account-ot. 
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306691 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Jó kérdés   Én is szeretnék egy EU3-as account-ot. 
 

Tudsz játszani bármilyen fiókoddal az EU3 szerveren, az alábbiak alapján:
  • Valaki (ismerős, ismerős ismerőse, klántárs) meghív szakaszba/klánjátékba, aki épp az adott szerveren van.
  • Keresel egy osztagot, amely épp az EU3-as szerveren van, belépsz, és már játszhatsz is a szerveren.
Természetesen a fentiek egyikét minden játékba lépésnél meg kell csinálni, ha mindig azt a szervert akarod használni. Ugyanezen metódusok alkalmasak EU4-re is. Remélem segítettem.
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306705 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Szokásos bassza meg. 11 csata 2 győzelem. Az összes nehéztank felszpotol lőnek, de láthatatlanok. a lövéseim meg elvesznek. Decemberben ez a menet. Mi van itt???

Módosítás 14 csata 2 nyerés..  10 vereség egyhuzamban..
2 éve visszafejlődöm. Nem előre.
Nem is fizetek egy vasat sem..
Köszi WG. 
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306706 Írta: Bulba55
Megválaszolva: Bulba55
Szia! Szerintem nem a wgben van a hiba és ezzel nem beléd kötni szeretnék. Nekem 10 éves az accom 29000 csatával 53,82% win rat-el, persze ebben bőven vannak szünetek. A 29000 csata jó részében f2p voltam m7 meddel és t1 heavyvel farmolva a kreditet, igaz az m7el inkább csak olyan yolo szerüen hiszen aķkor is kaptam creditet. Ez van akkor ennyit tudtam a játékról és örültem mint majom a farkának, hogy van 10k profitom. A 10 év allat többször is szüneteltem, így természetes,hogy én állandoan ujra tanulom  a játékot(pályákat, tankokat, töltés időket) modokat egyeltalán nem használok. Sok minden változott a 10 év allat, régen 130fps és 30 ms- el játszottam pc-n a statjaim merdeken nőtek miután kicsit utána neztem a jaték mechanikáinak. Ma már egy ratyi laptopom van természetesen nem wothoz vásárolva igy ma már csak 25-30 fps-el és min 100as ms-el játszom leginkább t8-9-10ben allatuk már nem igazán azt megoldom free xpből vagy tervrajzokbol ha van. Pár küldim van még az obj 260bol ha nem épp azokkal probálkozok (huzza a peniszére aki kitalálta az arty küldiket) mindig 50 % felleti a win rate nálam és szépen lassan még az egyéb statjaim is javulnak. Szóval a lényeg 4 műszakban dolgozom így időről időre éjszakás után fáradtabban játszom, megházasodtam, ha az asszony szeretne valamit otthagyom a csatát, közel  a minimum beállitásokhoz játszva az ágyban fekve(igen ott játszom) is képes vagyok fejlődni. Lassan ugyan de azért megy. Persze a maga a match making sem fogja elengedni a kezed, nem lehet mindent megnyerni. De szerintem az én példámból azért látszik, hogy szar konfiggal korlátozott iďővel is lehet fejlődni ebben a játékban, csak meg kell találni mi az ami jobban illik hozzád, én például med és heavy tankkal sokkal hatékonyabb vagyok mint a többi tank osztállyal. Bocsánat ha valamit elírtam vagy ékezet elmaradt mobilról kicsit nehezebb.
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306709 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

Szokásos bassza meg. 11 csata 2 győzelem. Az összes nehéztank felszpotol lőnek, de láthatatlanok. a lövéseim meg elvesznek. Decemberben ez a menet. Mi van itt???

Módosítás 14 csata 2 nyerés..  10 vereség egyhuzamban..
2 éve visszafejlődöm. Nem előre.
Nem is fizetek egy vasat sem..
Köszi WG. 

Ovisulibölcsi szünet, szabadságolások, karácsonyi pervatvarba belefásult idegek XD ilyenkor ez tök normális. ;-)
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306710 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Én egy dolgot nem tudok felfogni még mindig... (kerülve az erős verbális kifejezéseket) Hogy van az hogy egy 2-3 napig kék/unicum szintet hozom máskor meg mintha életemeben először ültem volna le játszani.

Jó megértem persze egyszer fent egyszer lent/mindenkinek van rossz napja stb... DE EKKORA KÜLÖNBSÉGGEL ???

Csak hogy egy nagyjából friss példa legyen itt:

Itt december 9.-én milyen szép köröket mentem a szokásos felállásban:
-Unicum játékosok felszereléseit/helyezkedéseiket nézve
-Jó nem vagyok már f2p mert most vettem 25 ládát aminek az arany bevételéből egy 50TP pr.
-Nagyon minimális prém lőszer használat
-ÉS egy félig stock (csak a jobb torony volt kifejlesztve) 45TP-vel tank ász meccs 
-AT15 3000 kombinált átlag meccsek stb...
 

Majd itt is hasonló felállással de hogy ekkora különbség legyen a teljesítményem között.
-Tegnap egyik meccsben az FV4005 vagy 500-600 méterről full HP-ról kiszed -1700 hp
-majd a következő meccsben megint -1000

Mai nap
-Az arta belémnyom -800 
-másik csata -1070 
 

És magyarázza már nekem el valaki hogy van ez ??? 
de úgy látom én vagyok a hülye hogy nem sikerül még mai napig felfognom ezt 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306713 Írta: werz
Megválaszolva: werz
10 éve játszom, nem fizettem a játékban kivéve 2 karácsonyt. f2p vagyok én is. De az életben is hasonló a szerencsém. Ennyi.. M pl 3 játékom volt győzelem nélkül. de tényleg sok az elveszett lövésem.
Update: 9  csata 1 győzelemmel.. 
hahahaha van még valakiilyen szerencsétlen???
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306715 Írta: wot.replays.bagó.wot.replays
Megválaszolva: wot.replays.bagó.wot.replays
"10 éve játszom, nem fizettem a játékban kivéve 2 karácsonyt. f2p vagyok én is. De az életben is hasonló a szerencsém. Ennyi.. M pl 3 játékom volt győzelem nélkül. de tényleg sok az elveszett lövésem.
Update: 9  csata 1 győzelemmel.. 
hahahaha van még valakiilyen szerencsétlen???"

Tanulj meg célozni...
???
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306716 Írta: Buzz Lightyear
Megválaszolva: Buzz Lightyear
Hosszú idő után tegnap este végre tankoztam egy igazán jót. :) Nem volt idegesítő, kimondottan szórakoztatott, élveztem a hatalmas pályát, azt hogy a tankom többször is pattintott amikor jól beforgattam, köszönhetően a valós fizikai modellnek és a reálishoz közelítő átütési mechanizmusnak.
Ja mondjuk nem a WoT-tal, azt leszedtem mert hónap számra el sem indítottam, amikor meg igen akkor 2 meccs után elment a kedvem az egésztől. A hűlt helyére rátelepítettem a War Thunder-t és azzal kapcsolódtam ki. Egy valamiért vagyok csak mérges magamra, hogy ezt nem tettem már meg évekkel ezelőtt. :)
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306717 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Teljesen mindegy hová célzom. sosem oda lő.. :):) 
Egyébként fegyverrel egész jól lövök, de itt tök mindegy.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306770 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Ez a játék nincs manipulálva még mindig...megint sikerült a megfelelő csapatba kerülni...most nem mentem el 20db vereségig, inkább zsinórban a 6.-nál kiléptem.

 

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.