Jelenleg

42
látogatónk van

Dühöngő

1 éve 8 hónapja #306000 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Agyamat is eldobom 5:0-nál capelnek

Figyelem: Spoiler!

 

Erre egyszerű megoldásként jó lehet, ha kikapcsolod a csata ütközet játékmódot (csak ott van lehetőség ennyire korai foglalásra) :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nádasi.tamàs
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #306039 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Sziasztok!  
Sajnálom, de ezt meg kell osztanom, hogy aki találkozik a játékossal tudja kivel és milyen emberrel áll szemben. 
   
Éppen csak azt felejtette leírni mi a gondja velem vagy a játékkal vagy egyáltalán .....
no comment
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #306040 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

Sziasztok!  
Sajnálom, de ezt meg kell osztanom, hogy aki találkozik a játékossal tudja kivel és milyen emberrel áll szemben. 
   
Éppen csak azt felejtette leírni mi a gondja velem 

Szerintem elég egyértelműen megfogalmazta. Valószínű, hogy toltál egy egetverően szép sátorozást a piros vonal mentén, én erre gondolnék a " legalább nem megyek redline-ra" dologból ítélve. Ha lenne besúgó érdemérem, én megszavaználak, hogy megkaphasd ;-)
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #306041 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Éppen csak azt felejtette leírni mi a gondja velem
 


Vajon mi?

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #306043 Írta: karnevalkupa@gmail.com
Megválaszolva: karnevalkupa@gmail.com

Sziasztok!  
Sajnálom, de ezt meg kell osztanom, hogy aki találkozik a játékossal tudja kivel és milyen emberrel áll szemben. 
   
Éppen csak azt felejtette leírni mi a gondja velem vagy a játékkal vagy egyáltalán .....
no comment

Jó sok időd lehet, ha ráérsz állandóan jelentgetni, elérve mondjuk 1 hét chat ban-t az érintettnél.. Bár látom 106k csatával. ..Mit is mondjak, ha a jelentgetésre szánt időt esetleg a  minimális játéktudásod növelésre fodítanád, ( pl.:videók) mindenki jobban járna.
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #306045 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Nos ha ennyire egyet értetek a faszival akkor hasonló jókat kívánok nektek is. 
Felháborító hogy milyen világban élünk...egyetlen kritizáló szó nem esett arról , hogy ez a kretén milyen. Viszont arról, hogy én hogyan játszom, meg miért kaptam több is. 
Tényleg ez az elfogadott a mai világban, hogyha valakinek nem tudsz megfelelni akkor jogosan kívánhatják a csaláldod halálát?
Köszi hogy bemásoltad a statisztikámat supportkám. Gratulálok. Tényleg ezt várja tőled el a WOT, hogy azokat kritizáld akik cska játszanak itt?
Magasról szarok a statisztikámra.
Nem nem akarok megtanulni jobban játszani.- Van 115 tankom 25X tierem el vagyok velük. Nem az az ember vagyok aki bárkinek is meg akar felelni ...akinek nem tetszik lépjen tovább. De ez a mindenség teteje, hogy egyetlen szó sem esett a hozzászólásaitokban arról, hogy milyen világa lehet annak aki egy béna szerencsétlen játékos családjának a halálát kívánja. Szívből gratulálok nektek.  Komolyan. Büszke lehettek magatokra. 
És igyatok egy pezsgőt nem jövök ide többet. Fölösleges válaszolni ...nem fogom látni. Sziasztok. 
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #306046 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Kár érte, kiváló ügynök volt.

Véleményem szerint a stílusával egyikünk sem ért egyet.
Nem hinném, hogy egy online játékban valaki a posztodban olvasható "kívánságot" ír, egyből bárányvérrel kellene a bejáratot összekenni. Ha azt írja, hogy nyerd meg az eurojackpotot te bot, akkor rohansz a lottózóba?
Azt viszont el tudom képzelni, hogy a jóskagyerek idegbe hozta, és elpattant nála egy húr.  A végkifejletet meg láttuk, mert elénk tártad.
És igen, egy idő után ki@szottul frusztráló tud lenni, hogy egy 15 fős csapatba kap az ember maga mellé, 2-3 ilyen " nem, nem akarok megatnulni játszani" típusú egyént. Aki arra képtelen, hogy felismerje a helyzetet, szorult estben behozza a hiányzó hp-t a meccsbe, vagy ha kempel, akkor kempljen jól. 
A pezsgő felejtős, a posztod nem ér meg egy minőségit, sz@rt meg nem iszunk. Előbb utóbb megint itt leszel, egy újabb regisztrációval.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306048 Írta: Voldi_RS
Megválaszolva: Voldi_RS
Tankimádat - egyetértek veled, sajnos tényleg ilyen világban élünk, ahogy írtad. Ahogy látod a hivatalos megmondó ember bandras32 villant egy statisztikát és azt hiszi hogy ő (az ő -t szándékosan írom kicsivel, remélem eljüt az illetőnek, hogy miért) a Jani, csak azt felejti el, hogy a statisztika mögött 1 ember is van, aki lehet hogy sokkal különb mint ő. Bizonyos egyének úgy élik meg ezt a játékot mintha ez körül forogna a világ, valaki pedig csak kikapcsolódásból játszik és tudjátok mit szerintem nekik van igazuk. Neked pedig csak annyit tudok tanácsolni hogy el sem olvasd az ilyen vagy hasonló szennyet, amit a kedves kommentelő a családodra írt, mert csak magadat idegesíted, hagyd a fenébe a jelentgetést is, minek felesleges, csak úgy érzi az illető celba talált nálad a mocsokkal amit rád borított, ne is válaszolj nekik, ha olyan ember mint amit a kommentjei alapján feltételezni lehet akkor az élet úgyis megmutatja neki hogy mi merre hány méter.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306050 Írta: Voldi_RS
Megválaszolva: Voldi_RS
Hát ez jó, nagyon el vagy tájolva, nem tudom miről beszélsz amikor re-regeket emlegetsz, én nem azt mondtam, hogy Taknkimádat a hős ahogy fogalmaztál, csak azt hogy a kommentelő modorától felfordult a gyomrom, de látom van akinek nem, akinek ez a természetes. Ami a helyesírást illeti Szlovákiai magyar vagyok annyit elárulok, szerintem ahhoz képest elég jól mívelem a magyar nyelvet, jobban mint itt az oldalon jelenlévők többsége, ugyhogy ne gyere már a helyesírással, annyira szánalmas. Ha szerinted ez trollkodás, akkor ez téged is minősít.
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306051 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Tankimádat - egyetértek veled, sajnos tényleg ilyen világban élünk, ahogy írtad. Ahogy látod a hivatalos megmondó ember bandras32 villant egy statisztikát és azt hiszi hogy ő (az ő -t szándékosan írom kicsivel, remélem eljüt az illetőnek, hogy miért) a Jani, csak azt felejti el, hogy a statisztika mögött 1 ember is van, aki lehet hogy sokkal különb mint ő. Bizonyos egyének úgy élik meg ezt a játékot mintha ez körül forogna a világ, valaki pedig csak kikapcsolódásból játszik és tudjátok mit szerintem nekik van igazuk. Neked pedig csak annyit tudok tanácsolni hogy el sem olvasd az ilyen vagy hasonló szennyet, amit a kedves kommentelő a családodra írt, mert csak magadat idegesíted, hagyd a fenébe a jelentgetést is, minek felesleges, csak úgy érzi az illető celba talált nálad a mocsokkal amit rád borított, ne is válaszolj nekik, ha olyan ember mint amit a kommentjei alapján feltételezni lehet akkor az élet úgyis megmutatja neki hogy mi merre hány méter.
 


Hivatalos megmondó ember. Hát ez jó. Egyébként nem Jani vagyok.
Látom nem igazán érted, hogy miért raktam be a statját. Hát akkor elmagyarázom. Az ok nagyon egyszerű, emberünk nem értette, hogy mocskosszájú játékos társunk miért fikázza őt és a családját. Az ok pedig a stat mögött lévő "tudás". Csupán csak erre akartam rávilágítani. Más anyjának a szídása nem szép dolog, a való életben ezt egy laza orrbaveréssel kell jutalmazni. De egy játékban? Mit csinálsz? Elolvasod, kiixeled, elfelejted. Ennyi. Aki ennél jobban belebonyolódik az hülye.
Az ember egy hosszú, nehéz nap után leül a gép elé egy kicsit kikapcsolódni, de a szórakozás helyett csak az idegbaj marad. (Leginkább a P_Zolee-hoz hasonló játékosok miatt.) Ilyenkor van, hogy elgurul a gyógyszer. Nem azt mondom, hogy más anyjának szídása elfogadható, de van aki nem tudja máshogy kezelni a dolgokat. Mint írtam, elolvas, kiixel, elfelejt. Ennyi.
Hogy mi a baj a P_Zolee-hoz hasonló játékosokkal? Mi a baj az "én csak kikapcsolódásból játszok, azt csinálok amit akarok, nem akarok megfelelni senkinek" hozzáállással?
Hát az, hogy ez egy tetves PvP játék, 2x15 random játékost rak össze a rendszer, a 15 játékosnak össze kellene dolgoznia, vagyis meg kell felelni a csapatna, a többi 14 csapattársnak. Nem is értem, hogy mi a bánatos pék répájáért játszik valaki csapatjátékkal, ha képtelen csapatban játszani? "Én csak kikapcsolódásból játszok", mint mindenki, de engem valahogy nem kapcsol ki, ha az agyhalottak miatt vagy 5-en raknak meg szárazon a csata 3. percében.
Én sem vagyok jó játékos, de basszus! Hogy a retekbe lehet IS-7-el (csak kiragadtam egy tankot, de lehetett volna akármelyik) 1088-as átlagsebzést összehozni 160 csata alatt?
És akkor nem érti, hogy a többi játékosnak mi baja van vele. Erre volt a válaszom a statja.
Egyébként meg miért pont engem szúrtál ki magadnak? Én csak beraktam a statját, amit bárki megnézhet akrmikor, nem írtam regényeket, semmit, csak egy szaros kép.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, RedFox69
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306052 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Szemléltetem mi a probléma Tankimádat kolléga a saját példámon keresztül.

Szeretném gunmarkozni a t44-et. Hosszú vívódásom ez a tankkal, 900 csatát mentem vele, és 90%+ voltam. 
(egyébként nem vagyok jó játékos.)
Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy csatánként kell hoznod a 3k kombináltat (elvileg)
Nekem azt jelenti, hogy a szokásomtól eltérően 1900-2000 wn8-ot kell hoznom a tankkal (minimum). Amire képes vagyok, ha összerázom magam, odafigyelek, stb.
Ami nem is nagyon megugorhatatlan dolog. Ez lenne az első 8as tankom 3 csillaggal, szóval fontos nekem. Elértem könnyedén a 90%ot, amikor is (azon kívül, hogy jön a menetrendszerű fullhps ammorack és gyújtások leégések garnadája) vannak azok a meccsek amikor egyszerűen a bráner rossz végén vagy. Himmelsdorf 3-5 X-es tankkal amiből 2 Chieftan meg ilyesmik. Oké, ilyenkor "kármentés" van, vagyis megpróbálsz minnél többet sebezni mielőtt mész a garázsba. 
És vannak azok a csaták, ahol tudod, (vagyis csak hiszed) hogy sima ügy. Mész a pozicíóba, leküzdesz 2 tankot, jön rád még kettő, mint légy a sz*rra, de tudod hogy semmi gond, mert a hátad mögött ott a csapat. Használod a domborzatot, a páncélod, a töltésidőd, átgondolod, hogy van e esélyed vagy sem, előre menj vagy vissza, tölts goldot vagy sem stb.
A "csapat" aminek a tagja egy ilyen kaliberű játékos, aki az egy tierrel magasabb medje ülésében a völgyben tanulmányozza a folyómedret. Vagy teljesen haszontalan pozicióban kempel, mert Ő az "okos" aki jól megvárja hogy mi történik. Csak éppen 5 tank répázza meg a végén, mert nem tudott feljönni a dombtetőre, hogy nem is kell hogy lőjön, csak legalább lássák, hogy ott van.
Vagy Ő az a toptier Maus, aki elindul a rét közepén, mert Ő a "toptier" aki elfüstölög 3 perc alatt. Mert az ellenfél persze okos, és lövik mint a barmot, mert hülyék lennének ha nem.
Vagy ő az a játékos aki "csak bejöttem lövöldözni" típus. 
Ezzel sincs gond, csak akkor legalább azt a minimális dolgot megtenné, hogy olyan helyen kempel, ahonnal legalább 2-őt tud lőni.

Alapvetően ezekben az esetekben magam szoktam hibáztatni. Miért nem vettem észre korábban, miért ezt és így csináltam stb.
Csak tudod a 20 csata után amikor elgurul a gyógyszer, lement 10% (!!!!!!) a GM-ből, mert akármit is csinálsz egyszerűen nem tudod megoldani hogy 3 perc után ne répázzanak meg 6-an, akkor kurvára ideges vagy a bot toptierre, aki a sarokban szedi az áfonyát. Aki 2m-t nem tud megtenni, hogy ha frontra nem megy legalább olyan helyen legyen ahonnan tud lőni. Nem vár az ember túl sokat, de ha én tényleg kihozom a maximumot magamból, csúcsjáraton pörgök, akkor egy minimális odafigyelést miért nem lehet elvárni????

Amikor mész az első sorba, mert kell az assist, és a dmg, és 5 tankkal harcolsz, és észreveszed hogy HATAN (6 db tank !!!!! lóbaszó tédék miegymás) ott van mögötted teljesen useless helyen, mert jól beültek a bokorba, és onnan egy métert se, mert még tudnának lőni is....
A 3 klikker folyamatos basztatásáról meg nem is mesélek, akinek tökmindegy hogy előle vagy vagy hátul, mozogsz vagy nem, toptier vagy vagy sem, téged baszogatnak közben. Pedig biztos nem te vagy a legjobb a csapatban.


Szóval ja, valahol megértem.
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306054 Írta: LesPgt
Megválaszolva: LesPgt
Ilyen remek csatát rég mentem, először mögém állt be a M-VI-Y, rajtam keresztül nem sikerült ellőnie őt a T-30-nak, Majd sréhen jobbról a WT-nek (én nem voltam spoton) Most már ezt is megtanultam, figyelnem kell az ilyen hülyékre, hogy helyezkednek körülöttem.

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306083 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Hali! Más is cuclizik az elmúlt pár napban? Bukó bukó bukó zsinórban....
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306089 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Hali! Más is cuclizik az elmúlt pár napban? Bukó bukó bukó zsinórban....

Tegnap és tegnapelőtt szarlavina volt, de ma egész kellemes. Győzelmi arány 16/13.
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306100 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
oszlopok:
1. csata szám
2. WN8
3. győzelmi arány
4. csatánkénti sebzés
5. csatánkénti megsemmisítés
6. sebzési arány
7. csatánkénti (kezdeti) felderítés

ui.: teljesen mindegy, hogy az illető:
bot, kezdő, átlag alatti, átlagos, jó, vagy szuper játékos,
csak az számít, hogy az egyik 15 tagú csapat együtt jobb-e,
mint a másik 15 tag együtt.
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.