Jelenleg

17
látogatónk van

Dühöngő

1 éve 5 hónapja #306374 Írta: imilee78
Megválaszolva: imilee78
Szia! Lenne egy másik gondom a TD-kel. Miért kellett csökkenteni a látótávjukat? Most alig látnak el 50m-re. nem látnak semmit sem. Nincs spot mert nincs aki spotoljon. Így nem lehet velük játszani sem. Hiába állók be kiváló pozícióba ha nem látok senkit az ellenségtől, mert nincs aki spotoljon. Mert a light megáll hátul az arty közelében és nem lát semmit de óda áll.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306379 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Szia! Lenne egy másik gondom a TD-kel. Miért kellett csökkenteni a látótávjukat? Most alig látnak el 50m-re. nem látnak semmit sem. Nincs spot mert nincs aki spotoljon. Így nem lehet velük játszani sem. Hiába állók be kiváló pozícióba ha nem látok senkit az ellenségtől, mert nincs aki spotoljon. Mert a light megáll hátul az arty közelében és nem lát semmit de óda áll.
 

Nem szeretnélek megbántani, de te melyik tierben játszol? Tier 4-es Hetzer-emnek is 250 m feletti látótávja van (ha aktiválódik a periszkóp, akkor még 25%-kal több). Az azért nem 50 méter (bár kétségkívül kellemetlenül rövid). De T6-T8 környékén már egész használható látótávok vannak. Jagdpanzer E100-am is 440 méter feletti látótávval cammog.
Ha pedig úgy érted a dolgot, hogy 12 réteg bokron keresztül nem lát ki a tankod a fejéből, az nem a tank hibája, hanem a bokrok által nyújtott álcabónusz ára.
Azt minden további nélkül elismerem, hogy a leghátul rettegő könnyű tank nagyon komoly érvágás a saját csapatnak. De a TD-k látótávjának növelése nem hiszem, hogy erre a problémára jó megoldás lenne.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #306380 Írta: imilee78
Megválaszolva: imilee78
Szia! 8-10-es tier de valamit nagyon rosszul tudsz. A TD-k nem látnak az égvilágon semmit ha nincs spotjuk. Ha kiáll a mező közepére és te nehéz tankkal jössz azt sem fogja látni. Hiába van minden skill fullosan és minden + hozzáadva. A idióta gyökerek kisírták maguknak, hogy tegyék tönkre a TD-ket. Egy bokor mögött állok úgy hogy kilátok mögüle és akkor sem spotolok semmit sem. Ha nem lövök akkor is a közepes tank 7 kockáról spotol pedig az álca értékem 55 fölött van.
 
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306390 Írta: b47782b9ff51e0a1ce6e3c34c065ad7c
Megválaszolva: b47782b9ff51e0a1ce6e3c34c065ad7c
Ó, b*sszus....
1 vagy 2 lövés kellett volna :(
8.889 sebzés...
ha az a Mauschen full hp-n lett volna...
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306412 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
 
Szánalom...
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306417 Írta: imilee78
Megválaszolva: imilee78
Most már tényleg elegem van a mostani játékos taktikával. A light hátul, a közepes, hátul, néha a nehéz is hátul campel. És szidják a TD-t hogy miért nem megy előre spotolni nekik. Miattuk tették tönkre őket és még ők sírnak! Az a legnagyobb probléma a mai játékosokkal, hogy nem tudják mire való a közepes tank, mire fejlesztették ki. Úgynevezett gerilla harcra. ha nincs light a csapatban akkor nekik kell menni felderíteni.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #306424 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
@ imilee78
Én úgy tapasztalom (lehet hogy hibásan) hogy amióta hadrendbe állították a kerekes fostalicskákat, "mindenki" fél előre menni! Rengetegszer van olyan eset azóta hogy a gyorsabb vasak hátul kummantanak és nekem kell T95-el spotolnom!
Ha szerencsém van, ebben az évtizedben be is érek a megfelelő pozícióba!
Nem tudok/tudsz mást tenni mint elfogadom és alkalmazkodom a mindenkori helyzethez!
Ez van sajnos 
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306441 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Úgy érzem megtaláltam a legalját.

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, mike.renton
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306443 Írta: mike.renton
Megválaszolva: mike.renton
Fantasztikus stat ilyet ritkán látni az hétszentség
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306446 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Úgy érzem megtaláltam a legalját.

 

Szerintem egyszerűen csak trollok az ilyenek. Az élteti őket, ha kiszúrhatnak másokkal és aztán hosszú, anyázásokkal és egyéb jókívánságokkal fűszerezett "kommentwar"-okba bonyolódhatnak. Hellcat-tel (12k csata) és T-34-85M-mel (10k csata) csatánként átlag 1 sikeres lövést adott le...
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306452 Írta: LesPgt
Megválaszolva: LesPgt
Jó ez a roham mód, tegnap este kezdtem, és eljutottam odáig, hogy egy nyertes csata kellett volna a vas ligához, mára a szuper csaptok (és persze néha a saját bénázásom) miatt sikerült kinullázni az előrehaladásomat, előnye is van, innen már csak felfele visz az út :-D

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #306454 Írta: berserk.guts
Megválaszolva: berserk.guts
Később indulva egyre nehezebb lesz sajna mint a ranked mert aki elejétől elkezdte már akár 2 órával az EU2 serverhez mérten EU3-an azok közül a szerencsések már elsőnapon legenda szintre jutottak mert az újak és a jók nyomták felfelé mint a talajvíz.

De én már csak a nagyhajrában bírtam kezdeni hétvégén amikor a legtöbb ember nekiül és sok időm se volt rá hogy haladjak így csak bronzig jutottam  a max majdnem ezüst bronz A-ból  lestem elsőévesig.
Aztán  oda-vissza csinálja velem de sose jó időben kezdem és elég sokáig hogy előre jussak, mert droppolás után már felengedne. Csak nincs időm annyit játszani, majd ünnepekkor amikor megint mindenki xD. A nagyszámok törvénye alapján akkor lesz megint a legtöbb hétvégi játékos akik bejönnek trollkodni.

 
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306456 Írta: imilee78
Megválaszolva: imilee78
Sziasztok! A WG-nek már tényleg tennie kéne valamit, mert így marha szar a játék. A közepesek kempelnek, a lightok kempelnek, néha még a heavy tankok is. Így nem lehet játszani. Hiába nagy a látótávolsága a TD-nek ha az észlelési távolsága meg a béka segge alatt van. A közepes nem megy előre felderíteni, mert be van szarva. Köszönjük meg azoknak a csicskáknak akik tönkre tették a játékot.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306457 Írta: berserk.guts
Megválaszolva: berserk.guts
Hát ilyen nincs nem szoktam nemzeti kérdésekre ugrani de mi ez már a román gyerek kitol mert nem tetszik neki hogy magyar vagyok és alapból is egy gyengeértelmű 5200-as wot értékeléssel de ez miatt bukni a meccset már idegesítő hogy a trollok itt játszanak pedig vannak értelmes playerek bőven de mindig berakja ezeket hát látszik lent vagyok ebbe a roham játékmódba az alján.

még a neve is mi buzy1984 mi ez
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306459 Írta: karnevalkupa@gmail.com
Megválaszolva: karnevalkupa@gmail.com

Sziasztok! A WG-nek már tényleg tennie kéne valamit, mert így marha szar a játék. A közepesek kempelnek, a lightok kempelnek, néha még a heavy tankok is. Így nem lehet játszani. Hiába nagy a látótávolsága a TD-nek ha az észlelési távolsága meg a béka segge alatt van. A közepes nem megy előre felderíteni, mert be van szarva. Köszönjük meg azoknak a csicskáknak akik tönkre tették a játékot.



 

Mit is értesz észlelési távolság alatt? Sajnos 30k csata alatt ilyennel még nem találkoztam.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.